Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler update sonrası ps5te cökme devam ediyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşa beklemeyin beyler iade edin 2 haftada önce iade ettim dün para yatmış oyunu tam anlamıyla sene sonu oynamış oluruz canınızı sıkmayın boşa yani
  • 1.1 patch ile hazırlanmış video

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Boşa beklemeyin beyler iade edin 2 haftada önce iade ettim dün para yatmış oyunu tam anlamıyla sene sonu oynamış oluruz canınızı sıkmayın boşa yani

Ben tek tıkla iade sayfasından iadeye basıyorum, iade talebiniz alındı deyip duruyor her seferinde, sonsuz döngü var bu şekilde. Siz nasıl iade ettiniz?

Edit: Bu mesajı yazdıktan hemen sonra kütüphaneden gitti oyun xd parası ne zaman yatar hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emhyr -- 25 Ocak 2021; 0:12:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emhyr kullanıcısına yanıt
    Kilit olduysa maximum iki gün hocam kayıtlı karta geliyor para
  • Ps5'de 1.1 patch ile başladım, 6-7 saat süresinde 1 kez çöktü, onun dışında bir sorun yaşamadım. Grafikler ortalama, oyun akıcı çalışıyor. Maalesef oyundan keyif alamadım, Deus Ex:HR'nin yarısı kadar tat vermiyor şimdilik.

• Bu seferde ana hikayede bug çıktı ilerleyemez oldum sildim sene sonu ps5 upgrade gelince bakarım artık daha fazla heba etmenin anlamı yok

• Tesla'da Cyberpunk 2077 keyfi CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • Yeni güncelleme gelmiş. CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • Açıklamaları okudum da çökme ile ilgili yine bir şey yok. Keşke önce oyunu oynanabilir hale getirip sonra diğer şeylerle uğraşsalar.

• Oyunu oynayan kaldı mı ya Oyun gelmiş geçmiş en büyük hayal kırıklıkları listesine tepeden giriş yaptı.Seneler sonra eğer sorunsuz oynanabilir hale gelirse belki şans verilebilir.
  • Dijitalde oyuna sahipseniz silmeyin arkadaşlar. Ben hard disk’de yer açmak için sildim, kütüphanede görünmüyor bilginize.

Edit: Lisansları geri yükleyince tekrardan geri geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oedon -- 29 Ocak 2021; 0:33:59 >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Düzgün çalıştığı hiçbir yer yok. Belki orada çalışır. :)
  • Oyunların çıktığı ilk bir kaç gün forumda yazılanlara pek itibar etmemek gerekiyor. Trollerin en sevdiği zamanlar. Oynanmaya açıldığı saatten itibaren burada bir sürü yorum yazıldı “oyunu PS4 te oynuyorum grafikler muazzam performans çok iyi falan” vs. gibi.. Şimdi konuyu görünce aklıma geldi de gece gece güldüm yine

• 14 GB lık güncellemeden sonra PS4 base de oyunu tecrübe eden arkadaşlar oldu mu? Olduysa ne hâlde acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassaparrow

14 GB lık güncellemeden sonra PS4 base de oyunu tecrübe eden arkadaşlar oldu mu? Olduysa ne hâlde acaba?
    Bu sadece bir görevdeki oyunun ilerlemesini engelleyen sorunu düzelten bir güncelleme. Dolayısıyla performans bakımından bir farklılık beklemeyin.
  • Oedon kullanıcısına yanıt

Ben de aynı sorunu yaşadım. Tomb raideri silince falan da aynı sorun gerçekleşti. Başka bir oyunu sildim kütüphanede hitman olarak gözüktü. Sonra indirince düzgün oyunu indirdi falan. Bir salaklık söz konusuydu ps5 kütüphanesinde geçenlerde. Lisansları geri yükle yapınca düzeliyordu bende de. Şu an düzelmiş mi bilmiyorum bir ara oyun silip deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 29 Ocak 2021; 10:29:20 >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar hani Ocak ve Şubat'ta PlayStationlar için büyük updateler yapacaklardı. Ne oldu o olay patates mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassaparrow

Hocam bunlar hani Ocak ve Şubat'ta PlayStationlar için büyük updateler yapacaklardı. Ne oldu o olay patates mi oldu?

İlk büyük update yani 1.1 patates oldu, şimdi de 1.2’yi bekleyin demeye başladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emhyr

Ben tek tıkla iade sayfasından iadeye basıyorum, iade talebiniz alındı deyip duruyor her seferinde, sonsuz döngü var bu şekilde. Siz nasıl iade ettiniz?

Edit: Bu mesajı yazdıktan hemen sonra kütüphaneden gitti oyun xd parası ne zaman yatar hocam?

Alıntıları Göster

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emhyr -- 11 Şubat 2021; 16:15:36 >
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.