Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erniuif

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Orijinalden alıntı: Incubuss

Arkadaşlar az önce internette dolaşırken gördüğüm, bence oldukça kullanışlı olan bir tweaki sizinle paylaşmak istiyorum. Adı CallBar

edit : imla

Güzel bir Pro denemekte yarar var yüklerinde reboot yapıyormuş cihaz malum tethered kullanıyoruz.

Edit: biri üstte alıntı yapılan mesajı şikayet etsin mobilden şikayet yapamıyorum. Mobilde acayip kasıyor sayfa.

Cydia'da reboot yaparsan tethered olsa bile tekrar açılıyor başka işlem yapmadan, en azindan bende açıldı

4.3.5 te olmuyor yada bende olmuyor.en azindan

o zaman ben şanslıyım demek ki 4.3.4 tethered var mesela sbsettingste ayar degistirip kapanıp açılırken de bilgisayara baglamadan açılıyor ya da winterboardda tema degisikligi yapınca

Respringte sıkıntı yok. Reboot device oldugunda yani tam kapandığında açılmaz.
  • quote:

Arkadaşlar az önce internette dolaşırken gördüğüm, bence oldukça kullanışlı olan bir tweaki sizinle paylaşmak istiyorum. Adı CallBar

Teşekkürler bu güzel paylaşım için... Kurdum ve kullanıyorum çok beğendim... Telefon geldiginde menüde islemlere devam edebilmek harika.... İsterseniz ayarlardan hemen devre dısı birakabiliyorsunuz... Kilit ekraninada isteyeceğine göre kapatıp açabiliyorsunuz... Bu çok iyi... Birde cevap ver ve reddet Türk çe olsaymış tadından yenmezmiş...
  • yukledikten sonra respring mi istiyor reboot mu acaba
    birde kilit ekraninda tepede mi cikiyor
    yani cevapla reddet olarak cikiyorsa sikinti kilit ekraninda ben istemeden aciyorumda:)

turkce kisminl ise editleyerek yapilabilir sanirsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Teşekkürler bu güzel paylaşım için... Kurdum ve kullanıyorum çok beğendim... Telefon geldiginde menüde islemlere devam edebilmek harika.... İsterseniz ayarlardan hemen devre dısı birakabiliyorsunuz... Kilit ekraninada isteyeceğine göre kapatıp açabiliyorsunuz... Bu çok iyi... Birde cevap ver ve reddet Türk çe olsaymış tadından yenmezmiş...

Yükledikten sonra reboot mü yaptı yoksa sprinbordamı gönderdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Rica ederim. Keyifle kullanın Bu arada reboot istedi ben yükledikten sonra
    Kilit ekranı için ise açıp kapama seçeneği mevcut, ister tepede isterseniz normal olarak gelen arama görüntülenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Incubuss -- 7 Ağustos 2011; 17:58:27 >
  • Reboot istiyor... Dediğim gibi kilit ekranını eskisi gibi kullanabiliyorsunuz... Birde sunu belirteyim zil sesi atadığınız kisilerde callbar acikken standart seçili zil sesiyle çalıyor.. Ancak mesela ben kilit ekranında eski halini kullanıyorum ve zil seside atadığım gibi çalışıyor...

Bu Türkçeye çevirme edit olayı nasıl olacak bahsedermisiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

bir de bir arkadaş sormuştu şimdi bulamadım onu hani arkaplandaki uygulamalara bakınca kapatmak istediğimiz prog.ın üstüne basıp beklemek yerine direk üstünde silme tuşu olmasını istiyorum, hangi programı indirmem lazım ?

Bahsettiğiniz program RunningIndicator olabilir mi?

yalnız o uygulama sadece çalışan prog.ları göstermek için kullanılıyormuş.benim dediğim uygulamanın ismi ise DIRECT CLOSER.
    isteyen varsa şöyle açıklıyım mesela çift home tuşuna basıp çalışan uygulamalara bakıp birinin üstüne basıp arpı çıkmasını beklemeden direk o çarpı çıkmış oluyor siz sadece çift home tuşuna basıp çarpıya basıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 7 Ağustos 2011; 22:20:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

yukledikten sonra respring mi istiyor reboot mu acaba
    birde kilit ekraninda tepede mi cikiyor
    yani cevapla reddet olarak cikiyorsa sikinti kilit ekraninda ben istemeden aciyorumda:)

turkce kisminl ise editleyerek yapilabilir sanirsam

Nasıl editleyerek Türkçe yapabiliriz aciklayabilir mısınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

En iyi kilit ekran bildirim uygulaması hangisi ?

Notifier+ kullandım ama sadece mail , cevapsız arama ve mesaj geliyor.Twitter yada facebook bildirimi kilit ekranına gelmiyor.

Mobilenotifier kullandım ondada twitter i mesaj , mail gibi sadece mesaj bildirimleri geliyor. Arama bildirimi kilit ekranına gelmiyor.

Lockinfo kullandım oda sürekli kilit ekranında sabit kalıyo sevmedim.

Bana kilit ekranında sabit kalmayan sadece bildirim gelince gösteren , kilidi açmadan direk bildirimlere tıklayıp uygulamayı açabiliceğim , ayrıca cevapsız arama , twitter , mail , fcebook , mesajlar gibi herşeyin bildirimini gösteren bir tweak önerebilirmisiniz?

hayır dostum kalmıyor kilit ekranında lockscreen disabled dersen sürekli lockinfo açık olmaz.activator da sola sürükleyerek seç kilit ekranında durum çubuğunu sola sürüklediğin zaman lockinfo açılır ben öyle kullanıyorum.lockinfo forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

Notifier+ kullandım ama sadece mail , cevapsız arama ve mesaj geliyor.Twitter yada facebook bildirimi kilit ekranına gelmiyor.

Mobilenotifier kullandım ondada twitter i mesaj , mail gibi sadece mesaj bildirimleri geliyor. Arama bildirimi kilit ekranına gelmiyor.

Bana kilit ekranında sabit kalmayan sadece bildirim gelince gösteren , kilidi açmadan direk bildirimlere tıklayıp uygulamayı açabiliceğim , ayrıca cevapsız arama , twitter , mail , fcebook , mesajlar gibi herşeyin bildirimini gösteren bir tweak önerebilirmisiniz?

hayır dostum kalmıyor kilit ekranında lockscreen disabled dersen sürekli lockinfo açık olmaz.activator da sola sürükleyerek seç kilit ekranında durum çubuğunu sola sürüklediğin zaman lockinfo açılır ben öyle kullanıyorum.lockinfo forever

lockinfo forever
    ya da hide empty sections secince otomatik gizliyor mail veya uyarı gelince otomatikman acılıyor ve ustune tıklayınca da direk programa gidiyor ben de boyle kullanıyorum. sadece bir tek mailde kendi ön izleme moduan gidiyor direk maile gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: groyeuw

quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

lockinfo forever
    ya da hide empty sections secince otomatik gizliyor mail veya uyarı gelince otomatikman acılıyor ve ustune tıklayınca da direk programa gidiyor ben de boyle kullanıyorum. sadece bir tek mailde kendi ön izleme moduan gidiyor direk maile gitmiyor.

sağolun lockinfoyu bir daha kuruyum kullanıyım :D
  • Arkadaşlar bir sorum olucak..
    Telefonum 4.3.3 jailbreakli, restore edip yine 4.3.3 kurmak istiyorum fakat jailbreaksiz. Bu durumda eğer internetten uygulama yada oyunların ipalarını indirirsem, jailbreaksiz telefonuma bilgisayardan sync edebilir miyim ?
    Cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Arkadaşlar bir sorum olucak..
    Telefonum 4.3.3 jailbreakli, restore edip yine 4.3.3 kurmak istiyorum fakat jailbreaksiz. Bu durumda eğer internetten uygulama yada oyunların ipalarını indirirsem, jailbreaksiz telefonuma bilgisayardan sync edebilir miyim ?
    Cevaplarsanız sevinirim

Edemezsin çünkü cydia dan appsnyc 4.0 yüklememiş olursun.
  • Teşekkürler cevap için
  • callbar ı yuklerken 2 kere reboot etmek gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediyuzYetmisYedi -- 9 Ağustos 2011; 0:28:20 >
  • bigboss
    insanelyi
    ihachsRepo
    biteYourApple

repolarında mevcut, ben insanelyi den kurdum...
    Eğer buna rağmen bulamıyorsanız Changes den Refresh yapın güncelleyin...

Bu arada yukarıda arkadaş editleyerek CallBar daki Answer ve Cancel i Türkçe yapabiliriz demişti... Bu konuda bilgisi olan açıklayabilir mi acaba nasıl olacak bu...
  • Arkadaşlar bugün telefonumla ilgili ilginç bir sorun yaşadım
    Arama geldiğinde telefon kilit ekranındaydı aramaya cevap vermekte zorlandım slider'ı çekemedim yani algılamadı telefon hadi buna alışkınım fakat asıl sorun zil sesindeki gariplikti. Sanki 2 ayrı müzik kaynağından farklı zamanlarda çalınan müzikler gibi düşünün, eko yapıyordu yani başka bir deyişle. Neyse bir şekilde telefonu açtım konuşmamı yaptım fakat kapadıktan sonra durduk yere telefon yeniden çalmaya başladı, sanki arama gelmiş gibi.. Sorunun CallBar adlı tweak olabileceğinden şüphelenip kaldırdım...
    Sizde de oldu mu diye sormak geliyor içimden ama sanırım bu garip sorunla karşılaşan sadece benim övünmek gibi olmasın
  • quote:

Arkadaşlar bugün telefonumla ilgili ilginç bir sorun yaşadım
    Arama geldiğinde telefon kilit ekranındaydı aramaya cevap vermekte zorlandım slider'ı çekemedim yani algılamadı telefon hadi buna alışkınım fakat asıl sorun zil sesindeki gariplikti. Sanki 2 ayrı müzik kaynağından farklı zamanlarda çalınan müzikler gibi düşünün, eko yapıyordu yani başka bir deyişle. Neyse bir şekilde telefonu açtım konuşmamı yaptım fakat kapadıktan sonra durduk yere telefon yeniden çalmaya başladı, sanki arama gelmiş gibi.. Sorunun CallBar adlı tweak olabileceğinden şüphelenip kaldırdım...
    Sizde de oldu mu diye sormak geliyor içimden ama sanırım bu garip sorunla karşılaşan sadece benim övünmek gibi olmasın

4.2.1 jb de çok oluyordu 4.3.5 geçtim şimdilik bir sıkıntı yok. Tek sorun tethered olması.
  • quote:

quote:

?

Arkadaşlar aynı sorun bende de var ebuddy -facebook-whats up bu programlarda bildirim gelmiyor bildirim özellikleri açık olmasına rağmen arkada planda çalıştırmıyor sanırım programı çözüm yokmu bunun için.İphone 4 16 gb wodafone den alınma 4.3.3 sürüm.Yardım bekliyoruz teşekkürler.
  • Bendede viberde biri arayında calling yazıyor lock infoda ama ekrana aç diye çıkmıyor
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.