Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.011
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: helmer
    Arkadaslar ben 4.2.1 de aldigim SHSH kaydiyla 4.3 den rahatlikla tekrar 4.2.1 dondum. Bilgisayar yada program surumuyle ilgili bir sikinti olabilir...

Size zahmet olmazsa kısaca anlatirmisiniz ben dun gece sabaha kadar uğraştım olmadı, tinyumbrella hangi surum extra fix dosyasından bahsedilmiş nelere dikkat etmemiz gerekiyo hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Arkadaslar ben 4.2.1 de aldigim SHSH kaydiyla 4.3 den rahatlikla tekrar 4.2.1 dondum. Bilgisayar yada program surumuyle ilgili bir sikinti olabilir...

Size zahmet olmazsa kısaca anlatirmisiniz ben dun gece sabaha kadar uğraştım olmadı, tinyumbrella hangi surum extra fix dosyasından bahsedilmiş nelere dikkat etmemiz gerekiyo hocam

Dilim dondugunce anlatayım tabiki. Önce Umbrella 4.30.03 sürümünü yükledim en son sürüm bu sanırım burdan Shsh kaydımı aldım. Tabi ben kayıt aldığımda 4.3 çıkmamıştı 4.2.1 kaydı alındı.(bu olay baya önemli çünkü suanda sanırım sürümün 4.2.1 olsa bile Shsh kaydını 4.2.1 e alamazsın en son sürüm 4.3 olduğu için ) Daha sonra başka bir kaynaktan 4.2.1 firmware indirdim sonra 4.3 e güncelledim iPad imı ama baktım ki pek fark yok birde üstüne jb yok bende tekrar TinyUmbrella yardımıyla indirdiğim 4.2.1 firmware telefonuma yükledim(restore). Sonra tekrar jb falan eski duruma geri geldik sonuc olarak sorunsuz olarak...

• Teşekkür ederim bende aynı seyleri yaptım ama umbrella sanırım aynı versiyon degil neyse artık gozum kesmiyo çok saatlerimi verdim yeter :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Dilim dondugunce anlatayım tabiki. Önce Umbrella 4.30.03 sürümünü yükledim en son sürüm bu sanırım burdan Shsh kaydımı aldım. Tabi ben kayıt aldığımda 4.3 çıkmamıştı 4.2.1 kaydı alındı.(bu olay baya önemli çünkü suanda sanırım sürümün 4.2.1 olsa bile Shsh kaydını 4.2.1 e alamazsın en son sürüm 4.3 olduğu için ) Daha sonra başka bir kaynaktan 4.2.1 firmware indirdim sonra 4.3 e güncelledim iPad imı ama baktım ki pek fark yok birde üstüne jb yok bende tekrar TinyUmbrella yardımıyla indirdiğim 4.2.1 firmware telefonuma yükledim(restore). Sonra tekrar jb falan eski duruma geri geldik sonuc olarak sorunsuz olarak...

Custom 4.2.1 yuklemis olabilirsin. Tinyumbrella 4.2.1 recovery den cikarmiyor cihazi.

• quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: savrotin
    Beyler konu cok ıyı oldu bedava arama ve bedava sms uygulamaları varmı :)))) şaka bı yana paylaşıma devam.

Saka değilde dedikleriniz gercekten var:) heywire ile bedava SMS atabilir.viber ile bedava konuşabilirsiniz

+1 ozellikle viber konusma kalitesi olarak cok iyi.
  • Arkadaslar olmazsa olmaz bir programda benden quickreply cok guzel bir program,bir uygulamadayken gelen mesaja cevabi uygulamayi kapatmadan yazabiliyorsunuz,daha sonra kaldiginiz yerden devam ediyorsunuz,bu programla gelen mesajlarda kisi isminin yaninda resimde cikiyor artik cok guzel be kullanisli bir uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano2K
    Live clock çalışıyor 4.2.1 de bu arada

Live Clock'u 4.2.1 olan iphone 3g'me yukluyorum fakat ne ekranda nede menu icinde gozukmuyor. Benmi yanlis yukluyorum yoksa programmi bozuk anlamadim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: systemstyle
    Teşekkürler güzel paylaşım olmuş, ama bir sorunum var 5-SleepFX:Uyku Moduna Geçiş/Çıkış Animasyonları yükledim eğer ekranı hızlı bir şekilde kilitlerseniz devreden çıkıyor sizde böyle bir sorun varmı ?

Evet sleepfx yeni versiyonda problem var.6-7 açıp kapamadan sonra duruyor.
    Cozumu:xsellizedeki eski 1.0 versiyonunu yüklemek

Yaw hocam xsellize deki eski versiyon 1.0'ı yukleyin demissin fakat ben cydia'da aratiyorum hepsi 1.1 cikiyor xsellize'deki de 1.1 onun icine girdim oradada bulamadim bu 1.0'ı nasil bulucam bu eski versiyonu. Yardimlarinizi bekliyorum

• repo.insanelyi.com source adi bu olmasi lazim

burada var 1.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyeniyapan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: systemstyle
    Teşekkürler güzel paylaşım olmuş, ama bir sorunum var 5-SleepFX:Uyku Moduna Geçiş/Çıkış Animasyonları yükledim eğer ekranı hızlı bir şekilde kilitlerseniz devreden çıkıyor sizde böyle bir sorun varmı ?

Evet sleepfx yeni versiyonda problem var.6-7 açıp kapamadan sonra duruyor.
    Cozumu:xsellizedeki eski 1.0 versiyonunu yüklemek

Yaw hocam xsellize deki eski versiyon 1.0'ı yukleyin demissin fakat ben cydia'da aratiyorum hepsi 1.1 cikiyor xsellize'deki de 1.1 onun icine girdim oradada bulamadim bu 1.0'ı nasil bulucam bu eski versiyonu. Yardimlarinizi bekliyorum

Hocam kontrol ettim xsellizede ki 1.0 kalkmış istersen deb dosyası kurmayı biliyorsan deb dosyası olarak temin edebilirim.

Edit:Hakan Arkadaşımızın dediği gibi insanelyi de her 2 sürümüde mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullHD -- 15 Mart 2011; 21:22:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan
    repo.insanelyi.com source adi bu olmasi lazim

burada var 1.0

Yardiminiz icin tesekkurler dediginiz source dan hallettim
  • quote:

quote:

Live Clock'u 4.2.1 olan iphone 3g'me yukluyorum fakat ne ekranda nede menu icinde gozukmuyor. Benmi yanlis yukluyorum yoksa programmi bozuk anlamadim.

Arkadaslar bu konu hakkindada yardimci olursaniz sevinirim

• Ayarlar'a bak istersen..
  • Arkadaşlar Yeni Geniş Kapsamlı Tema Konusu açtım.Konu Başlığına Ekledim.
  • Yaawww anlamadığım bişey var cydia dan indirdiğim programlar çalışmasına rağmen telefonunun menusunde simgeleri yok bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaslar bu konu hakkindada yardimci olursaniz sevinirim

liveclock yazdım cydia ya güzelmiş beğendimios 4.2.1 de çalışıyor şuan
    daha öncede şöyle bişey görmüştüm.durum çubugunda pil yüzdesinin yanıdan ufacık bir saat vardı.analog saat.bunu nasıl yapabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 15 Mart 2011; 23:26:17 >

• HTC lock info yu kurdum da ipod un kendi saatini nasıl kaldıracağız oradan
    kilit ekranında 2 adet saat oluyor

edit..ayarlar-lock info-lock screen i biraz karıştırdım buldum tamamdır

edit:hava durumu istanbulu gösteriyordu.ipod un hava durumundan bulundugum şehri üst sıraya taşıyınca oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 15 Mart 2011; 23:42:55 >
  • Activatorde

Program icindeyken home tusuna basip programdan cikiyoruz iste bunu activatorde nasil ayarlayabilirim?

Calisan programlarin listesini gormek icin home tusuna iki defa basiyoruz bunun activardoki ayarini nasil yapabiliriz?

Nocyfresh i yukledim. Silmek istiyorum Cydia icindeki packages de gorunmuyor Nasil silebilirin?

Iwipe yukledim artik dosyalarini nasil silecegim? Program masaustunde yok?

Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Activatorde

Program icindeyken home tusuna basip programdan cikiyoruz iste bunu activatorde nasil ayarlayabilirim?

Calisan programlarin listesini gormek icin home tusuna iki defa basiyoruz bunun activardoki ayarini nasil yapabiliriz?

Nocyfresh i yukledim. Silmek istiyorum Cydia icindeki packages de gorunmuyor Nasil silebilirin?

Tesekkurler.

bu Activator bendede öylesine duruyor
    yanlış bişey yaparım diye hiç ayar bile yapmadım kurcalamaya korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Activatorde

Tesekkurler.

bu Activator bendede öylesine duruyor
    yanlış bişey yaparım diye hiç ayar bile yapmadım kurcalamaya korkuyorum

Arkadaslar bendeki activator türkce tekrar silip bigbos dan birdaha yükleyin bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helmer -- 16 Mart 2011; 9:29:29 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.