Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön sipariş için çok pahalı, cd li çıksın taksitle falan alıcaz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce oyun standart PS4'te 1080p çözünürlükte olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanSntrk

Sizce oyun standart PS4'te 1080p çözünürlükte olur mu?
    1080p olurmu bilmiyorum ama Frame Rate olarak ağlayacağı kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    O Allah'ın emri zaten Kalabalık yerlerde düşüşler olacaktır RDR2'de olduğu gibi ama 1080p olursa çok sorun olmaz benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkanSntrk -- 17 Kasım 2019; 20:39:24 >
  • Cyberpunk 2077'ye Dair Yeni Detaylar

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

Bir Reddit kullanıcısı geçtiğimiz günlerde CD Projekt Red'in toplantısına katılmış ve oyuna dair bazı detayları Reddit üzerinden insanlara aktarmış. İşte detaylar:

Hikaye

- Johnny Silverhand'in de söylediği gibi şehri gerçekten yakabileceğiz. Ateş ile yakmak gibi olmasa da yakıp yıkabileceğiz.
    - Oyunda hem faydalı hem de faydasız lootlar bulunacak. Oyunu daha gerçekçi kılabilmek için her düşmanda size faydalı loot bulamayacaksınız. Çünkü düşman kendi için faydalı lootlar taşıyor olacak. Bu şekilde de oyunun düşman çeşitliliğini ve yapısını daha kaliteli bir hale getirmek istiyorlar.
    - Diyalog sırasında, diyalog seçeneği ekranında uzun süre beklerseniz, konuştuğunuz kişi de buna göre davranacak ve rahatsız edici şeyler söyleyecek.

Oynanış

- Haritanın çoğu keşfetmek için sürekli açık olacak ancak yaptığımız bazı tercihlere göre bölgelerin sadece bazı yerlerini keşfedebileceğiz. Bunun dışında ise bazı yerler belirli yollar dışında kullanılamayacak.
    - Arabayı özelleştirme özelliğini, oyuncuların çok istediğinin farkındalar ancak konuşmak için erken olduğunu söylüyor CD Projekt Red.
    - Yeni daire satın alamayacağız ancak seçimlerimize göre daire farklı görünecek ve zamanla değişecek.
    - Sağlımızı arttırabilmek için iki farklı iyileştirme maddesi bulunuyor. Bunlardan ilki, direkt canımızı yenilerken ikincisi ise zamanla canımızı yükseltiyor. Bunların dışında sağlığımızı yine yenileyebileceğimiz siber yazılım noktaları da bulunuyor ancak bunlar başka amaçlar için de kullanılabilecek.
    - Araba sürme mekanikleri, bir simülasyon kadar olmasa da GTA'dan daha gerçekçi olacakmış.
    - Gece gündüz değişimi çok organik bir şekilde olacak. Hatta bu döngü görevlerinizin oynanış şeklini de değiştirecek.
    - Oynanabilir dünyanın sınırları Witcher 3'teki gibi olacak.
    - Polis küçük suçlar işlendiğinde sizi rahatsız etmeyecek çünkü bunu şehrin normal hayatı olarak görüyorlar ancak daha büyük bir suç işlediğinizde size zorlu anlar yaşatacaklar.
    - Oyundaki dinamik hava durumu oynanışı etkilemeyecek ancak oyunun dünyası buna göre şekillenecek. Örneğin; yağmur yağdığında şemsiyeli insanlar görebileceksiniz.
    - Oyuncular, kıyafet ve yazılım hariç neredeyse her şeyi kendisi yaratabilecek.
    - Oyunun içinde mini oyun olarak araba yarışları bulunacak ve arabamızın gerçek hızını test edebileceğiz yarışlarda.

Diğer Detaylar

- Oyuna mod desteği eklemeyi düşünüyorlarmış ancak henüz bunun için bir açıklama yapmaya hazır değillermiş.
    - Oyunun müzikleri ile ilgili yakında daha fazla şey öğrenecekmişiz.
    - Oyundaki NPC'lerin farklı görünümleri, Witcher 3'tekinden daha fazla olacakmış.
    - Işın izleme teknolojisi sadece ışıklar için değil sesler için de kullanılacakmış. Bulunduğunuz bölgeye göre sesin gelişi farklılaşacak.

• Günümüz şartlarında artık fazlasıyla aşina olduğumuz detaylar bunlar, açıkçası ne açık dünya yapısında ne de rol yapma ögeleri açısından şaşırtıcı ya da yenilikçi bir sunabileceklerini pek sanmıyorum. Şu ana kadar yapılan açıklamalar, gelen bilgiler de zaten oyunun tamamen Deus Ex'in izinden gittiğini gösteriyor. Oynanış mekaniğinde müthiş benzerlikler var, ancak C2077'ın sahip olduğu en büyük detay, cyberpunk temasını adeta bir Blade Runner görselliğinde insanın iliklerine kadar sunuyor olması, bu durum oyunun en güçlü yanı ve sabırsızlanmak için yetiyor da artıyor.
  • Yağmurlu hava atmosferini çok merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi detay
  • İlgilenen varsa steelbooklu versiyonu Amazon Almanyada Türkiyeye gönderime açılmış. Steelbook güzel gözüküyor.

https://www.amazon.de/dp/B07TJ84X2L/ref=pd_rhf_gw_p_img_1?_encoding=UTF8&refRID=FNG7FZMAGGJQ7EQV0WGS&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkhuseyin -- 2 Aralık 2019; 9:25:17 >
  • Kardeşlikle alsak gene 225 liraya pc ile aynı fiyata gelicek tabi alabilirsem. Umarım ps ile pc arası fark çok olmaz, benim emektar GTX 970 nasıl çalıştırır emin değilim. Ray Tracing zaten hayal. Ps5 te güncelleme ile çoşacak, o zaman görmek lazım.

Witcher 3 deki gibi bir Anti-Aliasing metodu kullanmazlar umarım beğenmediğim tek yanı bu olabilir cidden kötü gözüküyor kenar kırıklıkları.
  • Cyberpunk 2077 Haritasının Bir Bölümü Sızdı

2020'nin en çok beklenen oyunlarının başında gelen Cyberpunk 2077'nin oyun haritasının bir bölümü sızdı. Oyunun çıkışından önce yayınlanacak ve oyundan bilgiler verecek olan bir kitapçıkta yer aldığı belirtilen harita, Cyberpunk 2077'nin oyun haritasının bir bölümünü gösteriyor. İnternete sızan bu haritaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

CD Projekt RED'in geliştirdiği Cyberpunk 2077 önümüzdeki yılın en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday. Geçtiğimiz haftalarda reddit forumlarında dolaşan bir iddia kafalarda soru işareti yaratmıştı. İddia'ya göre Cyberpunk 2077'nin hikayesi The Witcher 3'ten daha kısa olacak. Tahminlere göre Cyberpunk 2077 50 saat civarında bir oyun deneyimi sunacak. Ancak daha derin rpg öğeleri barındıracak olan oyunu farklı karakter setleri birden fazla kez bitirmek de oyuncuya büyük keyif verecek.

Cyberpunk 2077'nin harita boyutu da merak konusu. Yayınlanan oynanış videolarında oyunun Night City bölgesi gösterilmişti ancak haritanın toplam büyüklüğü açıklanmamıştı. Sızan görsele bakacak olursak oyunda nehirlerle ya da boğazlarla ayrılmış ada şeklinde bölgelere ve bu bölgeleri birbirine bağlayan köprüler görebiliyoruz. Bu haritanın oyunun haritasının ne kadarlık bir kısmını yansıttığı belirtilmiyor.

MK.

• cancanax C kullanıcısına yanıt
    Sizde benim gibi birşeye üzülüyor olmalısınız o zaman. Çünkü Siberpunk çağını bende çok seviyorum ama o çağı yaşayamayacağız. Ömrümüz yetmeyecek malesef :/
    Zaten Türkiyede asla böyle bir çağ olmayacak o da ayrı mesele de neyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Yağmurlu hava atmosferini çok merak ediyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=30jrmzzgHLc

şu parça ile oyunda yagmurlu havada araba sürmek istiyorum artık :D
  • sizinkide güzel ama ayık halde astral seyahate çıkmak için bu parça eşliğinde süreceksiniz o night city de :)
    https://www.youtube.com/watch?v=RScZrvTebeA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacr88 -- 5 Aralık 2019; 16:26:1 >
  • Ps4 slim de görüntü kalitesi tatmin edici olur mu sizce? Pc im kaldırmaz diye ordaki ön siparişi geri çektim ps4 e bel bağladım

• quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

Ps4 slim de görüntü kalitesi tatmin edici olur mu sizce? Pc im kaldırmaz diye ordaki ön siparişi geri çektim ps4 e bel bağladım
    Fps dususleri olur fakat can sıkacagını sanmiyorum gelecek guncellemelerle ilk gune oranla daha iyi olacaktir.

Edit : Grafikleri cogu oyunlardan iyi olacaktir. Tatmin eder merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 6 Aralık 2019; 18:15:56 >
  • Birşey merak ediyorum. Bu oyunada bir sürü DLC gelirmi acaba ve her birini 80 tl civarlarına satarlarmı acaba ? ona göre ön siparişi iptal edeyim..
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Witcher gibi hikaye dlcsi yapacaklarını açıkladılar.Bence goty sürümü beklenmez.Türkçe çıkıyor sonuçta.
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum da o karanlık atmosfer kalmasın çocuklarımıza yaw...gerçi biz her türlü yaşayacağız onu her göze 4k veren beyin uyuşturucusu matrixe giriş bölümünün cihazları hev eve girsin...ne diyarlarda dolaşacağız...gear vr ve note 8 ile gördüklerimin yakın gelecekte gelişmiş halini düşünemiyorum...şu an fırtına öncesi sessizlik ve kaçınılmaz son yakın...herkes onun içine girip sahte mutluluk arayacak...ve eleştiren eski nesile sus beee siz de tv çıktığında karşısına geçip bön bön bakmıyormuydunuz diyecek ve cevap veremeyeceğiz...sanal gerçeklik insanlığın sonu olmamasını dilerim zira potansiyeli çok büyük...daha tamamen içine alan bir etkileşim için beynin tamamen zararsız zetazuki bölgesini hafifçe uyaran görünürde çok masum olan zetazuki haplarını falan da satar hükümetler destekler...sanal şehirlerde takılan uçan kaçan insanlar normal yaşamdakinden çok daha fazla olur 5 sene içinde...siberpunk anca orda yaşarız :)...siberpunk yaşayamasak da jackson teller gibi iyi kötü bi harley edinip gazlama şansımız daha çok...o fikir daha güzel ona yoğunlaşalım:))

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    Bende öyle ümit ediyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.