Şimdi Ara

Cydia bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herhangi bir tweak güncellemek istediğim ya da tweak kurmak istediğimde cmd ekranında

sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (1)

hatası veriyor ve kuramıyorum.

Son zamanlarda herhangi bir tweak de yüklemedim. Repo da eklemedim. Ulaşılamayan repo da gözükmüyor hepsi sağlam. Sorun nerede çözemedim birden bire oldu. iOS 9.3.3

• Baska bi hata daha olmasi lazim onu da yazarmisin ss at veya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

Baska bi hata daha olmasi lazim onu da yazarmisin ss at veya

Cydia bozuldu

• Yaziyi dikkatli okursan sana hatanin ne oldugunu vermis. ilk iki kismin sonunda parantez icinde sorunun ne oldugu yaziyor (No space left on device) . Turkcesi, ( aleti agzina kadar doldurmussun, el insaf. guncellemek veya kurmak icin yer kalmamis. biraz yer acar isen sorun kalmayacaktir. ) . iste ingilizce boyle cok yonlu bir dil, 5 kelime ile neler anlatiyor goruyorsunuz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

Yaziyi dikkatli okursan sana hatanin ne oldugunu vermis. ilk iki kismin sonunda parantez icinde sorunun ne oldugu yaziyor (No space left on device) . Turkcesi, ( aleti agzina kadar doldurmussun, el insaf. guncellemek veya kurmak icin yer kalmamis. biraz yer acar isen sorun kalmayacaktir. ) . iste ingilizce boyle cok yonlu bir dil, 5 kelime ile neler anlatiyor goruyorsunuz :))

Bunu söyledikten sonra AppStore'dan 15 uygulamayı güncelledim ve saklama alanı sıkıntısı vermedi anlamadım :)
    Yani şunu demek istiyorum, sorun hafızayla alakalı değil. O yazıyı görüp kontrol ettim elbette.
    2gb boş yer var. 15 uygulama güncelledim. Sıkıntı no space left on device falan değil yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Métropol -- 16 Mart 2017; 16:41:30 >
  • ssh server kurabiliyor isen makineye, veya hali hazirda kurulu ise baglanip bir disk durumunu kontrol et. linux da farli klasorler farkli partitionlarda olabiliyor, ve dolmus olan yer farkli olabilir. baska seyleri kurmus olman farkli birseyeyler oldugunu gosteriyor, ama yine de kontrol etmekten zarar gelmez. kolay gelsin.
  • quote:

ssh server kurabiliyor isen makineye, veya hali hazirda kurulu ise baglanip bir disk durumunu kontrol et. linux da farli klasorler farkli partitionlarda olabiliyor, ve dolmus olan yer farkli olabilir. baska seyleri kurmus olman farkli birseyeyler oldugunu gosteriyor, ama yine de kontrol etmekten zarar gelmez. kolay gelsin.

malesef ssh server kuramıyorum, iFile bile kuramıyorum. Kurabilsem belki bir şeyler yapabilirdim. Napıcam onu da bilmiyorum, telefonu restore yaparsam son sürüme güncellenecek ve malesef JB beklemek zorunda kalıcam
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    tweakleri kullanan alanla programlaeı kueduğun alan farklı.sanırım telefonunda 16 veya 32 gb.

biraz tweak silmeyi dene olmadı şunu

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5xtdt6/tutorial_discussion_solve_and_fix_100_full_system/

• Métropol kullanıcısına yanıt
    Son indirdigin 2-3 tweak sil sonra repo.iosturkiye.com da ios 10 icin stashing var onu indir tamamdir cihazin kendi alani degil bu soyledigi stashing hepsini kullanmasina izin verecek@Métropol

• quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

Son indirdigin 2-3 tweak sil sonra repo.iosturkiye.com da ios 10 icin stashing var onu indir tamamdir cihazin kendi alani degil bu soyledigi stashing hepsini kullanmasina izin verecek@Métropol

Sorun bu şekilde halloldu çok teşekkürler
  • quote:

Yaziyi dikkatli okursan sana hatanin ne oldugunu vermis. ilk iki kismin sonunda parantez icinde sorunun ne oldugu yaziyor (No space left on device) . Turkcesi, ( aleti agzina kadar doldurmussun, el insaf. guncellemek veya kurmak icin yer kalmamis. biraz yer acar isen sorun kalmayacaktir. ) . iste ingilizce boyle cok yonlu bir dil, 5 kelime ile neler anlatiyor goruyorsunuz :))

İngilizce'ye farklı bir bakış açısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.