Şimdi Ara

D&R Hama iphone şarj cihazı 100 tl yerine 50 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj kablosu sabit siyah ve beyaz renkleri var. Ben yerinde dursun diye bir adet aldım
    D&R Hama iphone şarj cihazı 100 tl yerine 50 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 19 Mart 2017; 18:2:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bedava çay dağıtsalar gözlerinin içine baka baka uzaklaşırım..

ihtiyacı olan mağazalardan baksın.. online satışına sakın bulaşmasın
  • Kesinlikle internet mağazasından uzak durulması gereken bir firma. Son 3 siparişimi de param 3 hafta bekletildikten sonra dalga geçer gibi talebiniz üzerine iptal edilmiştir diyerek iptal ettiler.

• 2 ay oldu ben paramıda alamadım
  • Buna 50 tl mi verdin yuh be !

• Madem 50 vermişsin, bari 40 daha verde Apple'den %100 orjinalini al. Hiçdeğilse aklın kalmaz.
  • Doğru ya hama çakma çin malı kablolar üreten bir firma hatırlattığınız iyi oldu büyük kazık yemişim

• Kesin androidcidir bu:)

• D%R den uzak durun.Siparişiniz tedarik aşamasında diye günlerce bekletip, hiçbir haber vermeden siparişinizi iptal ederler.Parayı da artık ne zaman geri alırsın allah bilir.
  • Kablo kuşkusuz orjinalden daha sağlam. İhtiyacı olan için sıcak.

• Sanırım online alışverişte mağdur olan arkadaşlar olmuş ama bu mağazadan alınabilecek bir ürün. Hama dünyanın sayılı üreticilerinden kablo konusunda. 2 yıl garantili orjinal bir ürün telefoncularda bile 30 tl civarı markasız ürünler ttecler bile 50 üstü fiyatlar

• teşekkürler, bunu alıp yıllarca kullanabilirsin verdiğim 50 lira asla koymaz.
  • 50 çok.energizer kargo bedava 5tlye aldı millet.çinden nillkin hem ucuz hem iyidi
  • Dandik bir kablo bile pili öldürmek icin yeterli. Hele ki kasa açılmadan pili degisemeyen telefonlarda bas agrisindan baska bir sey yaratmaz. Hama kendini ispatlamis bir marka bildigim kadariyla da Alman menseili. Kafaniz agrimaz fiyat da gayet uygun.

• test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:22:48 >
  • D&r den alacak kadar zengin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Kesin androidcidir bu:)

Hocam önde giden iosculardanım iPhone 5s işe yazıyorum , he iPhone 7 falan desteklemiyorum çünkü fiyatı performansına göre çok mu çok neyse

• güzel fırsat mağazadan gidip alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Kesin androidcidir bu:)

androidle alakası yok, ugreen gibi markalar iphone için de üretiyor 5-10 dolara

• Ben bu kabloyu geçen sene de 50 liraya almıştım indirim falan yoktu ayrıca. Şaka mı şuan 100 lira mı yani bu kablo indirimsiz ?

Hama sağlam olur alıyım demiştim de kablo 2 aya çalışmaz olmuştu. Alacaklar ona göre alsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.