Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (477. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://repo.hackyouriphone.org/ hocam
  • Winterboard düzgün çalışmadığı sürece tema yükleyemezsiniz, ikonları değiştiremezsiniz.
  • Tşk. Ederim..
    Gayet Güzel Çalışıyor.

Sn. Kalora barrel 4s tede çalışmaya başladı bilginize :) hackyouriphone reposunda mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyaJean

Tşk. Ederim..
    Gayet Güzel Çalışıyor.

Sn. Kalora barrel 4s tede çalışmaya başladı bilginize :) hackyouriphone reposunda mevcut

Hocam bizden kurabilirsin güncellemeyi ekledim TR bir sekilde ayrıca bende onu yazacaktım 4s sahipleri denesin diye
  • Beyler önceden itunes üzerinden daha önceden satın aldığımız uygulamaları görebiliyorduk. Şimdi o özellik kaltı mı göremiyorum ?
  • Tweaklerde herhangi bir sorun yok yalnız , springboard settings 'i açamıyorum . Acaba yüklediğim bir şeyden dolayı mı böyle oldu ?

Ek olarak paylaştığınız tweaklerin sonuna İOS7 değil de IOS7 yazarsanız sanırım daha çok kullanıcıya hitap edersiniz , @Kalora hocam .
  • jackosman J kullanıcısına yanıt
    Cydia İ harfiyle başlarsan aramıyor farkındayım fakat sources kısmından repoya girdiginizde görülür geneldede yeni eklendikleri için millet çekiyor fakat bildiriyi dikkate alır bundan sonrakileri o şekil ekleriz
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Merhaba barrel tr'yi kurdjm ama safe moda aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar "Background Manager İOS7 " ayarlarını yapın inanılmaz hızlı çalısıyor bu programı bilen biliyor
    Bilmeyen dostlar ne işe yarar derseniz : Süper hızlı program başlatır örnegin cydia programdan cıktıgımızda her seferinde girerken geçikmeli giriyor bu yavru o geciken zamanı alıyor saniyeler içinde size geri dönüş sağlıyor

Video herşeyi anlatır beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Merhaba barrel tr'yi kurdjm ama safe moda aldı.

Kendimde repodan kullanıyorum hocan ekedim ve güncelledim sıkıntı yok 5 7.0.4 cihaz
    Tr olmayanı kurdum gayet güzel. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Tr olmayanı kurdum gayet güzel. Teşekkürler.

Hocam allah emi İos7 Sonu biteni kuracaktın yine TR zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hangi repodan indirdiniz ?

hackyouriphone
  • şu an cydia dan herhangi birşey indiremiyorum sorun (cihaz 4s ) sorun yaşayan başkaları da varmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Dostlar "Background Manager İOS7 " ayarlarını yapın inanılmaz hızlı çalısıyor bu programı bilen biliyor
    Bilmeyen dostlar ne işe yarar derseniz : Süper hızlı program başlatır örnegin cydia programdan cıktıgımızda her seferinde girerken geçikmeli giriyor bu yavru o geciken zamanı alıyor saniyeler içinde size geri dönüş sağlıyor

Video herşeyi anlatır beyler

Ayarlarını yapın derken hocam :) Biraz açıklasan yeniyizde :)
  • SiyaJean S kullanıcısına yanıt
    Hocam video yu izle nasıl ayarlar yapıyor telefonda ayarlar kışmına uygulamanın ayarları var ondan bahsettim
    Anladım tşk :) Son bişey soracam vShare ios7 uyumlu çıktı mı ?
  • quote:

Anladım tşk :) Son bişey soracam vShare ios7 uyumlu çıktı mı ?

Hocam son bişisi olmaz istediğini sor vshare bakmam lazım bilgim yok eğer varsa uyumlu hallederiz 25pp den daya gitsin
  • Arkadaşlar ios7 için sbrotator tarzı bir tweak var mı? bir arkadaş sbrotatorı denemiş olmuş ama bende çalışmadı
    http://www.youtube.com/watch?v=9o0kNnzTU0w&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.