Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rdr2nin yan görevleri etkileyici ama çok azdı.Cyberpunk'da Witcher 3'deki gibi etkileyici ve derya deniz yan görev ekleyecek olursa sayı bakımından rdr2 yi geçer bile .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice sömürücez desenize Birde witcher da olduğu gibi ek dlc hikayelerle baya bi götürücek gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tsushima kullanıcısına yanıt
    Benide fps olması korkutuyor, tamda gta 5 rdr 2 yavan nişan alma mekanikleri olup işi aim assistr bırakırlarsa tps olması daha mantıklı. Fps oyunlar cod ve bf gibi akıcı olmayacaksa oynaması zehir oluyor konsolda.

• Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun, hak veriyorum sana, ama görülen videolardan yola çıkacak olursak bir sıkıntı olmayacağını varsayabiliriz bu konuda, çünkü BF ve COD'dan dahi daha seri bir mekanik hakim oynanışlarda.

• Bu oyunu hep fps gördük, tps açısıyla nasıl olacağını düşündükçe kafamda oturmuyor niyeyse

Fps olayına ben fitim :)

• ...BeDo... kullanıcısına yanıt
    Hocam izlemediysen arabaya bindiği videoda tps ye geçiyor .O video sana fikir verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet51 -- 11 Şubat 2020; 21:9:32 >
  • ahmet51 kullanıcısına yanıt
    Yok silah kullanımı garip gelir gibi düşündüm hocam

• ...BeDo... kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam.Oyun ertelendi ya şimdi . Belki oyunu yapan firma yoğun ısrarlara dayanamayıp tps modu üstünde çalışmak için ertelemiştir. Bizimki de bi umut

• CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
    CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• tps olsun 100 lira fazla olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Bunlar fotoğraf yarışmasından değil miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

tps olsun 100 lira fazla olsun
    100 liraya tps dlc si çıkarsınlar ,kıyamet kopay :)
  • Cyberpunk 2077, derecelendirme için ESRB, PEGI ve CERO'ya gönderildi!

Adam Badowski :
    We just submitted @cyberpunkgame to age rating agencies around the world (PEGI, ESRB, etc.). While we wait for the game to get rated, we work on polishing technical aspects and playtesting it. Game is looking better and better with each passing day!

Kaynak :https://twitter.com/AdamBadowski/status/1237408349714595843
  • Ben güveniyorum CDPR'a. FPS beni de düşündürüyordu ama şuanda Human Revolution oynuyorum ve FPS bu oyuna gerçekten yakışmış. FPS'den TPS' geçilmemesinin sebebini Deus Ex sayesinde anladım diyebilirim. Gözlüğümüz üzerindeki dijital görüntülerin bize Cyberpunk temasını yedirmesini istiyorlar bence, ki çok da haklılar bu konuda.
  • Cyberpunk 2077 Yeni Duvar Kağıdı

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • CD Projekt Red, Oyunun ertelenmeyeceğini öngörüyormuş.Fiziksel kopyalarda falan hiç bir sıkıntı olmayacağını düşündüklerini dile getirmişler.Sadece Corona virüsü sebebiyle bir kaç yerelleştirme projelerini [seslendirme] tamamlamamışlar.Bunu tamamlayamasalar bile her halükarde sıkıntı yaratmayacakmış.Oyun çıktıktan sonra eğer yetişitiremezlerse, daha sonra gelecek bir GÜNCELLEME ile oyuna eklemeyi düşünüyorlarmış.Güzel haber. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 9 Nisan 2020; 22:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Cyberpunk 2077 Yeni Duvar Kağıdı

aldım bir dal

• Cyberpunk 2077 Oynanış videoları sızdırılmış..

CYBERPUNK 2077 - LEAKED FOOTAGE

CYBERPUNK 2077 - LEAKED FOOTAGE 2

CYBERPUNK 2077 - LEAKED FOOTAGE 3

• Haziran'da göstereceklerdi/paylaşacaklardı muhtemelen. IGN'in düzenlediği oyun etkinliğine katılacakları haberi de çıkmıştı bugün. Sızıntılardan nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.