Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke şu oyuna TPS modu da ekleyebilseler. İsteyen fps isteyen tps oynayabilse...
  • Şu konsolcuların tps tps diye ağlamasından sıkıldım artık.

Belli ki oyunu küçük mekanlarda dahi çevredeki her envantere her detaya ulaşabilir etkileşime geçilebilir olarak tasarlamışlar. Bu ancak fps de olur. Küçük bir mekanda tps olarak sen hızlı ve etkili bir şekilde herşeyle nasıl etkileşime geçebilirsin ? Deus ex e bakın misal. Onlar da fps yaptı oyunu. Ki cyberpunk'ın detay olarak çeyreği bile değil o oyun. Biraz alışmaya çalışın şuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Şu konsolcuların tps tps diye ağlamasından sıkıldım artık.

Belli ki oyunu küçük mekanlarda dahi çevredeki her envantere her detaya ulaşabilir etkileşime geçilebilir olarak tasarlamışlar. Bu ancak fps de olur. Küçük bir mekanda tps olarak sen hızlı ve etkili bir şekilde herşeyle nasıl etkileşime geçebilirsin ? Deus ex e bakın misal. Onlar da fps yaptı oyunu. Ki cyberpunk'ın detay olarak çeyreği bile değil o oyun. Biraz alışmaya çalışın şuna.
    Bakiyorumda ps4 exc lerine gelince saydiriyon ama bu oyuna toz kondurmuyon. Fanligimizi simdi daha iyi anliyorsundur canim.
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    Ben zaten fps olmasinin cok kotu oldugunu pek dusunmuyorum ama tps olsaydi cok ayri bir hava katardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 14 Temmuz 2020; 15:18:2 >
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
    CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 2 Temmuz 2020; 18:48:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir tek benim gözüme mi battı acaba araba sürüşün çok kötülüğü?Watch dogs 2 gibi olmuş sürüş mekaniği inşallah final sürümü böyle olmaz
  • Fps mantigina laf edenin aklindan suphe ederim artik tps den biktim konsol icin tek korkum ps4 de kotu goruntu kalitesine sahip olacak gibi oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pc için aldım oyunu açıkçası. Hazır sistem topladım fps oyun zaten pc de daha rahat oynarım. Saatlerimizi gömeceğiz gibi.
  • Ben Fps oyun oynayınca 30 dakikadan sonra başım dönüyor. Bir de bu oyun acayip neonlu off of. İşim zor umarım alışırım oyuna, çok oynamak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    Şu konsolcuların derken? Farkında mısınız bilmiyorum ama bu konu başlıkta da CYBERPUNK 2077 - PS4 ANA KONU #Türkçe olarak belirtildiği üzere konsol konusu. Yani neyi tercih edip, neyi tercih etmeyeceğimizi ve forumda yazıp yazmamamıza da mı karışıyorsunuz anlamadım? Merak etmeyin oyun dünyasına atariler ile giriş yapmış bir bireyim. Rica ediyorum insanların zevk ve renk meselesine de karışmayın, isteyen istediğini saygı çerçevesinde yazar ve çizer. Siz tutup "şu konsolcuların" diyerek insanları bir öğeymiş gibi yazamazsınız haddinize değil.

TPS olan oyuna "FPS'de olsa keşke" diyen olabilir olmalı da. Oyun firmalarının gelip sizin önünüze "aha oyun bu paran varsa oynarsın!" politikalarına geri bildirim yapmazsanız, oyun firmaları da kendini geliştiremez. Mesela ben de bu oyunda araç sürüşlerini konu aldığım bir geri bildirimimi yapımcı firmaya ingilizce olarak mail ile ilettim. Herkes böyle yazarsa, oyun firması da kendine çeki düzen verebiliyor. Geri bildirimleri çok seven firmalar var, yazdıklarımızı kimse takmıyor diye düşünmeyin.

FPS ben de oynuyorum konsolda sorun yok, sadece orada bir serzenişte bulunmuşum uygun bir dil ile fakat sonraki yorumda "şu konsolcu" olmuşum enterasan bir hal aldı bu forum neyse. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 6 Temmuz 2020; 16:8:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

Bir tek benim gözüme mi battı acaba araba sürüşün çok kötülüğü?Watch dogs 2 gibi olmuş sürüş mekaniği inşallah final sürümü böyle olmaz
    çok arcade gibi duruyor ama birde kullanmak lazım.
  • Konsept Tasarımlar :

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• Araba sürüş arcade gibi olmuş. Watch dogs gibi olmuş... abi tam olarak bu NEYİN KAFASI? Bu adamlar ilk kez deniyorlar şuan her şeyi. Bana RPG olacak ancak araç sürme olacak bir oyun önerir miniz ben bir kez gördüm o da Fallout 2 tabii denemedim hiç orası ayrı.

Üstte saydıklarınızı yıllardır yapanlarla ilk kez deneyenleri kıyaslıyorsunuz ya komik geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Konsept Tasarımlar :

bunu diyorum işte, şu şekilde şehir tasarımı olan oyunda tps olarak nasıl oynayacaksınız, sürekli tavana bakarak gidersiniz artık

• Temel oyun mekaniği saf shooter üzerine kurulu oyun nasıl tps olsun biraz mantık.
  • Cyberpunk 2077 Konsept Görselleri Santo Domingo Semtini Gösteriyor

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'de Night City'nin Santo Domingo semtini gösteren yeni konsept görseller paylaştı.

Santo Domingo, Night City'nin en eski semtlerinden biri ve şirketler burayı endüstriyel projeler için bir test alanı olarak kullanıyor. Eski fabrikaları yıkıp yenilerini kuruyorlar ve halk kalabalık binalarda çaresiz bir yaşam sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NaBuSe

Ben pc için aldım oyunu açıkçası. Hazır sistem topladım fps oyun zaten pc de daha rahat oynarım. Saatlerimizi gömeceğiz gibi.
    Nasil bir sistem aldin hocam ve ne kadara geldi

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Ortalama 1080p için bir sistem aldım hocam. Amd ryzen 5 3600 işlemci (1350₺) msi gtx 1660 super 6 gb (2400₺) msi b450m pro max ana kart (580₺) 480 gb ssd (460₺) 16 gb ddr4 3000 mhz ram (550₺) rampage 4 fanlı 600 watt bir kasa (760₺) bir de 1080 p 75 hz acer monitör (800₺) 1080p ultra ayarlarda gayet memnunum. İleride 4 k elzem olunca iyi bir pc toplamayı düşünüyorum ama şuan kesiyor beni.

Ekran kartı için amd bir ekran kartı önerildi sürekli ama zamanında amd ekran kartlarından güncellemelerinden gına geldiği için almadım.

• Konsept Tasarımlar

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• Goty last of us 2 olacak cyberpunk değil denmiş, bizim oyumuzda onlara diye cevap gelmiş:)

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.