Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Tamamlanmaya Yakın Değil (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğlum dünya çok değişik kafalarda oyunun kamerası yüzünden bütün kodları baştan yazılırmı lan :D ne oldu böyle bir oyun vardı Fps'den tps'ye geçen xcom declassified ne oldu oyunun sonu iş kamerada değil yav tps'de daha kötü olursa ne olacak :D adam bütün altyapıyı ara sahneleri olayları "immersion"üzerine kurmuş en iyisi deus ex gibi olsun covera geçince third person olsun kimse üzülmesin :D bak belki sizin yüzünden oyunun yapımı uzadı 2 yıl belki çıkamyacak oyun belki yeni konsollara çıkacak sadece paran varsa oynarsın şimdiki konsol 3000'liraysa yenisini sen düşün :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watton1 -- 8 Mart 2019; 18:16:53 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tepese olmalı yoksa gider fortnayt pabci oynarım haa , neyimize saybırpank ikibin yetmiş yedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TPS bekleyenleri dışarı alalım, boş yapmasınlar.

• Oyunu oynayamayacak troll gelmis burda fps tps tartışmasi yapiyor. Ulan sen hangi oyunu oynadında cyberpunk oynayacaksın mutlak cimri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 8 Mart 2019; 18:26:45 >
  • Tps olmalı kesinlikle. Fps de göz bozuyor. Battlefield mi lan bu?
  • Oğlum ben videoyu seyretmemiştim ne kadar güzel gözüyor First person haliyle işallah çocuk lafı dinleyip bozmazlar gelçi ben her haliyle yumulurumda off be

• GTA ister tps ister fps oynanıyor bu oyunda o şekilde olmalı. Aman aman zor bir şey değil zaten animasyonları kaplamaları yapmışsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps5 gelir artık

• RDR 2 kadar detaylı ve teknik anlamda iyi olan bir oyun yapmak istiyoruz dediler. Kendi deyimlerine göre oyun, The Witcher 3 DLC'leri tamamlanınca odak noktası olmuş, bu da 2016 yılına denk geliyor. Yazın oyunun baştan sona oynanabileceği söylenmişti anlaşılan hataları minumum düzeye indirmeye ve detayları olabilecek en üst düzeye çıkarmaya çalışıyorlar. The Witcher 3'ü iki kez ertelediler, aynısını Cyberpunk 2077'de de yaşamak istemiyorlardır. Pek video paylaşma taraftarı da değiller çünkü The Witcher 3 sonrası gereğinden fazla yapılan downgrade muhabbeti belli ki canlarını sıkmış, 48 dakikalık demoyu bile takipçiler çok baskı yaptı diye paylaştılar. Demo çok iyi görünüyordu fakat videoda defalarca bu nihai sürüm değil, değişebilir deniyordu. Bu sefer çok temkinliler, The Witcher 3'ün 2 defa ertelenmesi ve çıkışı sonrası yapılan downgrade muhabbetlerinin tekrar yaşanmamasını istedikleri belli. Temkinli hareket etmeleri güzel ve doğru bence, acele ve eksiklere sahip bir oyunu bu sene çıkaracaklarına, önümüzdeki sene hatalarından arındırılmış ve olabildiğince detayla doldurulmuş bir oyun çıkarmaları daha güzel olur.

• inşallah tps olmaz ,asıl atmosfer bu şekilde daha hoş duruyor.

• Daha rdr 2 ve god of war'ı oynamadım.Ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi
  • Oyuna TPS eklensin dedim diye veya diyenlere, Fortnite, Pubg oynayın sizin neyinize Cyberpunk 2077 denmiş.Ben hiç Fortnite , Pubg falan oynamadım.Oynadığım oyunlar, Dino crisis 1-2,Parasite eve 2,Silent hill 3-4, Resident evil 1-4-5,Devil may cry 3-4,God of war serisi,Uncharted serisi,Last of us, bu böyle gider.Genelde hikayesi olmayan rekabetçi oyunlar FPS oluyor ....TPS daha keyifli...
  • Ne TPP fetişiymişsiniz arkadaş... Umarım FPP olarak kalır da sizler oynamazsınız.

Bu arada 2020 gelirse hani diyorum şöyle çıkarsalar çok havalı olur. 20.7.7 Yani 7 Temmuz 2020. Skyrim'in 11.11.11 gibi havalı olur bence.
  • TPS olursa oynanmaz bu oyun. Mümkünse böyle bir işe hiç girişmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bir kere oyun Tps değil oyun Tps olmalı Tps olmazsa olmaz, Tps çok iyidir Tps olmalı ki Tps oynayalım yoksa Tps'siz olmaz. Oyun Tps olursa muhteşem olmazsa çöp olur isteidğin kadar şehir inşa edip hikaye yap ama Tps olmazsa at çöpe gitsin. Bu oyunun güzel olması için iki şart vardır birincisi Tps olmalı ikincisi malum bir platforma özel olmalı. Oyun Tps olmalı demiş miydim?
    Tesir altındayken mi bu şekilde trollüyorsun?
  • Half Life 3 duyurulursa onu da Tps yapsınlar bir zahmet.
  • mesela ben illa tps olacak demiyorum ama eklenmeli görevlerde çatışmalarda filan olmasa da açık dünyada gezerken karakterimi dışarıdan görmek isterim kıyafet silah yaptığım dövme gibi şeylerini nasıl gözüktüğüne bakmak isterim Adamların söylediğine göre karakteri ayrıntılı bi şekilde kişiselleştirme bilecekmişiz ben yaptığım şeyleri dışarıdan görmek isterim istemem diyen yoktur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.