Şimdi Ara

CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdilik resimleri ekliyorum. gerekli açıklamaları, eksi ve artıları eklemeye devam edeceğim...

Strıke7

KUTU VE İÇERİK:

CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ

CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ

LCD EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ

KLAVYE IŞIKLANDIRMASI (GÜNDÜZ ÇEKİMİ):

CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ

KLAVYE IŞIKLANDIRMASI (GECE ÇEKİMİ):

GENEL KULLANICI YORUMLARI:

--- Klavye yurtdışından bir arkadaş vasıtası ile getirilmiştir. bana maliyeti her şey dahil 725 Tl civarındadır.
    --- Ürün mekanik klavye değildir. Logıtech g19 ile kıyaslandığında tuşlar daha yumuşak ve sessiz çalışmaktadır. (gece kullanıcıları için iyi düşünülmüş bir özellik)
    --- Üzerinde toplam 24 adet programlanabilir tuş ve 3 farklı kullanıcı profili bulunuyor. (profil arası geçişler display üzerinde bulunan tuşlar vasıtası ile kolaylıkla sağlanabiliyor.)
    --- Klavye aydınlatması 2 türlü olarak tasarlanmış durumda, hem zemin rengi parlaklığı hem'de tuş takımı parlaklığı ayrı ayrı ayarlanabiliyor.(klavyenin en dikkat çekici tarafı sanırım bu kısmı)
    --- Display dokunmatik ve dokunmatiği gayet hassas ve tatminkar olmuş. (sistem ile ilgili tüm ayarlara buradan ulaşılabiliyor.)
    --- Display'a windows ortamında kullanılan uygulama ve oyun kısayolları atanabiliyor ve direk display'den çalıştırılabiliyor.
    --- Yüksekliği ve uzunluğu ayarlanabilir bileklikler güzel düşünülmüş,uzun süre kullanımda kesinlikle yorucu olmuyor. hoş bilekliği uzun kullanmak isteyenlerin uzun kola ve parmaklara sahip olması gerekiyor
    --- w,a,s,d ve ok tuşları için kutu içeriğinden 2'şer takım özel tuşların çıkması bence güzel düşünülmüş.
    --- Ayrıca kutudan çıkan ekstra tuş sökme aparatı sayesinde tuşlar yerinden kolaylıkla çıkarılabiliyor ve klavye arasına dökülen pislikleri tamamen temizlemek mümkün hale geliyor.
    --- Klavye kutudan toplam 7 parça olarak çıkıyor, tuş takımları, sol makro tuşları,display kablo ile birbirine bağlanıyor. display'a bağlı 2 adet usb çıkış mevcut.
    --- Klavye parçalarının kendi içerisinde yer değiştirebilmesi farklı kombinasyonlarda veya farklı kullanım senaryolarında kolaylık sağlıyor.

CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ  CYBORG S.T.R.I.K.E.7 GAMING KLAVYE İNCELEMESİ

Bunların dışında merak ettikleriniz var ise, cevaplayabilirim...
    Oyun performansına zaman bulamadığım için yakın zamanda ekleyeceğim...

ARTILARI

--- Kaliteli Yapı
    --- Tasarım
    --- 3.2 inç dokunmatik Venom ekran
    --- Tuş takımı tam aydınlatma
    --- 7 Bölüm Modüler Tasarım
    --- Arka USB Girişi
    --- Ekstra WASD / Ok tuşları
    --- Kontrol Yazılımı

EKSİLERİ

--- Klavye biraz büyük olduğu için masamı tamamen doldurdu diyebilirim.
    --- Tuş takımı ve lcd panelin birbirine kablo ile bağlanması +bir kablo karmaşası getirmiş. tabiki güç adaptörü'de buna dahil.
    --- Fiyat çok yüksek neredeyse normal kullanıcının alacağı bir sistem fiyatına eşdeğer.
    --- Ürün yurtdışından geldiği için kutudan 110 volt adaptör çıkıyor. Alacak arkadaşın bu göz önünde bulundurup dönüştürücü alması gerekiyor.

hazırlayanlar: komiks-alone06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komiks -- 19 Ağustos 2013; 14:04:59 >

• kankı ınceleme ıcın tesekkur ederım dream bır klavye gercekten ayrıca turkıyede satısta olmaması cok uzucu, gercektende fıyat orta sınıfa yakın pc bedelınde ama boylesıne harıka bır klavye ıcın guzel bence ıncelemene klavyenın kombinasyonlarını ve tanıtım videosunuda eklemelısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 25 Ağustos 2013; 10:07:31 >
  • Tasarım, LCD ekran ve yedek tuşlarının olması hoşuma gitti. Ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

kankı ınceleme ıcın tesekkur ederım dream bır klavye gercekten ayrıca turkıyede satısta olmaması cok uzucu, gercektende fıyat orta sınıfa yakın pc bedelınde ama boylesıne harıka bır klavye ıcın guzel bence ıncelemene klavyenın kombinasyonlarını ve tanıtım videosunuda eklemelısın
    Yorum ve video için teşekkür ederim kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: komiks

Yorum ve video için teşekkür ederim kardeşim...
    güzel modüler bir klavye ama fiyata öküz alınır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raynora

güzel modüler bir klavye ama fiyata öküz alınır :)

Alıntıları Göster
    Mükemmel duruyor. güle güle kullan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellair

teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bellair

teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun...

Alıntıları Göster
    çok istiyorum bu klavyeyi veya v7 olanı fakat yok Türkiye'de hayret bir olay ya Razer den başka Logitech den başka adam gibi alabileceğimiz şu klavyeleri görünce kullanasım gelmiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SefirEmre

çok istiyorum bu klavyeyi veya v7 olanı fakat yok Türkiye'de hayret bir olay ya Razer den başka Logitech den başka adam gibi alabileceğimiz şu klavyeleri görünce kullanasım gelmiyor :D

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun . Çeşit çeşit mekanik klavyeler varken Razer Deathstalker Ultimate , Striker 7 veya Logitech'in LCD klavyelerinden almak bana garip geliyor . Belki de uzun süre kullanmadığım içindir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adittorie

Hayırlı olsun . Çeşit çeşit mekanik klavyeler varken Razer Deathstalker Ultimate , Striker 7 veya Logitech'in LCD klavyelerinden almak bana garip geliyor . Belki de uzun süre kullanmadığım içindir .

teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adittorie

teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    725 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 27 Ağustos 2013; 7:02:17 >
  • lcd panele bastin mi ucuran bir olay var mi cok ust seviye urunler temizlerken yumusak silmek gerek.mambama oyle.yapiyorum
  • komiks kullanıcısına yanıt
    Peki. Ürün kablolu mu kablosuz mu? Bende almanyadan bi arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum da onların klavye tipleri farklı oluyor tereddütteyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciqaro

Peki. Ürün kablolu mu kablosuz mu? Bende almanyadan bi arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum da onların klavye tipleri farklı oluyor tereddütteyim :)

Ürün kablolu hocam...
  • komiks kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Fiyatı düşsün diye beklicez artık :)
  • Ciqaro kullanıcısına yanıt
    bu tarz ürünlerin fiyatları hiç bir zaman düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

bu tarz ürünlerin fiyatları hiç bir zaman düşmez.
    @komiks @alone06

EVGA Precision X, fraps veya msi aterburner gigi uygulamarda destek varmı S.T.R.I.K.E.7 ye logi ld desteği olan tüm uygulamalar oyunlar vs vs çalışıyor mu ekranda mesela AIDA64 Extreme Edition de ayarlarda logi LCD desteği var manual herşeyi ekleye biliyoruz.

birde drv ve yazılım meselesi var ne sıklıkla güncelleniyo sık güncelleniyormu drv yazılım ve fw. fw r37 mevcut hangi tarihte çıktı. drv şimdi baktım 04/30/2013, 7.0.28.20 baya eski, yazılımı da drv da pek güncelenmiyo herhalde.

plastik kalitesi nasıl

amazonda $227.24 fiayt düşmüş yurtdışından birine yanında getirsekmi.

--------------------------

Razer DeathStalker Ultimate var alternatif @alone06 kulanmış sanırım üsteki sorular bnun içinde geçerli kulanan yorum yazsın + olarak razer fareler gibi kalitesiz çocuk oyuncağıysa kalsın almayım fareleri çok kötü klavyesi nasıldır acep.

-------------------------
    logi yeni bunlara arternatif çıkarsa, loği yazılım ve app desteği daha fazla gibi geldi bana sizce.
    emektar G15 v1 imin LCD si bozuldu 2005 den kalma ama g510 veya g19 dan daha iyiydi rahmetli kalvyesi çalışıyor sorunsuz şuan o yüzden klavye bakıyorum.
  • Hocam sorularınıza cevap vermeye çalışayım öncelikle razer marka hiç bir ürün kullanmadım bu konuda bi yorum yapamayacağım mouse olarak ağırlık lı olarak rat 9 kullandım bu mouse rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim ürünün tek eleştirilecek kısmı yazılım diyebilirsiniz gerçi bu da guncellemelerle düzeltilebilir...
  • Ürünün malzeme kalitesini sormuşsunuz şöyle anlatmaya çalışayım ürünün dizayn olarak malzeme kalitesi ve ergonımi çok iyi düşünüp iyi tasarlanmış bu kavramlar genellikle göreceli olduğu için kıyaslama yaparak ürünün kaliteli olup olmadığı ön plana çıkartılabilir elimde mevcut klavyelerden logi g19 ile karşılaştırırsak g19 dan bi gömlek üstü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim tuş takımı aydınlatmalar arasında bariz fark var...
  • Hocam strike 7 istiyorsanız yurtdışından almak zorundasınız çünkü başka alternatifiniz yok şunu da belirteyim ürünün kutusu normal klavyelerden çok büyük bu yüzden kargosu biraz fazla tutuyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.