Şimdi Ara

cypherda satılık 83 lvl mage

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
4.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LVL : 83lvl %12,93
    NP : 1m
    İD : deliyMAGE
    Quest İtem : İkisi de yandı
    Skill : Glacier Magedir ve Tüm skilleri açıktır.
    Yan Karakter : 69 base mage, 69 base priest

İTEMLER :
    Rebirth +11 Oasis Staff
    No Rebirth +7 Aztec Gold Molok
    Rebirth +1 Krowaz Set ( 5 parça)
    +3 Elemental Pendant
    +3 Dual Shio Tears
    +3 Dual Lich King's
    +1 Light Belt Of Life
    +0 Glass Belt
    Mage Plate DD25
    Crimson Anti Def. Set
    54, 57, 62 Sc�leri
    Tüm Skilleri Açık
    69 Base Magenin üzerinde Rebirth +5 Shell Set Var (5 parça)
    69 Base Priest de Rebirth +1 Shell Set Var (5 parça)

Karakterin ilk sahibiyim, ihtiyaçtan ya da başka karakterle oynamak için değil oyunu bırakmayı düşündüğüm için satıyorum. Eski mykoldan kalma 3 gizli soru cevap dâhil G1 gizli soru ve cevapları, doğum tarihi, tüm mail bilgileri, bugüne kadar alınmış olan k-esn kodları �tarihine� kadar kayıtlı şekilde duruyor. Karakter ve itemleri emek verilerek yapılmıştır TL karakter değildir o yüzden girip bakayım, karakteri ver havale yapayım gibi tekliflerle gelmezseniz sevinirim.

Karakter TP mage olarak dizilmemiştir o yüzden stat pointleri 255mp, 160int, 56hp, skill pointleri 80 glacier, 45 lightning, 23 master olarak verilmiştir. 4 sene boyunca 3 clanda bulunmuş ve toplamda 1,5m dan fazla NP bu clanlar da yanmıştır. Üzerinde ki 1m np kalan saf NP dir ve karakter clansız durumdadır. Alan arkadaş direk CZ inip PK�sını büyük bir zevkle atabilir.

Karakter İzmir, K. Maraş, Hatay, Adana, Samsun, Ankara, Malatya, Aydın dan sadece YÜZ YÜZE satılıktır. Kafamda belirli bir fiyat var ve ona yakın teklife vermeyi düşünüyorum. Tekliflerinizi PM olarak atarsanız geri dönüş yaparım. Havale ya da forum üzerinden aracılı satış istemiyorum. Bu şehirlerde oturuyor ya da tanıdığınız varsa parayı teslim eder bilgileri eksiksiz alır karakterin yeni sahibi olursunuz. Şimdiden iki tarafa da hayırlı olur umarım.

edit: +3 Light Belt Of Life parça olarak bir arkadaşıma satıldı yerine +1 Light Belt Of Life karakteri alana hediye edilcektir. Satılan item fiyattan düşülüp karakter satılcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdeliyMAGEI -- 1 Haziran 2011; 0:18:54 >

• Güzel char.hayırlı satışlar
  • msn ya da tel numarası bırakmadım ciddi alıcılara pm den veririm diye.konu güncel arkadaşlar
  • konu güncel
  • konu güncel
  • konu guncel
  • +++++++++++++ güncel
  • konu güncel
  • konu güncel arkadaşlar
  • konu güncel
  • ++++++ güncel
  • konu güncel ..!
  • iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

iyi satışlar

sağolasın konu halen güncel
  • konu güncel arkadaşlar
  • ++++++ güncel
  • konu güncel
  • konu güncel
  • konu güncel
  • pm attim cevap bekliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.