Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Applerde çalışan reklam engelleme tweak varmı?
    ****er app lerde çalışmıyor düğmeyi açıyorum programdan çıkınca geri kapanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaTRan35

AndroidLock XT yüklenip ayarlara geliyor ama çalışmıyor..

Aynen hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bigboss Lockdown pro'yu ios 7 ye güncellemiş, sizde reponuza yükleyebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

Hocam bridge ios 7 versiyonu çıkmış mümkünse reponuza ekleyebilir misiniz?

Kardeş mesajını görür görmez tweak'i satın aldım. iPad Air'de sorunsuz çalışıyor ve bazı yeni özellikler eklenmiş. Herkesin cihazında mutlaka olması gereken bir tweak.
  • Hocam reponuzdan icon tool indirdim fakat lisans hatası veriyor
  • Afc2add nasil kullaniliyor?

• hiddensettings sizde de restart sonrasi ayarlari orjinal haline getiriyor mu ?

• Onun yerine NoSlowAnimations tweak'ini tavsiye ediyorum, zira en uygun ayarlari telefonunuz icin uyarlamislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutivanbuuren

Onun yerine NoSlowAnimations tweak'ini tavsiye ediyorum, zira en uygun ayarlari telefonunuz icin uyarlamislar.

hocam onu denedim ama animasyonu cok hizlansirmislar :/ ben 7.1 beta 2 deki gibi yapmal istiyorum. kendim ayar yapmam lazim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: garppit

Arkadaşlar bu sabah ses yükseltmek için 4s ime indirdiğim volume amplifier ios 7 isimli tweek az önce hoparlörümün patlamasına neden oldu sanırım. cızırtılı bir ses var şuan tweek i de sildim ama hala aynı :( sorun donanımda diye düşünüyorum. Yüklemeyi düşünen veya yüklemiş olan arkadaşların dikkat etmesini öneririm.
    Bu sorun ne kadara tamir olur bilen varmı ?

Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu??

Ne kadara patlar bana bu arıza?

• manualcorrectpro da çalışmıyor ios 7 de.çok yararlı bir tweak'ti. bir de klavyeyi siyah yapma şansımız var mı
  • flipcontrolcenter update'den sonra alt taraftaki logolar siyah oldu, eski haline dondurebilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

flipcontrolcenter update'den sonra alt taraftaki logolar siyah oldu, eski haline dondurebilir miyiz

bende de öyle oldu.ccsettings daha hoşuma gitti.flip control center çok karıştırıyor.onu da deneyebilirsin alternatif olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Accelerate sadece animasyonları hızlandırıyor cihazda hızlanmış gibi görünüyor. Şarja pel etkisi olmaz hocam.

hcoam kaloradaki androidlock xt çalışmıyor bide iphonerm den denedim ondada aynı durum ne yapacağız beklemedeyiz ?

Güncellemeyi bekleyeceksiniz hocam. Fazla sürmez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

Accelerate sadece animasyonları hızlandırıyor cihazda hızlanmış gibi görünüyor. Şarja pel etkisi olmaz hocam.

hcoam kaloradaki androidlock xt çalışmıyor bide iphonerm den denedim ondada aynı durum ne yapacağız beklemedeyiz ?

Güncellemeyi bekleyeceksiniz hocam. Fazla sürmez

klavyeyi siyah yapabilir miyiz bir manualcorrectpro çıkmamış mıdır .bende direk mesajlardan atıyor

• Springboard taki rahatsiz etme sembolu yerine hucresel veri acma kapama tusu nasil getirebiriz ???

Evet flipcontrolcenter ile ;)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnmhbrok -- 2 Ocak 2014; 2:54:28 >
  • Arkadaşlar sorumun başlığı burası mı bilemedim ama bi konuda size danışmak istiyorum iTunes'dan güncelleme yapıyorum ama kalan süre 17 saat diyo bunun sebebi nedir?
  • dayanamadım telefonu güncelleyip jb yapıcam :) 6.1.2'den sıkıldım artık.
  • Arkadaşlar, Facebook uygulamasında bluetooth klavyede enter tuşuna basınca mesajı gönderebilmek için tweak var mı? Uygulamada ekrandaki gönder tuşuna basmadan mesaj göndermiyor. iOS tarihindeki en büyük salaklıklardan biri ve çözüm geldi mi acaba diye merak ettim.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    BeeKeyboard tweaki ile yapabilirsin. Ama ben 6.1.2de kullanmıştım. Şu an 7.0.4 kullanıyorum, deneyemedim onun için. Bi bak istersen.

• 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.