Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sabah sabah sinirim bozuldu

yaratik maratik abla guzel

Bu olmadi iste

witcherida oynamadim bunuda oynamam

herseyin bi raconu var

o abla vurulmaz cok kizdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Sipahi daha önceden söylemiştim vs vs devamlı bu tarz mesajlarıyla peygambercilik oynuyor.

Şimdi bu mesajımıda görünce haaaşa der kesin ama yaptığı tam olarak bu. Türkçe konuşmaktan acizsiniz sözde oyun otoritesi oldunuz başımıza.

Birde aleeslate çıktı başımıza şimdi.

aranızdaki sidik yarışınıda gülerek izliyoruz.

"Bu sözünüzden dolayı ALLAH'a sığınırım."
    Aşa ben forumda herzaman dile getirmişimdir, oyun otoritesi vb sıfatlar kim ben kim, bu forumdaki en bilgisiz, en yoksun, kişi benim.

Ben sadece güzel kardeşim Kaynak larla bazı mesajları yazmayı seviyorum.

Bu konuyla alakalı olarakta benim yorumum tamamiyle Oyunun yapımcı firması olan CD Projekt CEO'su Adam Kicinski'nin bu acıklamasına dayanıyor. Adam Kicinski Cyberpunk 2077'den öncelikli bir AAA kalitede oyun projelerinin olduğunu belirtmiş. Böylesine en yetkili ağızdan gelen haberi nasıl göz ardı edebiliriz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-CD_Projektin_Cyberpunktan_Once_Bir_Projesi_Var-33665.htm

http://www.vg247.com/2013/01/10/the-witcher-3-cd-projekts-other-game-to-be-revealed-on-february-5/

Bu kadar alçak gönüllü olabiliyorsak o zaman her haberin altına ' daha önce söylediğim gibi ' yada ' tahmin etmiştim daha önce' gibi mesajlardan arınalım ki fikriniz ve zikriniz birbiriyle uyuşsun.

Gördüğüm kadarıyla inançlı birisin. Pek inancı kuvvetli olmayan biri olarak bunları biliyorum ama bak. Allah kibirli ifadeleri, kendini beğenmişliği temsil eden şeyleri sevmez.

Ben belirteyimde gerisi sana kalmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Sipahi daha önceden söylemiştim vs vs devamlı bu tarz mesajlarıyla peygambercilik oynuyor.

Şimdi bu mesajımıda görünce haaaşa der kesin ama yaptığı tam olarak bu. Türkçe konuşmaktan acizsiniz sözde oyun otoritesi oldunuz başımıza.

Birde aleeslate çıktı başımıza şimdi.

aranızdaki sidik yarışınıda gülerek izliyoruz.

"Bu sözünüzden dolayı ALLAH'a sığınırım."
    Aşa ben forumda herzaman dile getirmişimdir, oyun otoritesi vb sıfatlar kim ben kim, bu forumdaki en bilgisiz, en yoksun, kişi benim.

Ben sadece güzel kardeşim Kaynak larla bazı mesajları yazmayı seviyorum.

Bu konuyla alakalı olarakta benim yorumum tamamiyle Oyunun yapımcı firması olan CD Projekt CEO'su Adam Kicinski'nin bu acıklamasına dayanıyor. Adam Kicinski Cyberpunk 2077'den öncelikli bir AAA kalitede oyun projelerinin olduğunu belirtmiş. Böylesine en yetkili ağızdan gelen haberi nasıl göz ardı edebiliriz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-CD_Projektin_Cyberpunktan_Once_Bir_Projesi_Var-33665.htm

http://www.vg247.com/2013/01/10/the-witcher-3-cd-projekts-other-game-to-be-revealed-on-february-5/

Bu kadar alçak gönüllü olabiliyorsak o zaman her haberin altına ' daha önce söylediğim gibi ' yada ' tahmin etmiştim daha önce' gibi mesajlardan arınalım ki fikriniz ve zikriniz birbiriyle uyuşsun.

Gördüğüm kadarıyla inançlı birisin. Pek inancı kuvvetli olmayan biri olarak bunları biliyorum ama bak. Allah kibirli ifadeleri, kendini beğenmişliği temsil eden şeyleri sevmez.

Ben belirteyimde gerisi sana kalmış.

quote:

"daha önce söylediğim gibi ' yada ' tahmin etmiştim daha önce' gibi mesajlardan arınalım ki fikriniz ve zikriniz birbiriyle uyuşsun."

Eksiklerim mutlaka vardır, bunları deşifre edip bilmeden işlediğim hatalarımı bana hatırlatıp Emr-i maruf yaptığınız için ALLAH sizden razı olsun.

Bundan sonra daha çok dikkat ederim inşALLAH. Bilmeden kalp kırıp gönül almışsam haklarınızı helal ediniz. ALLAH sizlerden razı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun muazzam görünüyor, buram buram Blade Runner kokuyor her yeriyle, konusu da çok benzer aslında..

Bu arada teaserdaki şarkıyı beğenip de merak edenlere: Archive - Bullets

İyi gruptur, İngilizler takdir etmese de biz severiz =)

• İzlemeyenler için video'yu bir kez daha koydum..Bu adamlar the witcher 2'yi ps3'e niye getirmedi onu anlamıyorum bir türlü.

• Aga ben anlayamıyorum ya, 2 dklık sıradan bir CGI video yapıyor adamlar herkes oyunu GoTY ilan ediyor.. Nasıl bu kadar emin olunabiliyor anlayamıyorum.. Vay anasını demek ki her CGI oyun duyurusu böyle sükse yapıyor, ne güzel iş..
  • Cyberpunk 2077'nin Grafikleri Sinematikteki Gibi

The Witcher serisinin yaratıcısı olan CD Project Red kısa bir süre önce siber-punk bir dünyada geçen yeni oyunu Cyberpunk 2077'yi duyurdu. Oldukça başarılı bir duyuru videosu hazırlayan geliştirici ekip oyunun grafiksel gücü hakkında konuştu.

Bildiğiniz gibi oyunun ilk videosu tamamen sinematiklerden CGI oluşuyordu ve oyun içi unsurlar yoktu. CD Projekt RED'in patronu Marcin Iwinski'nin açıklamalarına göre oyun içi grafikler bu sinematiklerden doğal olarak biraz farklı olacak, ama geliştirici ekibin amacı sinematik kalitesinde oyun içi görsellerle karşımıza çıkmakmış.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cyberpunk_2077nin_Grafikleri_Sinematikteki_Gibi-33837.htm

------------------------

Yani arkadaşlar Cyberpunk 2077 oyununu 2014 sonu veya 2015 de Yeni Nesil Konsollarda oynarız büyük ihtimalle inşALLAH.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 12 Ocak 2013; 12:27:39 >

• The Witcher serisi de artik yeni nesilde devam edecek, belki 2. oyunun portunu yeni PlayStation'da gorebiliriz.

Cyberpunk en iyi ihtimalle 2015'te.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Aga ben anlayamıyorum ya, 2 dklık sıradan bir CGI video yapıyor adamlar herkes oyunu GoTY ilan ediyor.. Nasıl bu kadar emin olunabiliyor anlayamıyorum.. Vay anasını demek ki her CGI oyun duyurusu böyle sükse yapıyor, ne güzel iş..

Katılıyorum. Witcher 2'de Goty adayı olamamıştı.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak:
    http://www.behance.net/gallery/Cyberpunk-2077/6573211

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 16 Ocak 2013; 12:49:04 >
  • http://www.vg247.com/2013/01/17/cyberpunk-2077-mike-pondsmith-about-cyberpunk-world-in-this-trailer/

• Oyun hakkında bir çok detay geldi, PS3 den yazdığım için çeviremiyorum eğer benim gibi oyunu çok merak eden arkadaşlar varsa haberi çevirebilirmi rica etsem.

Kaynak:
    http://www.theverge.com/2013/1/25/3911942/inside-cyberpunk-2077-cd-projekt-rpg

• Cyberpunk 2077 İçin Multiplayer Modları Onaylandı

The Witcher 3'ün duyuruluşunun ardından ortalıktan bir anda kaybolan Cyberpunk 2077'den yeni bilgileri anca röportajlar aracılığıyla alabiliyoruz. CD Projekt'in yöneticilerinden Adam Badowski, Cyberpunk 2077 için multiplayer bölümünü onayladı.

Eurogamer'a konuşan Badowski, "Cyberpunk 2077 tek kişilik hikaye odaklı bir FPS oyunu olsa da, oyuna bazı multiplayer elementleri eklemeyi düşünüyoruz." açıklamalarına yer verdi. Yaptığı açıklamalarda Badowski, Cyberpunk 2077'nin sınıf sistemiyle işleyeceğini, önceden yapılandırılmış bir karaktere dayanmayacağını ekledi.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cyberpunk_2077_icin_Multiplayer_Modlari_Onaylandi-36429.htm

• Cyberpunk 2077'de Bolca Aksiyon Olacak

Blade Runner (ülkemizde Bıçak Sırtı adıyla yayınlandı) adlı siber-punk film kendi türünün en iyilerinden biri olmasının yanı sıra, derin felsefi içeriği ile de insanları büyülemişti. Siber-punk dünyaya ilgi duyanlar bu filmi de mutlaka kaçırmamışlardır. Tabi bir film ile oyunun amacı birbirinden tamamen farklıdır. CD Projekt Red de bunun farkında görünüyor.

CD Projekt'ten yapılan açıklamalara göre Cyberpunk 2077'de bolca aksiyon sahnesiyle karşılaşacağız. Oyundaki yeteneklerimizi de aksiyon sahnelerinde kullanmamız için çaba gösteriliyormuş.

Tabi bir oyunda oldukça yüksek aksiyon olunca oyunun dünyasının da umutsuz olması kolay değil. Zaten CD Projekt yetkililerinin açıklamalarına göre oyunun dünyası Blade Runner'daki gibi umutsuzluk yüklü olmayacak. Tersine kontrol edebileceğimiz karakterler üstün yeteneklere sahip savaşçılar olacaklar. Tabi bu oyunun saf bir shooter olacağı anlamına gelmiyor. Diyaloglar ve araştırma da oyunda önemli bir yer kaplayacakmış.

• şimdi youtube'a baktım herhangi güncel bir vidyo var mı diye göremedim, sanırım daha zaman lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.