Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fps olayı kötü olmuş

• Fallout önceden TPP değil miydi? Fallout 3 FPP olarak çıkarken epey tartışılmış diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Oynanış videosunu izledim, kafamda daha ütopik bir oyun vardı. Beklentim daha fazlaydı, bu oyun kötü demek değil elbette ortaya çok iyi bir iş çıkmış.

Belki de oyunun kalitesini oynadıkça anlayacağımız bir yapısı vardır. Bazı detaylar deneyimler oynamadan anlaşılmayabilir. Fakat dışarıdan bir göz olarak oynanış zevkli duruyor, farklı özelliklerle oynanış daha da şekilleniyor. En büyük beklentim dil desteği, eğer olmazsa her detayı çevirmekten beyin yanar.
    hocam dil destegi olmazsa olmaz. ingilizce seviyem fena degil. fakat oyun asiri detayli ve gorevlerde kararlar bize birakilmis. atiyorum farkil bir karar verdiginizde oyunda ona gore reaksiyon aliyorsun ve gorev baska bir seye donusuyor. umarim dil destegi gelir. oyun icin hicbir endisem yok adamlar witcher ile farkil bir soluk getirdi ve diger oyun yapimcilarini da etkiledi

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

hocam dil destegi olmazsa olmaz. ingilizce seviyem fena degil. fakat oyun asiri detayli ve gorevlerde kararlar bize birakilmis. atiyorum farkil bir karar verdiginizde oyunda ona gore reaksiyon aliyorsun ve gorev baska bir seye donusuyor. umarim dil destegi gelir. oyun icin hicbir endisem yok adamlar witcher ile farkil bir soluk getirdi ve diger oyun yapimcilarini da etkiledi

Alıntıları Göster
    Katılıyorum hocam, benimde dil seviyesi fena değil fakat bir noktadan sonra uzun paragraflar ve hızlı konuşmalar beyni yakıyor. Oyun dışında farklı bir odak olunca zorluyor insanı...

• Kayıpsız bir şekilde videoyu indirip izlemek isteyen varsa CD Projekt Red direk kaynak videoyu göndermiş.

Ama uyaralım; video tam 17 GB. İndirdim ve arada ki fark çok bariz.

https://www.gamersyde.com/news_cyberpunk_2077_hq_gameplay-20371_en.html
  • FPS için karakter yaratma saçma bence. TPS olsa zevkle uğraşırdık.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Inşallah hocam CD red umarım bi terso yapmaz

Alıntıları Göster
    Hepimiz Tr altyazı için Cd project'e mail atalım illa ki pozitif bir dönüş olacaktır.

• Witcher ile aynı evrende geçse çok güzel olur bence. Aynı evren farklı dünyalar. Olma ihtimali var bence. Arada göndermeler görsek falan. Ne biliyim mesela bir yerde Ciri gözükür bir kaç saniye. Hoş olurdu bence.

• Mir Ai M kullanıcısına yanıt
    Göndermeler olur ama aynı evrende değiller.

• Aynen ülkemizde Cyberpunk konseptine eğilim biraz az, Bilim kurgu çok fazla beğenilmiyor.

Ama bende tam aksine Bilim Kurgu ve Cyberpunk teması sevdiğim için oyun hoşuma gitti.

Çeteler ve şirketler ile ettiğimiz pazarlıkla ve saman altından su yürütme odaklı bu polisiye çete hikayesi de umarım bozulmaz ve vahşet de eksik olmazsa harika olur.

Herkesin birbirini sırtından bıçaklamaya çalıştığı, bol pazarlıkların ve mafya çete polisiye, devlet, şirket hepsinin pisliğini görebileceğimiz "adamlar pislik çıktı rıza baba" dedirtecek bir oyun olmasını temenni ediyorum.

Ki demo dan gördüğüm kadarı ile o şirket kadını ile pazarlık etme, sonra çeteler vs bunlar yeterliydi. Umarım oyunun hikayesi bu yönde genişler ve çizgisini saçma şeyler ettirmeden bozmaz.
  • Türkçe altyazılı video:

• Cyberpunk 2077'de Her Yan Görev Tam Bir Hikaye Gibi Hissettirecek

"Ana hikayede derinlemesine işlenmeyen tüm hikayeler, karakterler veya temalar yan görevlerde tamamen ayrıntılı hale getirilecek. Bunların hepsinin ana görev standartlarına uygun olduğundan emin olmak istiyoruz – bir sonraki görevi beklerken oyalanacak bir şey ya da satın almak istediğiniz ekipman yüzünden daha fazla para kazanmak için yapacağınız bir şey olmayacak. Bunu gerçekten yapmak istemiyoruz. Biz her yan görevin kendi içinde tam bir hikaye gibi hissettirdiğinden emin olmak istiyoruz." dedi CD Projekt RED.

Olması gereken de bu zaten, Kaliteli yan görevler olmalı hikaye ile bağlantılı yada bağlantılı olmasa bile kendi ufak ve güzel hikaye örgüsü olmalı.

Umarım yan görevleri bu söyledikleri gibi kaliteli ederler. Çok olup gereksiz olacağına az olup öz olması benim için daha önemli.

RPG yapmasını bilmeyen firmaların artık saçma sapan RPG çakması oyunlar yapmasından gına geldi. Önüne gelen oyununu open world edip saçma sapan gereksiz yan görevlerle dolduruyor.

CDPR ye bu konuda güvenim tam umarım hayal kırıklığına uğramam çünkü çok büyük bir beklentim var bu oyundan. J-RPG ler hariç çok fazla kaliteli RPG gelmiyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 18 Eylül 2018; 0:8:10 >

• Hocam aynı bu tanımı rdr 2 için rockstar da söylüyor. İki firmaya da güvenim tam umarım türkçe bir şekilde çıkar oyunda keyifle oynarız.

• Facebook ta biri sormuş

• Bu oyunu bekleyen kimse yokmu ya? Heyecanla bekliyoruz 2019 da çıksın diye. Sayfada takip eden kimse yok çok ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Bu oyunu bekleyen kimse yokmu ya? Heyecanla bekliyoruz 2019 da çıksın diye. Sayfada takip eden kimse yok çok ilginç
    Bekleyen var ama futuristik bilim kurgu ve cyberpunk temalı olduğu için pek herkese hitap etmiyor. Türü sevenlerin haricinde Witcher 3 yapımcısı oyunu olduğunu bilenler takip ediyor ama Tür'den dolayı Türkiye de pek fazla ilgi çeken yok.

Gerçi daha oyun hakkında pek bilgi olmadığı için sakin buralar, çıkış tarihi duyurulduktan sonra ve bilgiler daha çok gelmeye başladıkça buralar hareketlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Bekleyen var ama futuristik bilim kurgu ve cyberpunk temalı olduğu için pek herkese hitap etmiyor. Türü sevenlerin haricinde Witcher 3 yapımcısı oyunu olduğunu bilenler takip ediyor ama Tür'den dolayı Türkiye de pek fazla ilgi çeken yok.

Gerçi daha oyun hakkında pek bilgi olmadığı için sakin buralar, çıkış tarihi duyurulduktan sonra ve bilgiler daha çok gelmeye başladıkça buralar hareketlenir

Alıntıları Göster
    Sadece fütüristlik ve Cyberpunk olmasından dolayı değil bence. Bir ana karakterinin olmaması RPG ve Fisrt Person olması da etkin. Özellikle First Person olması bir çok kişiyi düşürdü bence.

Gösterilen gameplay çok güzeldi ama bir Witcher 3 seviyesinde ilgi uyandıramadı. Geralt gibi bir karakterin eksikliği de var. 30 milyon satmış bir oyunla kıyaslamak yanlış tabi ama satışlarda da altında kalacak gibi. Yine de cesurca bir hamle yaptı CDPR 10 milyonluk bir satışa ulaşacaktır oyun.

• Haklısınız hocam biraz alışılmışın dışında olunca ilgide biraz az oldu

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.