Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim en sevdiğim cameralock+ camera ikonuna twitter atadım.süper oldu.
  • iOS 4.3.3 iPhone 3G için uyumlu değilmi.Ben iTunes de Check update dediğimde en günceli 4.2.1 olarak çıkıyor
  • Homescreen Settings: Ayarlarınıza kolayca erişin

Homescreen Settings

Cydia Kaynağı: HackYouriPhone (repo.hackyouriphonerepo.org)

Bu tweak sayesinde ana ekranınıza ayarlarınızı ekleyip kolayca erişebilirsiniz.

• Delete Word: Kelime olarak silmek çok kolay

Delete Word

Cydia Kaynağı: BigBoss

Arkadaşlar bu Tweak sayesinde kısa mesajlarınızda,notlarınızda vs... harf harf değil de kelime kelime silebilirsiniz.Tek yapmanız gereken Shift tuşuna basılı tutup Delete tuşuna basmak.Bigboss kaynagında ücretsizdir...

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel
  • arkadaşlar rehber yedekleme için öneriniz varmı
  • gmail de rehber senkronizasyonu var bi dene istersen hesabın varsa
    Turkcell de kendi uygulaması var zaten.
    cydia da ne var bilmiyorum şuan
  • Güneş enerjili ve usbden doldurulabilen şarj aleti almak isterseniz tavsiye ederim

http://www.dealextreme.com/p/2400mah-solar-powered-rechargeable-external-battery-ipod-itouch-iphone-3gs-4-black-51867

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

07.07.2011 de verdim bugün çanakkaleye teslimi oldu.

• password pilot hiçbiryerde yok.bigboss dahil
  • ben az önce bigbossdan yükledim yenileyip tekrar deneyin bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

arkadaşlar rehber yedekleme için öneriniz varmı

App Store de "My Contacts Backup" diye Türk yapımı bir app var. çok başarılı...
    Yedeğinizi emailinize gönderiyor. Sonra bu yedekten telefona geri yükleme yapabiliyorsunuz...
  • kredi kartı sıkıntısı olduğu için free veya cydia ve veya instalous uygulamaları lazım isim olarak bildiginiz varsa turkcell haric sanırım beta 4' de çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaşlar görmüştüm ama bulamadım. Çekim kuvveti düşük wi fi aglarını gösteren bi app vardı onun reposu ve ismi neydi acaba ?

WiFiFofum işini görür kaynağı da bigboss. hemi de ücretsiz.

BU ARADA BENİM DE SORUM VAR!

uygulamalarda görünen reklamları yani tabiri caizse iAds'ı nasıl iptal edebilirim? bi çok cydia uygulaması denedim ama olmadı. sağlam ve işe yarar önerisi olanlar varsa yardımcı olabilirler..

eee güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

arkadaşlar rehber yedekleme için öneriniz varmı

Bende excel contacts kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizatakan

iOS 4.3.3 iPhone 3G için uyumlu değilmi.Ben iTunes de Check update dediğimde en günceli 4.2.1 olarak çıkıyor

ios 4.3.3 iphone 3g içinde uyumlu olmadığını biliyorum.

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

burada uyumlu olmadığını görebilirsin 3g için en son güncelleme 4.2.1 malesef 3gs 4.3.5 e kadar gidebiliyor.

değiştirme zamanın gelmiş artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 30 Temmuz 2011; 17:09:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

quote:

Orijinalden alıntı: akdenizatakan

iOS 4.3.3 iPhone 3G için uyumlu değilmi.Ben iTunes de Check update dediğimde en günceli 4.2.1 olarak çıkıyor

ios 4.3.3 iphone 3g içinde uyumlu olmadığını biliyorum.

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

burada uyumlu olmadığını görebilirsin 3g için en son güncelleme 4.2.1 malesef 3gs 4.3.5 e kadar gidebiliyor.

değiştirme zamanın gelmiş artık...

yok hocam çok önceden karar vermiştim iPhone 5 çıkmadan değiştirmeyeceğim.

• Activatora güncelleme gelmiş,simge olarak ekleniyor,bence gereksizdi.

• slm cok deyerli arkadaslarim we abilerim benim bi sorunum var yardimci olursaniz cok sevinirim 4.3.5 nasil jb yapacam lutfen yardimci olun :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak01

slm cok deyerli arkadaslarim we abilerim benim bi sorunum var yardimci olursaniz cok sevinirim 4.3.5 nasil jb yapacam lutfen yardimci olun :(((

4.3.5 jailbreak tethered var ve sağlıklı değil.her restart yaptığında baştan jailbreak yapmak durumundasın.4.3.3 e dönebiliyorsan 4.3.3 ile yap.4.3.5 için tavsiye etmiyorum stabil değil.
  • peki hocam tekrar surun dusure bilir miyim misal 4.3.3 yapabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak01

quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

insanelyi en iyisi bence

arkadaslar lutfen bana yardimci olun bende son surum var ama jb yapamiyom 4.3.5 ne yapmam gerek

4.3.5 jailbreak tethered bununla ancak yapabilrsin bende geçen gün aynı durumdaydım 4.3.5 jailbreak tethered yaptıktan sonra cydiadan 4.3.3 shsh kaydı oldugunu gördüm ve geri 4.3.3 kurdum jailbreak yaptım.

senin şuan için yapman gereken 4.3.5 jailbreak tethered yapmak yada shsh kaydın varsa 4.3.3. geri dönüp jailbreak yapmak
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.