Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saati kaldirmak icin clock hide yi kuruyorduk galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en önemli proğram olan ses yükseltmeyi yapabilen var mı? volume bosst proğramından bir türlü ses yükseltemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Activatorde

Program icindeyken home tusuna basip programdan cikiyoruz iste bunu activatorde nasil ayarlayabilirim?

Calisan programlarin listesini gormek icin home tusuna iki defa basiyoruz bunun activardoki ayarini nasil yapabiliriz?

Nocyfresh i yukledim. Silmek istiyorum Cydia icindeki packages de gorunmuyor Nasil silebilirin?

Iwipe yukledim artik dosyalarini nasil silecegim? Program masaustunde yok?

Tesekkurler.

bu Activator bendede öylesine duruyor
    yanlış bişey yaparım diye hiç ayar bile yapmadım kurcalamaya korkuyorum

Activator un nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatıp konu başlığına ekleyeceğim.bende yeni öğrendim :d

• Arkadaslar activator kullanımı çok kolay zaten türkce
  • Phonecloser programını kurdum ama çlışmıyor.sorun nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metto05
    Phonecloser programını kurdum ama çlışmıyor.sorun nedir acaba?

Bende kurdum baktim calismiyor adam gibi,bende sildim.
  • Activator den durum cubugunda saga dogru getirince cihazi kitle olarak yaptim. Fakat boyle yapinca kitlenme oluyor fakat ekran 5 saniye kadar daha gorunuyor. SOnra ekran kapaniyor. Bu problemi nasil cozeriz?

Cydia da bazi programlari silemiyorum?

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serta2 -- 16 Mart 2011; 17:27:16 >
  • Cydia da lockinfoyu silemiyorum. packages uzerinden removed yaparken siyah ekran varken hata mesajlari aliyorum. Bunlari nasil remove edebilirim.

Eger ifunbox tan ediliyorsa hangi klasorun altindadir?

Saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Cydia da lockinfoyu silemiyorum. packages uzerinden removed yaparken siyah ekran varken hata mesajlari aliyorum. Bunlari nasil remove edebilirim.

Eger ifunbox tan ediliyorsa hangi klasorun altindadir?

Saygilar

İfunbox File Search bölümünde lockinfo u aratın. Çıkan bütün dosyaları sildiğinizde kalkacaktır program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyeniyapan

quote:

Orijinalden alıntı: hakanyeniyapan

quote:

Orijinalden alıntı: volcano2K
    Live clock çalışıyor 4.2.1 de bu arada

Live Clock'u 4.2.1 olan iphone 3g'me yukluyorum fakat ne ekranda nede menu icinde gozukmuyor. Benmi yanlis yukluyorum yoksa programmi bozuk anlamadim.

Arkadaslar bu konu hakkindada yardimci olursaniz sevinirim

Liveclock"u ne yaptiysam calistiramadim. Cihazim 3g 16 gb 4.2.1 versiyondur. Cydia"dan iki farkli versiyonunu da yukluyorum fakat ne menude ne ayarlarda yok program. Tesadüfen winterboard"da buldum liveclock temalarını , winterboard"dan yukluyorum fakat yine ekrana gelen yada degisen bir saat temasi olmuyor. Herhalde bu program 3g ile yada 4.2.1 versiyon ile uyumlu degil. Çalisiyor diyen arkadaslar nasil yapiyor anlamiyorum.

• winterboard kurmadan alttaki dock'u eski 3.1.3 ve öncesindeki gibi görünüme sokmaya yarayan bir uygulama yok mu? bu yansımalıdansa o daha güzeldi.
  • Arkadaşlar; ben de ikonları istediğimiz gibi dizebileceğimiz, düzenleyebileceğimiz bir program arıyorum. Mesela sayfada 4 ikon var. İkonları en alt sıraya (dock'un hemen üstüne) dizmek istiyorum. Böyle bir program var mıdır?
    Çok faydalı bir konu, herkese teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismok

Arkadaşlar; ben de ikonları istediğimiz gibi dizebileceğimiz, düzenleyebileceğimiz bir program arıyorum. Mesela sayfada 4 ikon var. İkonları en alt sıraya (dock'un hemen üstüne) dizmek istiyorum. Böyle bir program var mıdır?

iBlank
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Arkadaşlar; ben de ikonları istediğimiz gibi dizebileceğimiz, düzenleyebileceğimiz bir program arıyorum. Mesela sayfada 4 ikon var. İkonları en alt sıraya (dock'un hemen üstüne) dizmek istiyorum. Böyle bir program var mıdır?

iBlank

Teşekkürler. Tam aradığım program. Yükledim, denedim, çalışıyor.

• 2 Program Eklenmiştir.
    42:SpringBoard Rotator:İphone u ne tarafa çevirirseniz çevirin hangi program açık olursa olsun ekran dönsün.

43:Photector: BigBoss kaynağından indirebileceğiniz bu ufak ücretsiz eklenti sayesinde resimlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Ana ekrana herhangi bir simge gelmemektedir. Ayarlar kısmından eklentiye ulaşıp açıp kapatabilir ve şifrenizi belirleyebilir ve isterseniz delete tuşunu şifresiz olarak işe yaramaz hale getirebilirsiniz. iOS 4 ve üzeri için uyumludur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

iBlank

Teşekkürler. Tam aradığım program. Yükledim, denedim, çalışıyor.

iBlank sorun çıkarırsa Gridlock da aynı işi yapıyor.

• ses sınırını ortadan kaldıran proğramı yapan var mı?? cydia da volume bosst 4, ama olmuyor...
  • Arkadaşlar 3g'de video çekmek için önerebileceğiniz en iyi pro hangisidir vede hangi source üzerinden indirebilirim.

Kullandiğim app "ivideocamera". aslinda iyi vede basit bir program ancak ekranda ne kadar süredir kayitta olduğunu göstermiyor. kayit zamanini gösterecek tarzda bir app öneriniz varsa mutlu olurum
  • 4.1 de atime tool çalışmıyor insanelyi reposundan indirdim ayarları yapıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor telefonda. Xsellize deki de zaten kendiliğinden kapanıyordu, acaba ben bi yerde bir hata mı yaptım programı kullanırken... insanelyi dekini çalıştırabilen yada bendeki düzgün çalışıyor şu repodan indir diyecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rognoso
    4.1 de atime tool çalışmıyor insanelyi reposundan indirdim ayarları yapıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor telefonda. Xsellize deki de zaten kendiliğinden kapanıyordu, acaba ben bi yerde bir hata mı yaptım programı kullanırken... insanelyi dekini çalıştırabilen yada bendeki düzgün çalışıyor şu repodan indir diyecek var mı?

Sizin icin hackyouriphone dan 1.8.5 surumu indirdim ve calisiyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.