Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
95
Favori
388.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer | Behind the Scenes

• İki Yeni Görsel :

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• Yeni görsel paylaşıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç sürüş dinamiklerini merak ediyorum. Umarım ona da özeniyorlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TPS olacak mı

• KelKodVer kullanıcısına yanıt
    Oyunda TPS modu olmayacak.

• Tps olmuyorda ara sahneleri neden fps yapıyorsunuz. Madem karakter özelleştirmeden bahsediyorsunuz ben göremedikten sonra ne fark eder random herkese aynı karakteri ver oynayalım gitsin o zaman. Şuan witcher daki kredimden yiyorlar umarım bu radikal kararlarla oyuncuları kendilerinden soğutmazlar ortaya adam akıllı bir şey çıkarırlar. Rdr2 deki gibi isteyen istediği bakış açısıyla oynasa kime ne zararı olacak

• Oyun turkcr altyazilimi cikacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Videoda konusan kızıl sacli kadını oyunun parcası sandim bian iyle grafik olsa guzel olurmus:)

• Arkadaşlar blade runner falan gibi muhteşem yapımları zamanında izleyip akımı kültürü almış olanlarınız var mı benim gibi bilmem ama, zaten bir akımın adı olan bu oyun ihtiyarları heyecanlandırmalı...Bir de 100 kişiye sorsak 95 i cd projekt yapsın der sanırım oyunu...Ben rahatım içimde kaygı yok...Hele ki çok seçici olunan, hayata atılmış çoluğa çocuğa karışmış oyuncu moduna girince zaten beklediğiniz 1 2 yapım oluyor... (vakit bulanlara sürekli oyun oynayabilenlere değil sözüm)Yani sadece bu oyunu bekliyorum...last of us oynarım...kojima kafası severim death stranding de oynarım yeter...
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• cancanax C kullanıcısına yanıt
    Blade Runner seviyorsanız, Cyberpunk'ı da merakla bekliyorsanız eğer size Observer aldı yapımı önereyim. İlaç gibi gelecektir. Konusu baya iyi netten bakabilirsiniz. Hatta oyunun ana karakteri de Blade Runner'da ki sarışın Android abimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 14 Ekim 2019; 14:12:46 >
  • Hocam nasıl atlamışım ben bunu bilmiyorum...Hani oynamaya ara vermiş olsam da bilirdim oyungezer vs takip ediyorum...İlaç gibi bir oyunmuş yeni sistemi test edeyim onla:)Teşekkürler...49 tl steamda hemen saldırayım...
  • cancanax C kullanıcısına yanıt
    Layers Of Fear'ı yapan stüdyo yaptı. Konusu inanılmaz iyidir. Çok değeri bilinmeyen bir yapım, konsolda performansı keşke daha iyi olsaydı. Onun haricinde bilim kurgu seven birisinin beğenmeme ihtimali yok. Rica ederim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Hocam nasıl atlamışım ben bunu bilmiyorum...Hani oynamaya ara vermiş olsam da bilirdim oyungezer vs takip ediyorum...İlaç gibi bir oyunmuş yeni sistemi test edeyim onla:)Teşekkürler...49 tl steamda hemen saldırayım...
    Epic games, Observer ve Alan Wake's American nightmare oyununu şu sıralar bedava veriyor 24 ekime kadar ekleyebilirsiniz kütüphaneye
  • feriox kullanıcısına yanıt
    İyi ki saldırmamışım az önce başladım indirmeye epic de bedava...başka bir şey geçirseymişiz içimizden
  • Watch 8 Minutes of Leaked Cyberpunk 2077 Gameplay Footage

https://gearnuke.com/watch-8-minutes-of-leaked-cyberpunk-2077-gameplay-footage/
  • Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

• Birileri youtube üzerinden yükleme yapabilirler. Ama emin değilim. :)
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.