Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine ertelendi! 10 Aralık. CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Oyun ertelendi yine geçmiş olsun şimdiden herkese.

• Ulan 7 senede bir oyun çıkaramadınız be

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

10 Aralık’a ertelendi.

Hani oyun Gold olmuştu şaka gibi CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Source kullanıcısına yanıt

Adamlar en sevilen firma iken en nefret edilen firmaya dönüşecekler. CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Bir yandan da sevindim gerçi, 10 Kasım'da da Valhalla çıkıyor, onu oynamak için güzel bir süre kalacak.

• Dalga mı geçiyorlar bizimle ya? Ne güzel PS5 ile birlikte başlayacaktık 19'unda CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Dalga geciyor başka açıklaması yok... Daha geçenlerde bu oyun Gold oldu demediniz mi ?

• Sunu gördüm moralimi düzeltti biraz :))

Gerçekten şaka gibi sanki zorla tarih açıklıyorlar sonra da yetiştirmiyorlar. En başta Aralık de kimse laf etmesin. Sarı arkaplan siyah yazı görünce moralim bozuluyor bunlar yüzünden

Daha dün kesinlikle o tarihte çıkacak demişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 27 Ekim 2020; 19:51:35 >
  • gold olan oyun nasıl erteleniyor.

bir sorun var gibi.ps4 ve xbox da sorunlu çıkabilir bu oyun.kıllanmaya başladım.sürekli erteleniyor

goty The Last of Us 2 ye gidiyor galiba değil mi bu durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 27 Ekim 2020; 20:1:22 >
  • Bu nedir ya iyi ki bir oyun yapacksınız bu kadar korkmayın.

• Geçen gün aklıma geldi şakasına ertelendi yazacaktım gerçekten ertelenmiş. Hazır ertelemişken ps4 tende çıkarın yeni nesil oynasın biz avcumuzu yalayalım

• Oyuncuyla dalga geçmektir artık bu !! Gold olan oyunu ne dye ertelersin ? Önsipariş alanlar iptal etse yeri artık

• harbiden yaa gold olan oyunu erteledi adamlar,yanlış giden bişeyler var ama ne acaba,allahtan tr altyazı varda beklemeye değer geliyor bana ubisoft oyunu falan olsa çoktan iptal etmiştim ön siparişi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yuh ya!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu fiyatta kalacaksa sorun yok , el kol bağlı ... ps5 ile oynarız artıkCYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

• Daha çıkmadan patladı. Rezil herifler, Ubisoft olsaydı Cyberpunk 2077-2100'e seri yapmıştı. Yeni çıkış tarihi 10 Aralık 2077

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 27 Ekim 2020; 20:17:43 >
  • Çıkarmayın artık hevesimiz kaçtı. Kesin optimize edemediler ve 25 fps de sunmak istemiyorlar. Witcher 3’de 7-8 patch ile anca adam olmuştu.

• Ben önsipariş vermiştim ps storedan. Onu iptal etmeyecekler değil mi

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.