Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Tamamlanmaya Yakın Değil (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Tps niz batsın gidin fortnayt oynayın neyinize sizin cyberpunk !!!
    Profil resmin RDR ismin Witcher 3
    Bu iki oyunu first person oyna. Aynı etkiyi alabilecek misin?
    Fps kolaya kaçmaktır

• TPS olarak çıkmazsa net olarak almam, gitsin FPS delileri oynasın...

• Bu oyun çıkışı en erken 2021 ben diyim, size hatta 2022.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fps olarak gayet iyi. Fallout da TPS varda ne oluyor hissiyatı kötü. Karakteri görme tuşu veyahut bazı yerlerde tps açısına girse yeterli olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Fps olarak gayet iyi. Fallout da TPS varda ne oluyor hissiyatı kötü. Karakteri görme tuşu veyahut bazı yerlerde tps açısına girse yeterli olur.
    O fallout un çöplüğü
    Gears of war
    Spec of the line
    Uncharted
    Tomb raider
    Yapınca oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fallout a çöp dediler ya la.

https://youtu.be/VJcYV7p1Qes

Biraz da gülelim :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Winter Is Coming

Tiplere gel

Tps olmazsa almazlarmış la sen kimsin alsanız ne almasanız ne.

Iwinski karalar bağlar nasıl almadılar Türkiye dünyanın en büyüğü süper güç nasıl almaz battık abi battık diye :D :D Elemanların Türkiyenin yerini bildiğini bile sanmıyorum Polonyada yaşıyor adam sen olsan ortadoğuda oyun kaç satmış diye bakarmısın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Watton1

quote:

Orjinalden alıntı: Winter Is Coming

Tiplere gel

Tps olmazsa almazlarmış la sen kimsin alsanız ne almasanız ne.

Iwinski karalar bağlar nasıl almadılar Türkiye dünyanın en büyüğü süper güç nasıl almaz battık abi battık diye :D :D Elemanların Türkiyenin yerini bildiğini bile sanmıyorum Polonyada yaşıyor adam sen olsan ortadoğuda oyun kaç satmış diye bakarmısın :D
    Şirket bu haberde sonra kendini kapatma kararı almıştı büyük ihtimal

Witcher3 30 liraya satılmasına ragmen kutulular dahil 10-15k arasında bir satış rakamı var ülke içinde.

Gerçekten komikler bir de Türkçe felan istiyorlar.

YouTube deki bu video ülkenizde kapalıdır mesajı gibi ülke içinde oyunu sattıklarına dua etsinler. Ben olsam satmazdım tüm orta doğuya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne olursa olsun heyecanla bekliyoruz.Gerçekten saygı duyulası nadir firmalardan birisi.Benim için 4A Games'de vardı, artık onlar da gitti maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bu mesaj silindi.
    Hocam onu yazan arkadaşın kullanıcı adı d3vstator.

https://forum.donanimhaber.com/cyberpunk-2077-icin-48-dakikalik-oynanis-videosu-yayinlandi--134670451-6

Şimdi şu konuda kendisinin 6.sayfadaki bomba yorumuna bakıyoruz.İlk paragrafı tam olarak şöyle :

‘’Cyberpunk bekleyen kitle içindeki bu "TPS olmazsa, istemezük"çileri anlamakta çok ciddi sıkıntı çekiyorum. Bu 48 dakikalık videoyu hangi gözlerle izlediler anlayamadım. Oyunu kaliteli oyunlar kategorisine sokan onun FPS, TPS olup olmaması değil, mekanikleri, sunduğu içerik, oynanabilirlik, yenilikler gibi sizlerin de belki buraya bir kaç madde daha ekleyebileceği hususlardır. Oyun tarihi içinde her türden efsane oyun olması, bunun delilidir.’’

Kendisi zamanında bunları yazmışken şimdiyse tam tersini söylüyor.Yani kendisinde ya ciddi mental sıkıntılar var ya da ağır troll.O yüzden ciddiye alıp cevaplamaya tenezzül bile etmenize gerek yok

• Türkce ciksada korsan alip oynasak yaw

• Cyberpunk 2077'nin haberinin altında TPS görmekten ciğerim soldu artık. Eidos Montreal Deus Ex'i FP yapınca kimse de çıt yok millet ayıla bayıla oynuyor, CD Projekt FP yapınca niye sıkıntı oluyor? En komik yorumlardan biri de, oyun TPS olmazsa oyunu almayacakmış. Sen alma kardeşim, sanki CD Projekt'teki çalışanlar kafana silahı zorla dayayıp mı aldırıyor? Hele bir oyun çıksın ondan sonra değerlendirin şu oyunu. Gördüğüm en garip oyuncu topluluklarından biri bu forum olabilir. Her oyun TPS olacak diye bir kaide yok, artık şunu bir kafanıza sokun. Bu arada oyunu da merakla bekliyorum ve CD Projekt RED'e güveniyorum.

edit: düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 9 Mart 2019; 17:52:14 >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Yahu hocam üyenin birisi foruma sapıkça dadanmış, adam vazgeçmedi. Biz de kendimizce sarkazm yapıyoruz, bunu göremiyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam onu yazan arkadaşın kullanıcı adı d3vstator.

https://forum.donanimhaber.com/cyberpunk-2077-icin-48-dakikalik-oynanis-videosu-yayinlandi--134670451-6

Şimdi şu konuda kendisinin 6.sayfadaki bomba yorumuna bakıyoruz.İlk paragrafı tam olarak şöyle :

‘’Cyberpunk bekleyen kitle içindeki bu "TPS olmazsa, istemezük"çileri anlamakta çok ciddi sıkıntı çekiyorum. Bu 48 dakikalık videoyu hangi gözlerle izlediler anlayamadım. Oyunu kaliteli oyunlar kategorisine sokan onun FPS, TPS olup olmaması değil, mekanikleri, sunduğu içerik, oynanabilirlik, yenilikler gibi sizlerin de belki buraya bir kaç madde daha ekleyebileceği hususlardır. Oyun tarihi içinde her türden efsane oyun olması, bunun delilidir.’’

Kendisi zamanında bunları yazmışken şimdiyse tam tersini söylüyor.Yani kendisinde ya ciddi mental sıkıntılar var ya da ağır troll.O yüzden ciddiye alıp cevaplamaya tenezzül bile etmenize gerek yok

Alıntıları Göster
    Çok kaale alınacak bir şahıs değil hocam bunlar kendi aralarında takılıyorlar bunların yazdıkları düzeysiz mesajları şikayet ediyorum sadece siliniyor henüz doğru düzgün ceza alanını görmedim. Garip bir yer olmuş burası arkasına 4-5 kişi alan benim fikrim doğrudur sen trolsün deyip gezmeye başlamışlar.

Edit: Birde bunlar yüzünden insanlar buralarda Playstation ve oyunlarını eleştiremez olmuşlar kimse uğraşmıyor bunlarla adam oyunla ilgili fikrini söyleyecek olsa bunlardan birisi dadanır diye yazmıyor enteresan gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 9 Mart 2019; 18:46:47 >

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Konunun gidişatına, yazılan önceki mesajlara bakmadan, benim mesaja odaklanıp, eski mesajlarımı kurdalayan biri için aslında fazlaca düzgün bir mesajla cevap verdiğimi düşünmeye başladım.

Acikcasi iş dönüyor dolaşıyor, dediğin gibi IQ noktasinda tıkanıp kalıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Çok kaale alınacak bir şahıs değil hocam bunlar kendi aralarında takılıyorlar bunların yazdıkları düzeysiz mesajları şikayet ediyorum sadece siliniyor henüz doğru düzgün ceza alanını görmedim. Garip bir yer olmuş burası arkasına 4-5 kişi alan benim fikrim doğrudur sen trolsün deyip gezmeye başlamışlar.

Edit: Birde bunlar yüzünden insanlar buralarda Playstation ve oyunlarını eleştiremez olmuşlar kimse uğraşmıyor bunlarla adam oyunla ilgili fikrini söyleyecek olsa bunlardan birisi dadanır diye yazmıyor enteresan gerçekten.

Alıntıları Göster
    Senin trolluğün Mesut Çevik tarafından tasdiklendi sen ne anlatiyon la degişik

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.