Şimdi Ara

D:\ erişilemez. Erişim engellendi. hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
47.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın üstadlar benim bilgisayarımda d ile ilgili bi problem var.d ye erişemiyorum :(:(.duyduuma göre programlar falan varmış.ama içindekilerin silinmemesi gerekiyor.çünkü pcdeki herşey d de ne yazıkki!!
    YARDIMLARINIZA MUHTACIM.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLLER

• Lock Folder Programı var, sürücüye bile erişimi engelliyor, buna benzer bir program kullanmıyorsunuz değil mi ?
  • LockFolder yazılımını kullandım, aynı hatayı veriyor bununla ilgili olarak
    Hatta Bloguma bakarakda resimleri görebilirsin, ayrıntılı olarak açıkladım orada
    Eğer bu yazılımdan kapanmış ise D yazılımı aç ve Unlocker oalrak ayarla D yi

2- başlat- çalıştır- gpedit.msc
    Bilgisayar yapılandırılması ve kullanıcı yapılandırılmasını bir bak
    Disk erişimini engelleme sürücü engellmem seçenekleri vardır, eğer Aktif ise Yapılandırılmadı olarak ayarla
  • abicim valla kullanıyorum "easy file&file protector" diye bi program. acaba ondanmı oldu dersin??
  • ya kardeş ben senin anlattından bişey anlamadım sende benim durumuma düşmüşsün herhalde tamamda çözüm şu
    başlat-çalıştır- .........
    o mu oluyo? ben onuda denedim ama sürücülerle ilgili bişey bulamadım...
  • Partition Table Doctor 3.5. Arkadaşım zannedersem senin sorununun ilacı bu program.
  • kardeş saol programı kurdum ama napıcazki bunu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersaholguner

kardeş saol programı kurdum ama napıcazki bunu???

ARKADAŞIM BU PROGRAMIN SADECE NE İŞE YARADIĞINI BİLİYORUM. kULLANIMI FALAN BİLMİYORUM YANİ, HİÇ DENEMEDİM... Bu program sayesinde D deki bilgilerini kurtarabilirsin...
  • Başka sürücülerde bu sorun yok galiba (?).. Disk yönetiminden D sürücüsünü görebiliyor musnuz, doluluk ,boş yer oranı görünüyor mu? Dosya sistemi RAW mı olmuş..
  • Aynı sorun bende de war arkadaşlar D nin doluluk boşluk oranı falan hiçbir şey görünmüyor aynı hatayı bende de veriyor.Sanırım bunun çözümü yok kimse bilmiyor.
  • arkadaşım ben bu sorunu çözdüm.. bilgisayar açılırken güvenli modda başlatıyosun. d ye erişip içindekileri başka bi diske aktarıyosun sonra da biçimlendiriyosun diski. düzelcektir.. bende bulamadım bu sorunuma çözüm.. kendi yöntemlerimle bunu keşfettim.. kullan işine yarıcaktır..
  • www.combofix.org sitesini internet explorerla acıyorsun.(mozilla vesaire programlarla acılmıyor)SOnra siteden combofix.exe yi farklı kaydet yaparak bilgisayarına kopyalıyorsun.Sonra programı calıstırıyorsun 3mblık bu ilaç gbi program sorununu cozuyor...
  • benim de harici hard diskte aynı sorun var M:\ ERİŞİLEMİYOR ERİŞİM ENGELLENDİ DİYE UYARI VERİYOR disk yönetiminde doluluk oranı görünüyor combofixle taradığımda açılıyor pc kapanıp açılınca aynı hatayı veriyor gene win 7 kurulu ana bilgisayarda oluyor bu olay xp sp3 kurulu leptopta taramaya gerek kalmadan açılıyor bir çözümü var mı acaba 1.3 tb bilgi var silinmemesi lazım
  • arkadaşlar en iyisi format atın! yoksa bu iş çözülmezz en baştan deyim size arkadaşlar
  • uzun zaman olmuş ama ben de bildigimi yazayım belki birinin işine yarar.

C: yi sag tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesinde hangi kullanıcıların yetkileri var goruyoruz.
    D: de problem varken sag tık ve ozelliklerde güvenlik sekmesi yok. bu yüzden bilgisayarım sag tık yönet diyoruz. ordan d: sag tık özellikler ve güvenlik sekmesi. burada c de gorunen kullanıcı veya kullanıcı gruplarını ekliyoruz. umarım sorun hallolur.

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalulger

uzun zaman olmuş ama ben de bildigimi yazayım belki birinin işine yarar.

C: yi sag tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesinde hangi kullanıcıların yetkileri var goruyoruz.
    D: de problem varken sag tık ve ozelliklerde güvenlik sekmesi yok. bu yüzden bilgisayarım sag tık yönet diyoruz. ordan d: sag tık özellikler ve güvenlik sekmesi. burada c de gorunen kullanıcı veya kullanıcı gruplarını ekliyoruz. umarım sorun hallolur.

kolay gelsin

Bilgilendirme için teşekkürler
  • helal sana ... diycek baska bir kelime yok sanirim
  • ABİLER BENİM HARİCİ HARD DİSKTE PROBLEM VAR
    BENİM HARD DİSK 250 GB GEÇEN GÜN 24 GB YER VARDI Bİ 13.5 GB OYUN ATTIM BİDAHA DA AÇIL MADI
    BÖYLE OLACAĞINI BİLSEYDİM YAPMAZDIM
    ŞİMDİ HİÇ AÇILMIYOR BİLGİSAYARIMDAN AÇMAYA ÇALIŞIYORUM DİSKİ BİÇİMLENDİR YA DA BU ÖĞE BOŞ / BOZUK DİYOR NE YAPMALIYIM
    BİR CEVAP YAZARSANAIZ ÇOK YARDIM ETMİŞ OLURSUNUZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • PoW€R sagolasın kardeş cok yardımcı oldun...
  • C: yi sag tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesinde hangi kullanıcıların yetkileri var goruyoruz.

zaten yazmışlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.