Şimdi Ara

D'de ki Verilerimi kaybetmek üzereyim, fikir verebilir misiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar. Asus laptop - i3 işlemci - 4 gb ram - 450 gb hdd - windows 10

bilgisayarım %100 disk kullanımı nedeniyle çok fazla donuyordu. Ne denediysem sonuç alamadım.
    ( Çözümleri araştırırken chkdsk komutuna denk geldim ve disk onarma komutu olduğundan acemice boş bulunup D diski üzerinde denedim.)
    Hizmetlerden kapatmadığım kalmadı. Sanal belleği kapattım açılış programlarını kapattım. Bilgisayar daha da kötü oldu hep %100, hiç uğraşılmıyor nerdeyse.
    Bi yandan düzeltmeye çalışırken Bilgisayarım ekranında D'nin boyutunun yazmadığını gördüm, girmeye çalıştım "bu diski kullanmak için biçimlendirmeniz gerekiyor" yazıyordu.
    Formatlasam ve yeni windows kurup dosya kurtarma programlarıyla kurtarmak geldi aklıma. Win 7 taktım disk bölümleri ekranına kadar geldim D'nin hepsi boş gözüküyordu. Bu noktada işlem yapmadan işlemi iptal ettim. Bölüm silip oluşturunca üzerine veri yazılabilir diye.

Tıkandım kaldım, harici diskim yoktur. Bi fikri olan varmı D'deki 350 gb'a ait eski verilerim var. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi fikri olan yokmu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahlis kur. Bölüm görüntüleme D ye bak direk dosyalarını gösterecektir. Gözükmezse sürücü kurtarma seçeneğini seç ve dosyaları baska bir taşınabilir diske aktar. Tahlis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYNIADAM -- 18 Şubat 2018; 22:9:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.