Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nasıl ya???

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün aynı sorun bende de oldu bi playstation desteğe yazdım bakalım bi gelişme olur umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KratoS4298

Hocam bugün aynı sorun bende de oldu bi playstation desteğe yazdım bakalım bi gelişme olur umarım
    Reddit'te araştırdım hocam ben, daha önce bu sorunu yaşayanlar var. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor, oyun ön yüklemeye açıldığında otomatik olarak yüklenmeye başlıyormuş... Zaten oyun sayfasında alınmış gözüküyor, Download sekmesine tıklarsın indirir :)
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Valla eyvallah hocam umarim dediğiniz gibi olur kasima kadar beklicez görmek için. Para iadesi isteyip tekrar satin almak mantikli mi sizce

• Hoş geldiniz arkadaşlar

Bu oyun rpg tarzı oyunmu

Yoksa gta 5 tarzı oyunmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trplayer kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk buralar sizin mi ? :)
    Soruna gelirsek ikisini birleştir birde üzerine deus ex serptin mi afiyet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 15 Eylül 2020; 23:57:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Hoşbulduk buralar sizin mi ? :)
    Soruna gelirsek ikisini birleştir birde üzerine deus ex serptin mi afiyet olsun
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim arkadaşım ortaya karışık oyun

Yaşım sizlerden büyük olduğu ve arkadaşlarımı yani sizleri güzel karşılamak için hoş geldiniz diyorum :))))

Güzel bir karışım hocam ama rpg sevmiyorsanız belki sıkıcı bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Güzel bir karışım hocam ama rpg sevmiyorsanız belki sıkıcı bulabilirsiniz.
    En sevmediğim oyunlar rpg tarzı arkadaşım çok zorlanıyorum oyunları oynarken

Hocam üstte arkadaşın söylediği gibi GTA ve Deus Ex unsurları, esintileri var ama oyunun asıl odaklanacağı tarar RPG kısmı. Yani RPG sevmiyorsanız büyük ihtimalle Cyberpunk oynarken bir süre sonra bayacak ve sıkılacaksınız

Şimdi söyleyeceğim şeyi sizin özelinizde demiyorum yanlış anlamayın, siz zaten oyunun türünü ve içeriğini sordunuz da. Ancak sırf reklamlarından, Keanu Reeves’ten ve aşırı popülaritesinden dolayı içerikten habersiz oyuna başlayıp COD, GTA kafasında bir oyun bekleyenler büyük ihtimalle oyunu yarım bırakıp eleştirecekler ve bu durum puanları da etkileyecek. Aynısı RDR2’de de olmuştu, oyun sırf daha gerçekçi dinamiklere sahip olduğu ve ağır ve oturaklı bir ilerleyişi olduğu için çokça eleştiren de olmuştu ve Meta User puanları 70’leri görmüştü ki böyle muazzam bir yapım için resmen hakaretti bana kalırsa. Umarım Cyberpunk bu tarz bi durum yaşamaz diyeceğim ama sanmıyorum, burada da kesin bazıları aşırı detaylardan ve diyaloglardan rahatsız olup saçma eleştiriler yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam üstte arkadaşın söylediği gibi GTA ve Deus Ex unsurları, esintileri var ama oyunun asıl odaklanacağı tarar RPG kısmı. Yani RPG sevmiyorsanız büyük ihtimalle Cyberpunk oynarken bir süre sonra bayacak ve sıkılacaksınız

Şimdi söyleyeceğim şeyi sizin özelinizde demiyorum yanlış anlamayın, siz zaten oyunun türünü ve içeriğini sordunuz da. Ancak sırf reklamlarından, Keanu Reeves’ten ve aşırı popülaritesinden dolayı içerikten habersiz oyuna başlayıp COD, GTA kafasında bir oyun bekleyenler büyük ihtimalle oyunu yarım bırakıp eleştirecekler ve bu durum puanları da etkileyecek. Aynısı RDR2’de de olmuştu, oyun sırf daha gerçekçi dinamiklere sahip olduğu ve ağır ve oturaklı bir ilerleyişi olduğu için çokça eleştiren de olmuştu ve Meta User puanları 70’leri görmüştü ki böyle muazzam bir yapım için resmen hakaretti bana kalırsa. Umarım Cyberpunk bu tarz bi durum yaşamaz diyeceğim ama sanmıyorum, burada da kesin bazıları aşırı detaylardan ve diyaloglardan rahatsız olup saçma eleştiriler yapacak
    Hoş geldin arkadaşım teşekkür ederim

Haklısın rdr2 oyunu çok güzel ama dediğin gibi oyun benide zorladığı için 5. Bölümden sonra oynayamadım. Aslında ingilizce bilsem oynardım

• Kendisiyle Nisan'dan bu yana bu şekilde bakışıyoruz. 19 Kasım gelse de Hype duygum sönmeden artık şu oyunu oynasak.

• Mağazadan kalkmış dostlar zam geliyor.

• Cyberpunk 2077 - Oynamadan Önce Bilmeniz Gereken 14 Şey!

• Bu kadında oyundaymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5'i çıkar çıkmaz alacak olanlar kesinlikle beklesin PS5'de oynasın arada baya grafik farkı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

PS5'i çıkar çıkmaz alacak olanlar kesinlikle beklesin PS5'de oynasın arada baya grafik farkı olacaktır.
    Oyunu erkenden almakta fayda var zaten ücretsiz upgrade var fiyatı artar kesin.
  • Cyberpunk 2077 — Postcards from Night City

• Cyberpunk 2077 — Gangs of Night City

• yeni nesil konsollarda 4kda sabit 60fps alir miyiz bu oyunda bilen var mi?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.