Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende rochas almak istiyorum.bunun kokusu nasıl ağır mı yoksa hafif mi?
  • fiyat nedir?50 cc ve 70 lik cc lerde??????
  • Dp dediginiz sanırım doldurma parfüm oluyor..

Calvin Klein "One" 'ı kullanıyorum ve memnunum =)
  • fiyat ne kadar arkadaşım+eski şişeyi götürünce ne kadar kesiyor?????lütfennnnn
  • Davidoff cool water dp'de nasıl arkadaşlar?
  • Davidoff cool water gayet güzel orjinale yakın
  • çok güzel kokular var ama illaki dp diyorsan J4 derim dp ürünlerinde de üstüne tanımam..
  • fiyatı sordum halâ cevap yok
  • 100cc 22 ytl sadece parfumu alırsan deo falan fılan derken esntıyon falan 35 dıolar aldanmayın alın parfumunuzu 22 ytlydı en son kullanın....
  • yuh 22 çok, 70lik ya da 50lik yok mu?kesin karar verdiğim koku olsa alayım 100lük ama kesin karar vermem için sıradan deneyecem
  • bizim burda da geçen yeni dükkan açmıs dp gitcem bi ara denicem
    2 parfümüm var bitsin onlar

bu dp lerin kalıcılık oranları nası
    avondan christian lacroix diye bi parfüm aldım sabah 8 de sıkıyorum öğlene doğru bişi kalmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nevarbe

yuh 22 çok, 70lik ya da 50lik yok mu?kesin karar verdiğim koku olsa alayım 100lük ama kesin karar vermem için sıradan deneyecem

50 lık var 18 ytl yanı 100 luk almak daha mantıklı o yuzden 100 luk alıyo genelde alanlar....
  • kodunu bilmiyorum ama dp original fahrennheit
    b4 için sarılan kızlar bu kokuya veriyo(kalbini)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nevarbe

yuh 22 çok, 70lik ya da 50lik yok mu?kesin karar verdiğim koku olsa alayım 100lük ama kesin karar vermem için sıradan deneyecem

50 lik 13 lira
  • quote:

Orjinalden alıntı: bencn17

varmı bılmıyorum dp de ama yenı cıkan cool water varsa onuda deneyın cok guzel su an en cok tutulan kokulardan orjınal olarak....

arkadaslar konu acan arkadsın bu msjla ılgılı sıkıntısı olmus baska sıkıntısı olacak olanlar varsa acıklıyım cool water orjınal olark su an cok tutulan parfum ama dp de yeni cıkmıs sanırım eger varsa bence deneyın emınım beyenrsınız dıye tekrar acıklıyım sıkıntı olmasın.....orjınal dgıl dp tavsıyesıdır baslıga uygun olsun....:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bencn17 -- 28 Şubat 2009; 0:58:17 >
  • Hayret kimse önermemiş... DP diyince akla ilk gelen genelde Rochas'tır R3 kodlu. Mükemmel bi koku kesin deneyin.
  • l6 kullanıyorum bence çok güzel.
    yeni bir parfüm almak istiyorum.axe dark tempation nasıl bişey???
    boşver dpye devammı dersiniz yoksa???
    ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @rd@

l6 kullanıyorum bence çok güzel.
    yeni bir parfüm almak istiyorum.axe dark tempation nasıl bişey???
    boşver dpye devammı dersiniz yoksa???
    ...

tamam bunuda not ettim.

j4
    l6
    r3

birde pi yi deneyecegim

bu arada dpye devam tabiki. dark temptation güzel birşey degil. sadece reklamı güzel.
  • rochas men r3
    burberry clasıc b6
    pi fena degıl kod bılmıyorum
  • geldi parfüm profesörümüz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.