Şimdi Ara

D&R dan son zamanlarda sipariş eden oldu mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Shavo

3 kitap 1 tane film satın aldım toplam 65 tl tuttu cuma günü saat 16 30 gibi siparişi verdim. Pazartesi 16 30 gibi kargo geldi. Ürünlerde bir sorunda yoktu.

Hocam gördüğüm kadarıyla bazı kişilerde sorun olmazken bazılarında oluyor yarı yarıya gibi bir oran var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Shavo

Doğrudur hocam

Teşekkürler hocam.

• Ben D&R den alışveriş yaptım sadece son siparişimde sorun yaşadım.9kitap siparişim vardı "Vatan yahut silistre" haricinde kalan 8 kitap sipariş vermemden 2 gün sonra elime ulaştı.Vatan yahut silistre ise yaklaşık bi hafta sonra kargolandı.Bunun haricinde hiç sorun yaşamadım ve givenilir olduğunu düşünüyorum

• Yıllar önce de bir alışverişim olmuştu ve çok kötüydü o zamanlar, belki şimdi bir şeyler değişmiştir diye bir şans daha verdim ve bu sefer memnun kaldım açıkçası.

9 ekim de 3 kitap(2 test kitabı 1 okuma kitabı) sipariş ettim. 11 inde 2 tanesi kargoya verildi. Son kitapta 17 sinde kargoya verildi. Tabi istersem iptal de edebiliyordum ama acelem olmadığı için temin edilmesini bekledim.

Kitaplar baya kalın ve kabarcıkları büyük bir koruyucu poşetin içinde geldi. Hepsi sapasağlamdı hiç bir sıkıntısı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 23 Ekim 2017; 15:35:39 >
  • Kitapyurdundan 11 kez alışveriş yapmışım henüz hiç problemim olmadı. Son zamanlarda kitapyurdu fiyatları pahalı lakin içiniz rahatca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca para iadesi gibi bi durum olursa 1 hafta ıcınde iade ediliyor, maillere de erken dönüyorlar. Dr da 4 kez alışveriş yapmışım onlarda da bi sıkıntım olmadı lakin kargo 1 hafta sürüyor gelmesi bazen daha fazla sürüyor. Dr da maillerine hiç geri dönmüyor ya da bana hiç dönmediler. Bu aralar en uygun site dr malesef :l

• Başlarda kitapyurdundan sipariş veriyordum fakat yaptıkları siyasi paylaşımdan sonra alışveriş yapmayı bıraktım kitapyurdundan. Geçenlerde 2 hafta önce çarşamba günü dr den sipariş bir tane set bir tanede özel basım kitap sipariş vermiştim. Sipariş verdiğim haftanın cuma günü arayıp ellerinde özel basım kitabın kalmadığını iki ay beklersem yollayacaklarını veya para iadesi yapabilecekleri söylediler, iade isteyip setin yollanmasını istedim. Sipariş verdikten bir hafta iade talebinden beş gün sonra para iadesi yapıldı ve set kargoya verildi. İade yapılır yapılmaz pandoradan dr den alamadığım kitabın siparişini verdim. Pandoradan aldığım kitap 24 saatten kısa bir sürede elime ulaştı fakat dr den sipariş verdiğim kitap 9 gün sonra elime ulaştı. Paketleme konusunda ikiside kitapyurdundan çok daha iyilerdi. Pandora biraz pahalı ama işlerini çok iyi yapıyorlar 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.