Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

merhaba
    ne yazik ki sorunun cevabini bilmiyorum ancak kullandigin sbsettings temasinin adini paylasabilir misin, cok guzel gorunuyor..

tesekkurler

Serious SbSettings HD unutma, güzellik sadeliktedir.

• Arkadaşlar menüde ki oyun yada uygulamaları üst üste getirince oluşan klasörü hangi programla şifreleyebiliyoruz
  • Benim telefonumdan cydia yanlışlıkla silindi maalesef. Bende pek anlamadığım için fazla kurcalayamıyorum, ama silmek için çok uğraşmadım bigboss isimli bi program vardı cydia içinde karambole onu sildim silince cydia'da gitti tabi. Ne yapmam gerekli acaba eskisi gibi olmak için ? Wi-Fi ile googleden jailbreak yazıp jailbreakme sitesinden indirsem herhangibir sıkıntı olur mu acaba ? Birde telefonum yurt dışından geldi sim lock falan açıldı tekrar unlock olmasın uğraşmayalım bir daha. Bana yardmcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Benim telefonumdan cydia yanlışlıkla silindi maalesef. Bende pek anlamadığım için fazla kurcalayamıyorum, ama silmek için çok uğraşmadım bigboss isimli bi program vardı cydia içinde karambole onu sildim silince cydia'da gitti tabi. Ne yapmam gerekli acaba eskisi gibi olmak için ? Wi-Fi ile googleden jailbreak yazıp jailbreakme sitesinden indirsem herhangibir sıkıntı olur mu acaba ? Birde telefonum yurt dışından geldi sim lock falan açıldı tekrar unlock olmasın uğraşmayalım bir daha. Bana yardmcı olursanız çok sevinirim.

benimde cydia silinmişti bi ara aynı sebebten dolayı reboot yaptım düzeldi cydia falan var şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaşlar menüde ki oyun yada uygulamaları üst üste getirince oluşan klasörü hangi programla şifreleyebiliyoruz

Hocam program İlockdown pro, kullanıyorum, kesinlikle tavsiye!
  • Klasoru kilitliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal üçgeni

quote:

Benim telefonumdan cydia yanlışlıkla silindi maalesef. Bende pek anlamadığım için fazla kurcalayamıyorum, ama silmek için çok uğraşmadım bigboss isimli bi program vardı cydia içinde karambole onu sildim silince cydia'da gitti tabi. Ne yapmam gerekli acaba eskisi gibi olmak için ? Wi-Fi ile googleden jailbreak yazıp jailbreakme sitesinden indirsem herhangibir sıkıntı olur mu acaba ? Birde telefonum yurt dışından geldi sim lock falan açıldı tekrar unlock olmasın uğraşmayalım bir daha. Bana yardmcı olursanız çok sevinirim.

benimde cydia silinmişti bi ara aynı sebebten dolayı reboot yaptım düzeldi cydia falan var şimdi

Hocam bu işlerde acemiyim. İlk ıphonem bilmiyorum bu yüzden. Reboot nedir acaba ? Bende eğer yapabilirsem bir sıkıntısı olur mu telefona ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam bu işlerde acemiyim. İlk ıphonem bilmiyorum bu yüzden. Reboot nedir acaba ? Bende eğer yapabilirsem bir sıkıntısı olur mu telefona ?

Reboot telefonu kapatıp açmak anlamına geliyor dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Arkadaşlar menüde ki oyun yada uygulamaları üst üste getirince oluşan klasörü hangi programla şifreleyebiliyoruz

Programın adı Lockdown Pro düzelteyim dedim dostum Cydia'da mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

Klasoru kilitliyor mu?

Evet kilitliyor.

@Evolution düzeltme için tşk.ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Kamera içindeki forograf rulosunu kitliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

quote:

quote:

quote:

Reboot telefonu kapatıp açmak anlamına geliyor dostum.

Maalesef işe yaramadı

• Nerden bulacaz o programi arkadasim. ilock diye birsey var down yada pro yok
  • quote:

Nerden bulacaz o programi arkadasim. ilock diye birsey var down yada pro yok

Hackyouriphone reposunda mevcut.Lockdown Pro diye aratın.
  • Çok güzel bir konu. Ellerine sağlık hocam.
  • sbsettings in yüklü olmasına gerek yoktur umarım lockdown pro nun çalışması için ??
  • ben şu multitasking gestures olayına bayıldım.kurdum süper çalışıyor.
  • İpad2 ile görüntulu konuşma için hangi programı indiriyoruz? Fring cydia ve installousda görünmüyor
    App Store da var 1 dolar sanırım alternatif program varmi? Teşekkürler
  • link var mi :) @
    HiPoKondRiyaK_07

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 27 Temmuz 2011; 12:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

link var mi :) @
    HiPoKondRiyaK_07

redsnow un 4.3.3 için olan jailbreak i ile yapılıyor.enable multitasking gestures i işaretliyorsunuz.sonrası dfu mode a alıyorsunuz bu kadar.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.