Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Call recorder " uyarı sesis gidiyor gibi sorun yasayanlar için geni bir güncelleme ekleyip tüm sesleri iptal ettim Kendim denedim "Uyarı sesi çal" kısmı yinede kapalı tutun sorunsuz olaçaktır
  • Arkadaşlar yakınlık sensörüne elinimizi yaklaştırınca foto çeken bir tweak var mı?
    PicItEasy diye bir pro var ama mevcut kamera uygulamasına bu özelliği ekleyen bir tweak varsa süper olur, çok işime yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolqa_1907

quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Changevoice yada crazy call programını çalıştırabilen var mı

Hocam bende kurcaladim onu dun aksam beceremedim ... Yapabilen varsa anlatimini yaparsa super olur

3-4 gün kullandım ve bugüne kadar gördüğüm en manyak uygulama buydu
    Şu anda çalışmıyor
    Kullanabilen var mı?

• Arkadaşlar Cydia'da problem yaşıyorum. Cydia'da database hatası veriyor ilk açılıştaki güncellemenin sonunda. Repolar, package filan hepsi bomboş dolayısıyla. Dns ile filan mı alakalı acaba database hatası? Wifi ile de edge ile de durum aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Arkadaşlar Cydia'da problem yaşıyorum. Cydia'da database hatası veriyor ilk açılıştaki güncellemenin sonunda. Repolar, package filan hepsi bomboş dolayısıyla. Dns ile filan mı alakalı acaba database hatası? Wifi ile de edge ile de durum aynı.

Aşırı source eklemenden kaynaklanıyor. Modmyi reposu basta olmak üzere 1 kaç tane de kullanmadığın repoları sil sorun geçecektir..

• PhoneCloser ve Multifl0w kullanabilen var mı acaba?
    Ben iP 4 / 32gb'i 6.1'de kullanıyorum henüz denk gelebilmiş değilim.
    ios 5'te problemsiz çalıştırabiliyordum
    ios 6'da kullanabilen varsa versiyon ve repo bilgisiyle paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKys

quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Arkadaşlar Cydia'da problem yaşıyorum. Cydia'da database hatası veriyor ilk açılıştaki güncellemenin sonunda. Repolar, package filan hepsi bomboş dolayısıyla. Dns ile filan mı alakalı acaba database hatası? Wifi ile de edge ile de durum aynı.

Aşırı source eklemenden kaynaklanıyor. Modmyi reposu basta olmak üzere 1 kaç tane de kullanmadığın repoları sil sorun geçecektir..

Teşekkürler hocam Modmy reposunu kaldırdım düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolqa_1907

quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Changevoice yada crazy call programını çalıştırabilen var mı

Hocam bende kurcaladim onu dun aksam beceremedim ... Yapabilen varsa anlatimini yaparsa super olur

Hocam ekledim biraz geçikti ama suan repoya ekledikten sonra kendime kurdum ve lisans ve dil sorunsuz 2 tane menü ismi yabancı görüne bilir( sebebi çeviri yaptığımda gidiyor ) fakat içi Türkçe

• LockInfo 5 TR Eklenmiştir

İki menüyü orijinal bıraktım fakat içi çevrildi. Sebebi çeviri sonrası menü kayboluyor

Screen dimming ve Advenced bu kısımlar sadece başlık ing içerisi tr dir saygılar .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 31 Mart 2013; 17:59:08 >
  • Oncelikle selamlar. Boylesine guzel paylasimlar icin herkese cok tesekkurler. FolderEnhancer TR, Grindlock 2.0 ve Dashboard X TR tweaklerini ayni anda kullanamiyorum. Tahminimce FolderEnhancer TR'den kaynakli problem olusuyor. Bu tweakler yukluyken yeni bir klasor yaratmak istedigimde programlari icine tasiyorum sonra o klasorden cikmak istedigimde iphone guvenli moda geciyor. Bu sorunu nasil cozebilirim? Ya da FolderEnhancer TR muadili baska program onerir misiniz Grindlock ve Dashboard ile cakismayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brovito

Oncelikle selamlar. Boylesine guzel paylasimlar icin herkese cok tesekkurler. FolderEnhancer TR, Grindlock 2.0 ve Dashboard X TR tweaklerini ayni anda kullanamiyorum. Tahminimce FolderEnhancer TR'den kaynakli problem olusuyor. Bu tweakler yukluyken yeni bir klasor yaratmak istedigimde programlari icine tasiyorum sonra o klasorden cikmak istedigimde iphone guvenli moda geciyor. Bu sorunu nasil cozebilirim? Ya da FolderEnhancer TR muadili baska program onerir misiniz Grindlock ve Dashboard ile cakismayan?

Infinifolders deneyin hocam işinizi görür

• Infinifolders TR eklenmistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

LockInfo 5 TR Eklenmiştir

İki menüyü orijinal bıraktım fakat içi çevrildi. Sebebi çeviri sonrası menü kayboluyor

Screen dimming ve Advenced bu kısımlar sadece başlık ing içerisi tr dir saygılar .......

Eline saglik hocam cok tesekkur ederim beni kirmadin

• quote:

quote:

Oncelikle selamlar. Boylesine guzel paylasimlar icin herkese cok tesekkurler. FolderEnhancer TR, Grindlock 2.0 ve Dashboard X TR tweaklerini ayni anda kullanamiyorum. Tahminimce FolderEnhancer TR'den kaynakli problem olusuyor. Bu tweakler yukluyken yeni bir klasor yaratmak istedigimde programlari icine tasiyorum sonra o klasorden cikmak istedigimde iphone guvenli moda geciyor. Bu sorunu nasil cozebilirim? Ya da FolderEnhancer TR muadili baska program onerir misiniz Grindlock ve Dashboard ile cakismayan?

Cok sagolun hocam Isime yaradi.

• quote:

quote:

quote:

Cok sagolun hocam Isime yaradi.

Hocam tr sinide ekledim eger görmedi ise cydia/changes/refresh yapmanız yeterli

• Sadece e-posta üzerindeki kırmızı uyarı baloncugunu kaldırabileceğim bir tweak varmı?

Ayrıca CallRecorder Tr yükledim, masaüstüne gelen simgeyi açında 3-4 saniye sonra kapanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TürkDeveloper -- 31 Mart 2013; 21:01:41 >
  • quote:

Infinifolders TR eklenmistir

Hocam SBRotator ayarlarda vs döndürüyor fakat ana menüde döndürmüyor ekranı neden olabilir?

• Sıradaki çalışma bir sıkıntı çıkmazsa "Applocker" :Uygulamaları ve klasörleri şifrelemeye yarıyor

caps:

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 31 Mart 2013; 22:48:47 >
  • Call Recorderda görüşme kaydediliyor sesini kapatamadim bir türlü. Yapabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: EyezBerg

Call Recorderda görüşme kaydediliyor sesini kapatamadim bir türlü. Yapabilen var mı?

Hocam nereden kurdu iseniz silin ve benim repoya eklediğimi kurun sesleri çıkarttım sıkıntı yasamazsın ve birazda düzenleme yaptım

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.