Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yukarda da neden türkçe dublaj yok yazmışsın sende şey buldun şeylisini istiyorsun
  • türkçe dil için resmi bir açıklama var mı hiç bi yerde bulamadım
  • Bu oyun için ya pc dizeceğim yeniden ya da konsol satın alacağım müthiş haber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna karşı beklentim hiç yok ama TR gelir fiyat uçmazsa pre-order yapıştırırız
  • Witcher 3’ü hem İngilizce hem Türkçe oynadım, İngilizce bilmeme rağmen belli süre sonra kafa acayip yoruluyor çokça detay kaçıyor fakat Türkçe oynarken tamamen oyunun içine giriyorsun. Karaktere, çevreye ve ana hikayeye daha fazla hakim oluyorsun. Tabi benim dil seviyemle alakalı bir durumda olabilir ama bence Türkçe altyazı böyle oyunlarda hem dil bilene hem bilmeyene acayip bir keyif...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CD Projekt RED'in boş oyun yapmayacağına emindim evet ama Türkçe dil desteği olmadığını öğrenince hayal kırıklığı olmuştu ve almayı düşünmüyordum, şimdi Türkçe dil desteği geldiği öğrenince valla baya mutlu etti..alacağım
  • Resmi hesap şöyle bir şey yazmış

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Türkçe olması güzel de adamların 2 tane oyun var zaten, biri yıllar sonra Türkçe oldu. Sony sadece bu sene 3 büyük oyununu Türkçe çıkardı, kıyaslamak mantıksız.

Alıntıları Göster
    yalnız o oyunlar sony'in oyunlarıydı.

bu cyberpunk 2077 bilkom'un oyunu değil.

sadece dağıtımcısı. Cyberpunk yetkilileri ve bilkom daha 1 hafta öncesine kadar maalesef türkçe dil bulunmayacak diyorlardı.

ne değişti de son 1 hafta da türkçe bulunacak'a döndü olay ? Çünkü bilkom dağıtımcısı olduğu ülkede ki gücünü konuşturdu ve dili ekletmeyi başardı.

sony ise dağıtımcısı olduğu hiç bir oyunda türkçe ekletemiyor . Kendi oyunlarına da bir zahmet ekletsin , diğer tüm ülke ps 'leri kendi dillerini ekletiyor zaten o artık normal bir şey .

• CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 9 Ekim 2018; 12:4:38 >

• https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1049571467778764800
    Şu an için Türkçe dil desteği yayınlamayı planladıkları diller arasında yokmuş. Hala görüşülüyor olmalı ki bu kadar net açık kapı bırakmışlar. Türkçe dil desteği ile çıkacağını düşünüyorum.
  • Bilkom buraya kadarmış.Yapımcı bile demiş noluyor nasıl bir oyun geliştiriyorsak eklemediğimiz dilleri bile içeriyor.

• Türkçe kesin beyler boşverin diğerlerinin ne söylediğini
    cdprojekt hesabını kullanan binlerce kişi var.biz Türklerle anlaştık diye hepsine tek tek söyleyecekler mi
    ps türkiye,bilkom,aral gibi buradaki dağıtımcılar hangi oyunda Türkçe var dedi de yalan çıktı
    zaten bu lafı fazla kullanmıyorlar biliyorsunuz
  • yapımcı firmanın sosyal medya çalışanından çok yayıncı firmanın dediğine bakarım sonuçta çeviriyi de onlar ayarlıyor.
  • Yapımcılara takılmayın quantic dream in türkçe olmayacak dediği detroit i türkçe olarak 2 kez bitirdim

Yapımcılar dil konusunda bilgili olmuyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Ekim 2018; 12:33:48 >
  • Güzel haber eğer doğruysa

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız bilkom yetkilierine de sormuş editörlerden biri verilen cevapta daha antlaşma konumuz net değil olmuş. Sosyal medya yöneticimiz insanlar kargaşa çıkarmasın diye türkçe dil desteği gelecek demiş valla bilemiyorum şimdi Biz türkler kafasına göre iş yapmayı severiz sosyal medya yöneticisi ağır linç yer bulunup bu gerçekse de daha yaşama imkanı yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KishouArima -- 9 Ekim 2018; 12:42:1 >
  • Belli olur yakında ama bence kesin türkçe olarak gelecek.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Bana göre de türkçe gelecek çıkana kadar her türlü onay alır türkçe dili daha onay almamış olsa bile ama asıl sıkıntı eğer şuan onay almadığı halde sosyal medya yöneticisi kafasına göre davranıyorsa. Çalışanlarını gözden geçirmeleri şart demektir sonra güvenirlikleri azalıyor kurumların sorumsuz çalışanları yüzünden.
  • Valla fiyatı ne kadar olursa olsun oyun Türkçe olsun ön sipariş geçerim. Sırf cd projekt için alırım bu oyunu.

• Türk oyuncuları olarak destek vermek lazım bu adamlara
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.