Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jackosman

SwipeSellection var benim kullandığım. Zannedersem kolara nın reposunda da mevcut . @nekbey

Ekranı kapattığımda wireless bağlantısının sonra ermesini istemiyorum , download arkada devam etsin . Böyle bir tweak mevcut mudur ?

Kardeş zaten download sırasında tuş kilidi olsa bile wi-fi kesilmiyor ki. Ben App store'dan indirme yaptığımda hep tuş kilidine alıyorum cihazı. Kullandığım cihaz iPad Air iOS 7 orjinal. Jailbreak yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

SwipeSellection var benim kullandığım. Zannedersem kolara nın reposunda da mevcut . @nekbey

Ekranı kapattığımda wireless bağlantısının sonra ermesini istemiyorum , download arkada devam etsin . Böyle bir tweak mevcut mudur ?

Kardeş zaten download sırasında tuş kilidi olsa bile wi-fi kesilmiyor ki. Ben App store'dan indirme yaptığımda hep tuş kilidine alıyorum cihazı. Kullandığım cihaz iPad Air iOS 7 orjinal. Jailbreak yoktur.

Uyku Modu farklı bir durum. (Ekranı kapattığımda diyor arkadaş)
    Tuş Kilidi farklı bir durum...
  • Swipe selection'ı düzgün çalıştırabilen var mı arkadaşlar? silme tuşuna 1 kere basınca 2 harf siliyor.
  • Arkadaslar 5s ıcın mobilesubsrate uyarlanıp yayınandı ya onu yukledıkten sonra whatsapp foursqare fılan programlarım calısmaz oldu hata verıp kapanıyor sılıp yenıden yukledım ama calısmıyor acaba basakında oldumu veya bunun duzeltme yolu ne bır yerde gormustum ama bulamıom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

Aradığınız bigboss repoda mevcut "insomnia" diye aratın cydiada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Düzgün çalıştırıyorum hocam . Kalora reposunda SwipeSellection İOS7 yi kullanıyorum . TR Q klavyesi ve Emoji yüklü .

Insomnia tavsiyesi için teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackosman -- 31 Aralık 2013; 14:01:45 >
  • An itibarı ile 64bit cihazda bir tweak çalıştı. cydia substrate güncellemesi ile 5s cihazı olanlar tweakleri kullanmaya başlayabilir. barrel' i denedim problemsiz
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

Uyku modu da demiyor. Sadece ekranı kapattigimda diyor. Ikimiz de yanlış anlamış olabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Arkadaşlar ncsettings sbsettings sanırım çalışmıyor veya ben ios7 uyumlusunu bulamadım.

Ayrıca jailbreak yapmamın en büyük sebeplerinden biri olan bridge çalışmıyor eğer varsa çalıştırabilen yardımcı olursa çok sevinirim veya bridge'e alternatif bildiğiniz ios7 uyumlu bir tweak var mı?

Bilgisi olan varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: serif61

Arkadaslar 5s ıcın mobilesubsrate uyarlanıp yayınandı ya onu yukledıkten sonra whatsapp foursqare fılan programlarım calısmaz oldu hata verıp kapanıyor sılıp yenıden yukledım ama calısmıyor acaba basakında oldumu veya bunun duzeltme yolu ne bır yerde gormustum ama bulamıom

hocam bende güncelleme yaptım ama sorun yok, ama ilk jailbrek yapınca hatalı tweak lerden dolayı benimde bazı uygulamalar açılmıyordu, safari, havadurumu v.s sonrasında 2-3 defa restore tekrar jailbrek yaptım. bence en son yüklediğin tweak ten geriye doğru git birinde hata vardır kesini yada restore jailbrek yap tekrardan.
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle ben bu batterydoctor Pro yü indirdiğim zaman diğer tweak lar çalışmıyor ve ekran arka plan yani duvar kağıdı grileşiyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

• 25pp ' den 300 mb lık bir dosyayı indirdiğimde , ekran aktifken sadece download mümkün oluyor i4S 'te . Ekranı kapattığım anda bağlantı kopuyor , 3g açıksa ancak download devam ediyor ama 3g nin de dosya boyut sınırı var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackosman -- 31 Aralık 2013; 14:15:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

quote:

Arkadaslar 5s ıcın mobilesubsrate uyarlanıp yayınandı ya onu yukledıkten sonra whatsapp foursqare fılan programlarım calısmaz oldu hata verıp kapanıyor sılıp yenıden yukledım ama calısmıyor acaba basakında oldumu veya bunun duzeltme yolu ne bır yerde gormustum ama bulamıom

hocam bende güncelleme yaptım ama sorun yok, ama ilk jailbrek yapınca hatalı tweak lerden dolayı benimde bazı uygulamalar açılmıyordu, safari, havadurumu v.s sonrasında 2-3 defa restore tekrar jailbrek yaptım. bence en son yüklediğin tweak ten geriye doğru git birinde hata vardır kesini yada restore jailbrek yap tekrardan.

sistem uygulamarinda sorun cikmasi jailbreakdendi ama benim sistem uggulamalarinin hicbirinde sorun yok sonradan yuklenen whatsapp falan ucincu parti uygulamalarda sorun var tweaklerden de degil hepsini sildim ama soru. duzelmedi kurcaliyom halen bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Dün akşam ControlTask için güncelleme vardı.
    Güncelledim, çöp oldu.
    Bilginize.

controltask iphone 5 de optimize sorun var heralde ekrana tam oturmuyor.bir de oraya istediğimiz uygulamaları koyamaz mıyız
  • jackosman J kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.. dediğin sorun içinse AUTO3G'yi kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

quote:

sorun appsync 7 ve 25pp pwntunes bunlari sildim ve oratadn kalkti

tesekkur ederim

• Whatsator calismiyor hocam. Res atiyor telefon. Deneyen var mi?

• JB icat edildiginden beri kendime ve çevremdekilere uygularim, kendi çapimda bu konuda iyi sayilirim, bana göre son çikan JB acele ile yilbasina veya Xmass'a yetistirilmek için çikarildigini düsünüyorum. Bana göre simdiye kadar yapilmis en sorunlu JB oldugunu düsünüyorum. Ugrasmaktansa daha uyumlu bir sürüm çikana kadar beklemeyi düsünüyorum...
  • calısan harlem shake varmıdır? kolaranın reposundakı bende calısmadı genel mı yoksa benımkınde mı calısmıyor? actıvatorda gozukmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: moruk84

calısan harlem shake varmıdır? kolaranın reposundakı bende calısmadı genel mı yoksa benımkınde mı calısmıyor? actıvatorda gozukmuyor

bende de kolara daki harlemshake7 activatorda görünmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.