Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam bir fiyasko CDPR artık oyun tamamen unutulacaktır.
  • Aslinda 1.1 major update den sonra hikaye gorevinde cikmaza girilen sorun icin 1.1 update boyutunda 14 gb lik yama getirmislerdi. Yalan yok ben işkillenmistim. Aslinda o yama buyuk ihtimal subat taki 1.2 yamasindan artik net olarak bilemiyorum tahminim % 50 sini rahat iceriyordur. Marta erteledikleri yama daha kapsamli olacak diyorlar ya eger dogruysa subat ayinda cikacak olan 1.2 major updatin daha kapsamli hali ki onlar soyluyor cyberpunk 3077 e hazir olun. CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

Son dedigim 3077 sakasi bir tarafa. Standart ps4 ve xbox one duzeltilmesi konusunu bilmem ama ps4 pro ve xone x bir ihtimal biraz daha kisa zaman da adam edebilirler. Ps5 ve xbox series x ise yeni grafik guncellemesi geldikten sonra oyunun hakkini verir ve ancak adam olur gibi.

• Bu oyun, CD Projecktin laneti oldu resmen. Önce oyunun çöküşü marketlerden kaldırılışı daha sonra hacklenip source codelari ile şirket içi bilgileri kaptirmasi ve tabi ki borsa değerinin günden güne eriyip gitmesi...
    Adamların bu saatten sonra işleri zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bir an evvel iade edin keydinize bakın, kanser olursunuz düzelmesini beklemekten. Adamlar sürekli yalan üstüne yalan söylüyor bitmemiş bozuk bir oyunu utanma sıkılma olmadan bize sattılar, yamayı yetiştiremeteceklerini de bildikleri için birden hacklenme olayı çıktı çok ilginç değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Bugünu saymayalım 4 gün kaldı hala yok hocam  

1 ay daha bekleriz ya ne olacak kaçmıyor ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osimdioyuncu -- 25 Şubat 2021; 13:13:38 >
  • Fat kasa ps4'de oynuyorum jackie görevleri bitti şu ana kadar 2 defa crash yedim

Araç sürerken fps 20'lere falan düşüyor

Yapay zeka kötü

Onun dışında hikaye beni içine çekti aslında

Oyunu tamamlamadan çıkarmışlar ve potansiyeline yazık etmişler

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

Sizce fat kasa ps4 için alınır mı yoksa bekleyelim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA9F5229

Sizce fat kasa ps4 için alınır mı yoksa bekleyelim mi?

Hocam fps düşüşleri ve kaplama hataları oldukça can sıkıcı ama ben şahsen buna rağmen aldığıma pişman olmadım diyebilirim...

Patch ile neleri düzeltebilirler bilmiyorum ama dediğim şeyleri gözardı edebilirseniz oynanabilir.

O zaman beklemekte fayda var. Belki 2-3 aya düzeltirler. Playstation store a da eklenir

• quote:

O zaman beklemekte fayda var. Belki 2-3 aya düzeltirler. Playstation store a da eklenir

Hocam oyunda kocaman bir potansiyel varmış bu teknik sorunlara kurban gitmiş resmen

Şu oyunda oyun başladıktan sonra karakter'in saç modelini değiştirememek ve bir dövmeci dükkanı olmaması oyunun resmen bitmeden çıktığına işaret zaten

Oyunda zaman zaman araç sürerken tps kameraya geçemiyorsun

Çeşitli oynanış bugları da fazlaca var

Daha bugları bile temizleyememişler doğru düzgün

Pc tarafında nasıl bilemem ama bu oyunu konsollarda 6 ay erteleyip çıkarsalarmış keşke

• quote:

Git PS Store'dan GTA Vice City satın alıp oyna PS4'te, yemin ederim daha çok eğlenirsin.

6 ay bile kurtarmaz hocam oyun en az 1 yıl ertelenmesi gerekiyordu. Zaten böyle bir oyunun yeni nesil güncelleme ile gelmemeside bir garipti, yazık etmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Hocam oyunda kocaman bir potansiyel varmış bu teknik sorunlara kurban gitmiş resmen

Şu oyunda oyun başladıktan sonra karakter'in saç modelini değiştirememek ve bir dövmeci dükkanı olmaması oyunun resmen bitmeden çıktığına işaret zaten

Oyunda zaman zaman araç sürerken tps kameraya geçemiyorsun

Çeşitli oynanış bugları da fazlaca var

Daha bugları bile temizleyememişler doğru düzgün

Pc tarafında nasıl bilemem ama bu oyunu konsollarda 6 ay erteleyip çıkarsalarmış keşke

Alıntıları Göster

Oyunun erken çıktığı belli zaten. Çok güzel bir oyun olabilecekken bu hatalar yüzünden patladılar. Güya Ocakta ve Şubatta yama yayınlayıp düzelteceklerdi ama yapamadılar demekki. Bu hatalar düzelmezse niye o kadar para verip alıyım ben bu oyunu. Yaptıkları oyunla rezil oldular konsollara

• O kadar rezil bir durum yani

• quote:

O kadar rezil bir durum yani

Evet.

Herkes senaryosunu övüyor ama ortalama bir senaryo var. Kesinlikle sizi bağlamıyor o kadar. İdare eder şekilde ilerliyor. Potansiyeli inanılmaz yüksek bir evren ve senaryo ama ortalamanın bile altında yer yer.

Tek güzel şey şehir. Kartpostal gibi, otur ve izle yani. Ama içerik çöp. Hiçbir şey yapamıyorsun.

En az 3 sene daha geliştirilip only PS5 & Xbox Series X'e getirmelilerdi bu oyunu, muhteşem olurdu. 1 sene ardından da PC'ye gelmeliydi piyasada herkes 3000 serisi PC kullanacağı için de mis gibi çalışırdı.

Tarihin en büyük failure işlerinden birine imza attı CDPR.

• Senaryonun güzelliği kişiden kişiye değişir o ayrı ama hatalar bu oyunu alınmaz hale getiriyor. Yani o kadar para verip oynayacaksam en güzel şekilde bu oyunu oynamak isterim. 1.2 güncellemesini Martta yayınlayacaklarmış bir aksilik olmazsa. Zaten hatalarda düzelirse Sony tekrar bunu store koyar. O zaman alınabilir

• CD Project Red'in Gwent adlı mobil oyununun kaynak kodları torrent ve mega'ya düşmüş, şuan için Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 ile sızıntı yok.

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • Bence cd projekt ve biz oyuncular bu oyunu tümden unutalım, store da da cyberpunk 2077 diye bir oyun yok zaten.

• Bugüne kadar sektör böyle bir rezilliğe şahit olmamıştı.

Oyun çalışmıyor, tam fiyattan satıyorlar, utanma yok, akıllanma hiç yok.

Açık betada oynanan oyunlar Cyberpunk'ın yanında bitmiş projeler gibi kalıyor. Hani bu kadar aptalca komik bir iş.

Şubat ve Mart'ta 2 büyük güncelleme yayınlayacağız dediler, Mart'ın ilk haftasındayız, daha Şubat'ta gelmesi gereken güncelleme ortada yok, bu ay gelirse şükredin.
  • Press a Key kullanıcısına yanıt

Oyuna 2.kez başladım yok abi oyun devamlı çökmeye devam ediyor hala, çıldırmamak elde değil CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı  bu oyunu bu kadar sorunlu bir şekilde nasıl piyasaya sürdüler gerçekten anlamak güç, CDPR avrupa'nın en büyük oyun stüdyosu birde.. CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.