Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam hemen kaldırıyorlar Sanırım ambargo ve telif yüzünden. :)

@Source

• kaldırılmamış link atın acil !!CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Arkadaşlar CDPR bu Ubisoft değil. Hiçbir ön sipariş ekstrası olmayacak. Oyunu alan herkesin eşit seneyimi yaşamasını istiyorlar her anlamda. Sadece Standart sürümü olacak. yok deluxe yok ultimate vs gibi içi boş para tuzağı şeyler olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Sırf bu bile takdiri hakediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet hemen müdahale gelmiş

• Source kullanıcısına yanıt

ya ne zaman ön siparişe açılacak !!!! CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

hemen bir çeyrek bozduram da alamm CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• sürekli silinen 20 dk lık ps4 videosunu buradan indirebilirsiniz

https://gofile.io/d/8kTtWY

• oyun çok güzel gözüküyor. ps4 pro sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktifProje -- 22 Kasım 2020; 14:2:6 >
  • defected kullanıcısına yanıt

hocam indirme hız limiti var galiba 230 kb/sn ile çekiyor

• Oyun baya güzel gözüküyor da yani hiçbir şey göstermemişler saçma sapan gülmeler falan neyse oyun güzel gözüküyor.

• -Hattori- kullanıcısına yanıt

biraz yavaş evet :D direkt izleyebiliyorsunuz da gerçi ama ben silerler diye indirdim

şuan indirmeyi deniyorum, direk izlenmiyor "Your browser's video player failed to play the video. You can download the video and play it locally." diyor

• Tekrardan! ertelenmezse eğer ne zaman çıkıyor oyun? Türkçe altyazı kesin olarak olacak değil mi bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sürekli gülüp durana sinir oldum...

• first9 kullanıcısına yanıt

spiderman mm gibi yanlış anlaşılmış açıklaması gelir oyun çıktıktan sonra CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Sırf türkçe diye ön sipariş verdim 2. bir spiderman vakası kaldırmaz bünyem 😁

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    CD Projekt başladığı işi yarıda bırakmaz, koca RPG oyununu, dünyanın son zamanlarda beklenilen en büyük 3. parti AAA projesini kendi dilimizde oynayacağız.

Çok zevkli olacak, detaylarda kaybolacağız, şehirlerde gezmek ayrı bir tat, yüksek binaların her bir katında farklı bir görevde aksiyona girmek ayrı bir tat verecek :)

• Hangi platformda oynayacaksın hocam sen ?

@Ellie_Williams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 22 Kasım 2020; 14:44:48 >
  • Oyunla ilgili bi problemim yok zaten hocam tr altyazı işi patlarsa sıkıntı 😁

• PC'de oynayacaktım ama PC'yi sevmediğim ve tekrar Ps5'e almak istemediğimden dolayı Ps4'e aldım oyunu, Ps5'e geçiş yaptığımda ise ücretsiz yükseltme ile farklı tercih ve başlangıçlarda tekrar oynamayı düşünüyorum.

Ps4'te büyük FPS sıkıntıları olmadığı müddetçe Cyberpunk beni aylarca götürür diye ümit ediyorum, sanırım senle aynı yolun yolcusuyuz :)

---------------------------------

fatihsar: Altyazı için de konuştum dert etme hocam, kendi dilimizde akacağız oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 22 Kasım 2020; 14:54:49 >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.