Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 yakında PlayStation Mağazası'na dönecek gibi duruyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk 2077 yakında PlayStation Mağazası'na dönecek gibi duruyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde çıkışını yapmıştı. Ancak sizlerin de hatırlayacağı gibi oyun büyük hatalara sahiplik ediyordu ve Sony'den enteresan bir hamle gelmişti. Oyun mağazadan kaldırılmıştı ve isteyen herkese parası iade ediliyordu. Yaklaşık 6 ay sonra oyun yeniden dönüyor gibi duruyor.

Cyberpunk 2077 PlayStation Sayfası Açıldı

Oyunun mağazadan kaldırılması ile birlikte satış sayfası da kaldırılmıştı. Ancak geçtiğimiz saatlerde fark edildiği üzere oyunun sayfası yeniden açıldı ve şu anda istek listesine eklenebilir durumda. Eğer oyunun dijital kopyasını satın aldıysanız şu anda yeniden indirebilirsiniz ya da oyunu hiç almadıysanız istek listenize ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Merakla beklenen Elden Ring'in evreninden yeni detaylar açıklandı

Sayfanın yeniden açılması oyunun yakın zamanda ekleneceği anlamına geliyor olabilir. Geçtiğimiz günlerde de PlayStation patronu Jim Ryan, oyunu mağazadan kaldırmanın çok zor bir karar olduğunu ancak zorunda olduklarını söylemişti. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-ps-store-returning

• Bu saatten sonra gelse nolur çoktan unutuldu. Zaten base PS4 te hala sıkıntılı yanlış bilmiyorsam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eee halan yalan söylüyorlar :) sayfa açılmış PS4 versiyonu olduğu yazıyor tamam sorun yok. eklenen videolara bakın bi gameplay yazan diye izleyin o görüntüler ps4den değil ama hala ps4 gameplay diye ürün sayfasına konmuş:)

• Bu oyundan sonra oyunların ertelenmesine sevinir olduk :')

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben sabredip tüm yamalar çıktıktan sonra Nisan ayında oynamaya başladım toplam 120 saat hikaye ve yan hikaye gibi bütün yerleri didik didik ederek bitirdim. Açıkçası şunu söylemeliyim, bug vs. olaylarından sonra tam olmasa da oyunu toparlamayı başarabildiler ve hikayesi de beni mest etti. Bence şans verin, ön yargılı olmayın. Alınmaya değer bir oyun.

• memomix kullanıcısına yanıt

Zaten insanların kızdığı da bu, oyun kötü değil CDPR kötü.

Oyun aslında güzel ama dış ve iç baskılar yüzünden kötü çıkarılmak zorunda bırakıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu CD olarak aldım oyun hataları beni baydı letgoda sattım bitirmeden eğer oyun sıfır hata ile yenilenirse tekrar alırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.