Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Cihazi kapatip ses tusuna (+) badili bir sekilde acip akabinde sorunlu tweak ı kaldirabilirsiniz.

onuda yaptim ne yazkki sorun tweakden kaynakli degil sakli olan sistem ayarlarini degistigim icin ve su anda o ayarlara ulasamadigim icin normale donmuyor
    zaten hiddensetting bende calismiyor cctoggles ile ayar deisiklgini yaptim onda da e yazikki hidden settings kismina ulsamiyom ulassam sorun cozulcek

nesekilde ulasabilirim hiddensettings kismina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaslar bu iOS 7 ile toplamda 2 tweak yüklesem cihaz kasmaya başlıyor insallah7.1 e jb çıkar yoksa bu kasma ile bu cihaz kullanılmaz (cihaz ipod5).

• Yokmu harlem shake calistirabilen?

• winterboard çalıştırabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA

JB icat edildiginden beri kendime ve çevremdekilere uygularim, kendi çapimda bu konuda iyi sayilirim, bana göre son çikan JB acele ile yilbasina veya Xmass'a yetistirilmek için çikarildigini düsünüyorum. Bana göre simdiye kadar yapilmis en sorunlu JB oldugunu düsünüyorum. Ugrasmaktansa daha uyumlu bir sürüm çikana kadar beklemeyi düsünüyorum...

aynen katılıyorum.beklemekte yarar var
  • Arkadaslar sorunumu yukrda yazmistim
    sorunu ayarlar genel sifirla kismina girip tum ayarlari sifirla dedim ve control center orjinal haline dondu sukur

dikkat sakin tum icerikeri ve ayarlari il degil

tum ayarlari sifirla dedim ben

• Arkadaşlar jb sen sonra şarjım fazla gitmeye başladı ve batterydoctor Pro çalışmıyor yani yükleyince arkaplan değişiyor tweaklar çalışmıyor bi çözüm ?

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nekbey

teşekkürler.. dediğin sorun içinse AUTO3G'yi kullanıyorum.

Aman hocam ,3G ye geçmesin wifi'den ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Arkadaşım, ccsettings yükledim ama ayarlarda görünmesine ragmen kullanma kısayolu nerede bilmiyorum! Rica etsem cevap verebilirmisin ?

ccsettings control panel de çıkıyor ekranın altından yukarı çekin görüceksiniz.
  • Arkadaşlar Herkesin yeni Yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Allah herkese sağlık mutluluk huzur versin.Sevgi ve Saygılarımla...

• wifi booster 64bit işlemcilerde çalışmıyor halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

quote:

Arkadaşım, ccsettings yükledim ama ayarlarda görünmesine ragmen kullanma kısayolu nerede bilmiyorum! Rica etsem cevap verebilirmisin ?

64bit uyumlumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

25pp ile indirdiğim uygulamalar kurulmuyor

apt.25pp.com adresinden indirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

quote:

64bit uyumlumu

iphone 5 de kullanıyorum, sadece resping yaparken engelleniyor.
  • CCsettings hangi source adresinden yüklüyorsunuz; ben yükledikten sonra ekran gri oluyor
  • Cydia kayboldu, onu nasıl geri getirebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eskiden ios 5 i ios 6 gibi gösteren birşey vardı ifileden bazı yerleri değiştiriyorduk nasıldı o unuttum.Windows 8 kurdum pc ye iphone u dfu modda görmüyor bunu çözebilen var mı bu arada.2 pc dede aynı windows 8 de.
  • Ccsettings ip5s de canavar gibi calisiyor. Birde removebackround gibi bisiy olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Voice changer için güncelleme gelmiş. Eskiden de çalışmıyordu; güncellemeden sonra da çalışmıyor.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.