Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Free WiLL

arkadaşlar beats kulaklığım var fakat ileri geri tuşları çalışmıyor. Bunun için bir tweak var mıdır acaba ?

htc xe kulaklığı mı bende de var eğer oysa.çözüm bulursan beni de haberdar et hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

arkadaşlar beats kulaklığım var fakat ileri geri tuşları çalışmıyor. Bunun için bir tweak var mıdır acaba ?

htc xe kulaklığı mı bende de var eğer oysa.çözüm bulursan beni de haberdar et hocam

sorma valla böyle bir tweak çıkacak 10 $ diyecekler alırım o derece lakin jb çıktığından beri araştırıyorum ama ben de bir sonuç alamadım bu kadar mı zordur anlamadım

• MountainCenter Türkçe bir şekilde yer almıştır

Sıradaki çalışma "Folder Enhancer " tr çeviri sonrası sorunsuz kurulursa repoda yerini alaçaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

springtomize 2 vazgeçilmezim elmanın yasama sebebi

Springtomize 2 yi kurdum da su dock kısmını efekli yapınca veya 5 tane koyunca gozlerim alışmadı ya değişik geliyor ama genede kullanmayı deneyecem bakalım
    EDIT: Dayanamadım eski haline çevirdim orjinalliği seviyorum galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D94B02D8B -- 26 Mart 2013; 11:11:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Degerli Kalora kardesim,(yasim 60 oldugundan kardesim diye hitap ettim) bu konuyu ilk sayfadan beri okudum. Yaptiginiz yardimlar icin size ayrica tesekkur ederim. Yillarca android telefonlar kullandim. Ilk defa 2 ay once iphone5 kullanmaya basladim. Birkac gun oncede 6.1.2 surumune jailbreak yaptim. Gayet memnun bir sekilde kullanmaya basladim. Bu arada toplam 5 adet tweak yukledim. En son sizin repodan killbackgraund'u tavsiyeniz uzerine yukledim. Ama pek memnun kalmadigimdan sildim. Telefonu restart yaptim. Birde ne goreyim telefon acildi. Ana menude 1 tane bile kisa yol yok, sayfa bombos. Kameradam baska calisan birsey yok. Dolayisiyla telefon gocmus. tekrar yukleme yapinca mecburen 6.1.3 yuklendi. Ve benim cok begendigim jailbreak maceram sona erdi Diyecegim killbackgraund tweak te bir hatami vardi acaba ondan dolayimi telefon göctü. Sadece bu konuda sizi bilgilendirmek istedim. En azindan gercekten yüksek bilgilerinizle kontrol edip, benim yasadiklarimi baskasida yasamaz. Saygilarimla...

• Degerli Kalora kardesim,(yasim 60 oldugundan kardesim diye hitap ettim) bu konuyu ilk sayfadan beri okudum. Yaptiginiz yardimlar icin size ayrica tesekkur ederim. Yillarca android telefonlar kullandim. Ilk defa 2 ay once iphone5 kullanmaya basladim. Birkac gun oncede 6.1.2 surumune jailbreak yaptim. Gayet memnun bir sekilde kullanmaya basladim. Bu arada toplam 5 adet tweak yukledim. En son sizin repodan killbackgraund'u tavsiyeniz uzerine yukledim. Ama pek memnun kalmadigimdan sildim. Telefonu restart yaptim. Birde ne goreyim telefon acildi. Ana menude 1 tane bile kisa yol yok, sayfa bombos. Kameradam baska calisan birsey yok. Dolayisiyla telefon gocmus. tekrar yukleme yapinca mecburen 6.1.3 yuklendi. Ve benim cok begendigim jailbreak maceram sona erdi Diyecegim killbackgraund tweak te bir hatami vardi acaba ondan dolayimi telefon göctü. Sadece bu konuda sizi bilgilendirmek istedim. En azindan gercekten yüksek bilgilerinizle kontrol edip, benim yasadiklarimi baskasida yasamaz. Saygilarimla...

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Degerli Kalora kardesim,(yasim 60 oldugundan kardesim diye hitap ettim) bu konuyu ilk sayfadan beri okudum. Yaptiginiz yardimlar icin size ayrica tesekkur ederim. Yillarca android telefonlar kullandim. Ilk defa 2 ay once iphone5 kullanmaya basladim. Birkac gun oncede 6.1.2 surumune jailbreak yaptim. Gayet memnun bir sekilde kullanmaya basladim. Bu arada toplam 5 adet tweak yukledim. En son sizin repodan killbackgraund'u tavsiyeniz uzerine yukledim. Ama pek memnun kalmadigimdan sildim. Telefonu restart yaptim. Birde ne goreyim telefon acildi. Ana menude 1 tane bile kisa yol yok, sayfa bombos. Kameradam baska calisan birsey yok. Dolayisiyla telefon gocmus. tekrar yukleme yapinca mecburen 6.1.3 yuklendi. Ve benim cok begendigim jailbreak maceram sona erdi Diyecegim killbackgraund tweak te bir hatami vardi acaba ondan dolayimi telefon göctü. Sadece bu konuda sizi bilgilendirmek istedim. En azindan gercekten yüksek bilgilerinizle kontrol edip, benim yasadiklarimi baskasida yasamaz. Saygilarimla...

Sizi teknolojiden kopmadığınız için tebrik ediyorum. Bir an benim gelecekteki halimi gördüm.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Deneyip hemen bir sorun var ise düzeltiyoruz yada o tweaki siliyoruz.

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

springtomize 2 vazgeçilmezim elmanın yasama sebebi

Springtomize 2 yi kurdum da su dock kısmını efekli yapınca veya 5 tane koyunca gozlerim alışmadı ya değişik geliyor ama genede kullanmayı deneyecem bakalım
    EDIT: Dayanamadım eski haline çevirdim orjinalliği seviyorum galiba

DockFlow ayarları ile görselliği daha da güzelleştirebilirdiniz.

• quote:

Degerli Kalora kardesim,(yasim 60 oldugundan kardesim diye hitap ettim) bu konuyu ilk sayfadan beri okudum. Yaptiginiz yardimlar icin size ayrica tesekkur ederim. Yillarca android telefonlar kullandim. Ilk defa 2 ay once iphone5 kullanmaya basladim. Birkac gun oncede 6.1.2 surumune jailbreak yaptim. Gayet memnun bir sekilde kullanmaya basladim. Bu arada toplam 5 adet tweak yukledim. En son sizin repodan killbackgraund'u tavsiyeniz uzerine yukledim. Ama pek memnun kalmadigimdan sildim. Telefonu restart yaptim. Birde ne goreyim telefon acildi. Ana menude 1 tane bile kisa yol yok, sayfa bombos. Kameradam baska calisan birsey yok. Dolayisiyla telefon gocmus. tekrar yukleme yapinca mecburen 6.1.3 yuklendi. Ve benim cok begendigim jailbreak maceram sona erdi Diyecegim killbackgraund tweak te bir hatami vardi acaba ondan dolayimi telefon göctü. Sadece bu konuda sizi bilgilendirmek istedim. En azindan gercekten yüksek bilgilerinizle kontrol edip, benim yasadiklarimi baskasida yasamaz. Saygilarimla...

Hocam ben zaten sizlere sunmadan önceki islemleri yazayım öncelikle kendime kuruyorum ceviriyi yapıyorum siliyorum sokra kuruyorum ceviriyi atıp sorunsuz ise deb haline cevirip repoya ekliyıroum sonra tekrar silip deniyorum yani demek istedigim kesinlikle bunla alakalı bir durum degil sizin kisilsel olarak farlı bir hatadan kaynaklanmıstır .Artı Siz dedikten sonra sildim ve cihazı tamamen kapatıp actım ve sorunsuz ne bisi silinmis veya kaybolmus ayrıca tekrar kurdum yine sıkıntısız. Hocam zaten bir tweeks bu silme islemi yapmaz sorun sizin kisisel hatanız "FullHD" kardesım sayfadan kaldırma sıkıntı yok yani

Bakın 223 kisi kurmus ve sıfır sıkıntı olamazda zaten

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 26 Mart 2013; 15:55:38 >

• @FullHD, @ Kalora, ilgi ve alakanizdan dolayi her ikinizide tesekkur ederim. Ben bir ihtimal nedeni ile sordum. Ama buyuk bir ihtimalle hata bendedir. Onceki yazimda unuttum. Sanirim baska bir programla cakismis olabilir. Battery pro vs. gibi. Iphone kullanmaya devam:) Note 2 den sonra ilac gibi geldi. Sanirim uzun zaman bu telefonu kullanirim. Cunku her 3 ayda bir telefon degistirirdim. Umarim 6.1.3 'e en kisa zamanda jailbreak gelir. Sunuda belirtmek isterim; jailbreak'i sirf tweakleri icin ararim. Diger appler icin hediye kartla appstore'den devam satin almaya. Her ikinizinde hersey gonlunuzce olsun. Saygilarimla...

• quote:

@FullHD, @ Kalora, ilgi ve alakanizdan dolayi her ikinizide tesekkur ederim. Ben bir ihtimal nedeni ile sordum. Ama buyuk bir ihtimalle hata bendedir. Onceki yazimda unuttum. Sanirim baska bir programla cakismis olabilir. Battery pro vs. gibi. Iphone kullanmaya devam:) Note 2 den sonra ilac gibi geldi. Sanirim uzun zaman bu telefonu kullanirim. Cunku her 3 ayda bir telefon degistirirdim. Umarim 6.1.3 'e en kisa zamanda jailbreak gelir. Sunuda belirtmek isterim; jailbreak'i sirf tweakleri icin ararim. Diger appler icin hediye kartla appstore'den devam satin almaya. Her ikinizinde hersey gonlunuzce olsun. Saygilarimla...

Evet hocam. Dediğiniz gibi başka bir tweak problemi gibi görünüyor çünkü problem yok.

Saygılar bizden.
  • Bu bataryanin yaninda mesaj gelince bi ikon cikmasi icin nasi bi tweak vardi? Notifier + 6.1.2 de calismadi.

• Beyler iPod Touch 4 için ibluever'ın ücretsiz bir alternatifi var mı?
  • FolderEnhancer TR eklenmistir
  • jb yaparken yarıda kaldı sadece elma işareti gözüküyor açılmıyor yardım lütven
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkanli

jb yaparken yarıda kaldı sadece elma işareti gözüküyor açılmıyor yardım lütven

Home+power yapın bir kaç kere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptım malesev
  • Arkadaslar auxo alternatifi bir tweak var mı bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz. Aslında benim istediğim sadece arkaplanda çalışan uygulamaları auxo da olduğu gibi aşağı kaydırma hareketi ile kapatmaya yarayan bir tweak. Auxo hem benim için çok gereksiz olan toggle'lar ekliyor hemde uygulamaların ekran görüntüsünü multitasking de göstererek multitasking ekranını büyütüyor. Buda geliştiricilerinin en büyük eksiği olsa gerek. kişisellleştirilebilir bir tweak yapmamışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: balkanli

yaptım malesev

Sürüm 6.1.2 ise ilk yapmanız gereken tinnyumbrella (telefonu görüyorsa) ile shsh kaydını almak ve 6.1.2 fw i tekrar yüklemek
  • Kolara'nın reposundaki display recorder kayıt yapmıyor hata veriyor, sebebi nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.