Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapılan islemler ayarlar kısmındaki bölüm tamamen türkçe olmustur ve gereksiz menüler ve yazılar reklamlar kaldırılmıstır veeee aktivasyon sorunu yoktur

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 29 Mart 2013; 22:14:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

CallRecorder TR eklenmistir

Yapılan islemler ayarlar kısmındaki bölüm tamamen türkçe olmustur ve gereksiz menüler ve yazılar reklamlar kaldırılmıstır veeee aktivasyon sorunu yoktur

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

hocam bunu hemen cevirmişsin eline saglık darısı lockinfo5 in basına

• quote:

dostum senin repodan indirdim tşk,uygulama güzel çalışıyor,yalnız ne yaptıysam kayıda başlerken hep karşı tarama ses gidiyor kayıt edilecektir diye,bunun çözümü yokmu,telefon ip5
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

dostum senin repodan indirdim tşk,uygulama güzel çalışıyor,yalnız ne yaptıysam kayıda başlerken hep karşı tarama ses gidiyor kayıt edilecektir diye,bunun çözümü yokmu,telefon ip5

Uyarı sesi çalı kapat aynen yukarıda caps daki gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

@kalora hocam buğün ün popüler tweek i call recorder ile ilgili bir çalışma yapacakmısınız.

Hocam uygulama emrinde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrKys

quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

quote:

quote:

quote:

quote:

Lockinfo 5 yüklerken cannot comply uyarısını alıyorum ? Sebebi ne olabilir ?

Hocam benim repodan kur sorunsuz kurulum yakında Tr dil çevirisinide yapacağım bir arkadaşımızın ricası üzerine

Ustad ben senin repodan kurmaya calistim ama hata verdi.. Acaba bu tweaki kurmadan once cihazda baska tweaklarin yuklu olmasi gerekiyormu?

Sorunu buldum hocam. Benim cydia da fazla source ekli oldugundan modmyi reposu çökmüstü ve bende silmistim. Uzun zamandir modmyi reposunu ekleyemiyordum ve kullanamiyordum. Bende kullanmadigim iki repoyu sildim ve modmyi reposunu öyle ekleyebildim.

Soruna gelecek olursak, lockinfo 5 yukleyebilmek icin iki tweak daha lazimmis bunlardan biriside modmyi reposunda bulunan weepreferenceloader tweaki. Bende modmyi reposu olmadigi icin yukleyemiyordum. Simdi duzeldi ve sorunsuz yukledim.

Modmyi reposu cok buyuk oldugu icin asiri source yuklemelerinde sorun cikariyor anladigim kadariyla..

Malesef hocam yine olmadi.. Dedigin tweak zaten bende yukluymus:)

Birde dba-tech Common isimli bir tweak olmasi lazim.. Ayrica aciklamasinda cydget kullananlar icin uyarida bulunmus.. Birtakim islemler siralanmis..

Hocam ona ihtiyac duyuyordu hatta onun düzenlenmisine ben paket birlestirmesi yapıp içine gömdüm ve sıkıntısız kurarsın benim repodan

Sorunu deneme yanilma yontemi ile buldum.. Forecast ve dba-tech isimli tweaklari sildim sonra tekrar kurayim dedim ve bu sefer kurabildim.. Cok hosuma gitti bu uygulama:) birde turkce olsa tadindan yenmez:) bana yardimci olmaya calisan herkese tesekkur ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

Uyarı sesi çalı kapat aynen yukarıda caps daki gibi

aynen resimdeki gibi ama ses gidiyor karşı tarafa

• @kalora

Eyw sagolasin hallettim. Birde tr lazım lockinfoya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

Kolara'nın reposundaki display recorder kayıt yapmıyor hata veriyor, sebebi nedir acaba?

Hocam düzenleme yaptım sorunun kaynağı hazır bir arkadaş ceviri yapmıstı farklı bir forumda onunkini kullanmıstım fakat bazı yerler sorunlu idi suanki çeviri tamamen bana ayit ve suan kullanıyorum sorunsuz (repoda zaten birkaç tane başka arkadasın cevirisi vardı bu springtomize ve AndroidLock XT ) hocam yasanan sıkıntıdan dolayı kusura bakmayın suan sorunsuz

Ben de yine hata verdi.
    Sanırım ios versiyonuyla alakalı.
    Şuan gerek te kalmadı o tweak'e zaten. Teşekkürler.
  • 25PP TR 1.05 güncellemesi almıstır beyler güncellemeleri yapın olumlu veya olumsuz yorumlarınızı göreyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 30 Mart 2013; 12:40:39 >
  • quote:

25PP TR 1.05 güncellemesi almıstır beyler güncellemeleri yapın olumlu veya olumsuz yorumlarınızı göreyim

25pp uygulamasini ilk defa kullanmaya calistim .. Uygulamayi sizin repodan yukledim.. Sonra isredigim app yu buldum.. Bir guzel indirdim ama yukleyemedim.. indir dedim yukle dedim ne dediysem olmadi:).. Tepede mavi cikan serit kirmizi oup hata verdi..i baska bir tweak yuklemek gerekiyormu bu programi kullanabilmek icin? Ya da yapmamiz gerekn nedir?

• quote:

quote:

25PP TR 1.05 güncellemesi almıstır beyler güncellemeleri yapın olumlu veya olumsuz yorumlarınızı göreyim

25pp uygulamasini ilk defa kullanmaya calistim .. Uygulamayi sizin repodan yukledim.. Sonra isredigim app yu buldum.. Bir guzel indirdim ama yukleyemedim.. indir dedim yukle dedim ne dediysem olmadi:).. Tepede mavi cikan serit kirmizi oup hata verdi..i baska bir tweak yuklemek gerekiyormu bu programi kullanabilmek icin? Ya da yapmamiz gerekn nedir?

Tabiki hocam gerek var birseye repodan AppSync for iOS 6 kur kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 30 Mart 2013; 14:07:02 >
  • quote:

quote:

@kalora hocam buğün ün popüler tweek i call recorder ile ilgili bir çalışma yapacakmısınız.

Hocam uygulama emrinde

yalnız kalora repodan indirdiğim zaman uyarı mesajını bir türlü kapatamadım cydia.vn reposundan yüklediğim zaman sıkıntı yok orda uyarı kapanıyor
  • quote:

quote:

quote:

Tabiki hocam gerek var birseye repodan AppSync for iOS 6 kur kardeş

Tesekkurler ustad kurdum simdi.. Buarada ben tweetbot yuklemeye calisiyordum ama dediginizi yapmama ragmen yuklemiyor.. Sanirim her uygulamanin yuklenmesine izin verilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

quote:

quote:

Hocam uygulama emrinde

yalnız kalora repodan indirdiğim zaman uyarı mesajını bir türlü kapatamadım cydia.vn reposundan yüklediğim zaman sıkıntı yok orda uyarı kapanıyor

Doğrudur hocam üzerinde oynayınca sıkıntı oluyor herhalde bende orijinal deb dosyasını ekledim sıkıntı olmaz artık

• WeeKillBackground Pro for NotificationCenter TR Eklenmistir
  • DoubleDock TR eklenmistir
  • Changevoice yada crazy call programını çalıştırabilen var mı

• quote:

DoubleDock TR eklenmistir

Hocam lockinfo ne oldu yaw

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Changevoice yada crazy call programını çalıştırabilen var mı

Hocam bende kurcaladim onu dun aksam beceremedim ... Yapabilen varsa anlatimini yaparsa super olur

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.