Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bu backgraund ios 7 idi herlade ismi videolu olanın ios7 li anlatımı var mı ben yükledim yaptım bişeyler ama olmadı anlamadım yani facede denedim geç açılıyor diye yine geç açılıyor yine geç açılıyor D:
  • uygulama şifreleme programı biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

quote:

Orijinalden alıntı: Vita80

iPhone 4s kullanıcılarına kesinlikle tavsiye etmiyorum jailbrek yapmalarını, telefon kullanılmaz hale geldi.
    Oysa sadece Zeppelin tweakini kurmuştum. Az önce telefon kitlendi, resetlendi tüm tweaklar pasif durumuna geçti. Birazdam restore yapar kurtulurum bu jbde hayır yok

Hocam suan için 4s ve 5s için pek verimli değil aslında hiç stabil değil fakat insan yapmadan duramıyor

Hayatımda ilk defa jb yaptıktan sonra bu kadar aciz kaldım :))

hocam hiçbir sorun yok 4s'de tweakler de oturuyor ve adrenaline adlı tweak sayesinde telefon ios 6'nın stabilligine yakın. sadece birkaç ufak bug var onlar da giderilecektir eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: studyoalper

ya telefonu kapatıp açtım ayarlardakiler gitti ya nasıl yapıcam lütfen anlatın

mobil subsrate ve safe mobil subsrate yi reinstall yapın tamamdır
  • Kalora arkadaşımızın reposundan substrate fix ve barrel kurdum sorunsuzca kullanıyorum. Cihaz 4s.

Kalora arkadaşım umarım eksik tweakları biran önce repona eklersin. Telimde mevcut olan tweaklar senin reponda çıkmışsa eğer silip,senin repondan kuruyorum.

Çalışmalarında başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

FLipControlCenter

Arkadaşım tavsiye ettiğin program harika çok teşekkür ederim ancak bu alttan çekince çıkan özellikleri üstten çekince çıkartma şansımız varmı ? Veya farklı bir program ile bunu yapabilirmiyiz ? Cevap için şimdiden tşk ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sana zahmet background managerin ayarlarını nasıl yaptın bi ss atsana ?

• quote:

Audio Recorder İOS7 Uyarısız olarak ekledim indir hocam

Program harika ötesi teşekkürler..

• hocam senin repodan Background Manager İOS7 i indirdim ayarlarını yapamadım videodaki başka bir sürümmü birde uygulama cihazda hata verdi oda şu iconları taşıyamadım. taşımak için tıklıyorum geri atıyor @kalora
  • hocam sleepFX çalışıyormu
  • sentin kullanıcısına yanıt
    Bende o sekilde cozdum fakat hiddensettings ihtiyacim olan bir tweak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

quote:

Orijinalden alıntı: SiyaJean

25pp iyide çok fazla yavaş.. Appcake vardı ilk başlarda çalışıyordu daha sonra günceleme geldi güncellemeyi yükleyince sorunlar çıkarıp kendiliğinden silindi :)

Zeusmos
    İpastore
    vShare falan yazıyorlardı bir yerde biraz araştıracam şimdi hayırlısı artık :)

hocam bulursanız haber verin lütfen :D

Repoya birazdan vshare yi ekleyecem

sağolun hocam appaddict vardı ama oda son zamanlarda açılmıyor silip yeniden yüklüyorum 1-2 gün sonra gidiyor güzel hızlı bir indirme programı gerek teşekkürler

Hocam ekledim fakat arkadasların su repoda calısıyor dedigi sürüm cok berbat suan hepsinden saglamı yavas ta olsa 25pp

• İgotya programının ios 7 versionu varmı beyler ?

• quote:

Beyler substate surekli reinstall yapma olayını yeni fix ekledim bizzat kendim düzenledim ve denedim tel sorunsuz acılır acılmaz tweaks ler yerli yerinde ve sorunsuz calısıyor

Abi fix olan seyleri kurmayın diye her yerde bağırıyorlar vatandaş illa kuracak güvenli değil abicim bırak bu düzenleme isini "saurik" yapsın.
  • mylove kullanıcısına yanıt
    Valla oyle bir program bilmiyorum. Eskiden SBSettings calisirken ustten aciliyordu ama henuz calismadigi icin flipCC yi kurdum. Simdilik idare ediyor. SBSettings calisinca yazarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dracconnapple

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vita80

iPhone 4s kullanıcılarına kesinlikle tavsiye etmiyorum jailbrek yapmalarını, telefon kullanılmaz hale geldi.
    Oysa sadece Zeppelin tweakini kurmuştum. Az önce telefon kitlendi, resetlendi tüm tweaklar pasif durumuna geçti. Birazdam restore yapar kurtulurum bu jbde hayır yok

Hocam suan için 4s ve 5s için pek verimli değil aslında hiç stabil değil fakat insan yapmadan duramıyor

Hayatımda ilk defa jb yaptıktan sonra bu kadar aciz kaldım :))

hocam hiçbir sorun yok 4s'de tweakler de oturuyor ve adrenaline adlı tweak sayesinde telefon ios 6'nın stabilligine yakın. sadece birkaç ufak bug var onlar da giderilecektir eminim

Maalesef a7 işlemci :(

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

Yüklediğim Tweaklerden mi bilmiyorum tuş kilidi yapmazsam ekran ışığı sönmüyor! Bilen varsa yazsın lütfen

Ayarlar / Genel / Otomatik kilit

:)

• arkadaşlar yüklediğim bir tweak sonucu uygulama içerisinde sms geldiği zaman yukarıda sms in kimden geldiği ve içeriğinin kısa bir özeti çıkmıyor,sadece telefon titriyor?
    bunu nasıl çözebilirim?restore hariç :)
  • Demekki Yüklediğim Tweakler ayarları değiştirmiş. Sağol arkadaşım

• Biliyorsunuz İphone'da toplu Sms 10 kişi ile sınırlı! Bu engeli aşabileceğimiz bir program tavsiyeniz var mı ?

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.