Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
95
Favori
388.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatım boyunca pre-order yapmadım.Lakin yeminimi bozuyorum.
  • Mükemmel haber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

İlginç bir şekilde cd Projekt i sanki Anadolunun bağrından kopmuş bir firma gibi görüyorum değişik bir sempatim var adamlara karşı bazı ps exc oyunlarının bile Tr dil ile çıkmadığı bir dönemde (Horizon,spiderman) Polonyalı bir firma Tr dil getiriyor helal olsun özellikle pc kullanan arkadaslara rica ediyorum lütfen korsan oynamayın en azından böyle bir oyunu orjinal almak zorunlu bizim için
    sanki bizden biri gibiler :)
  • oyun ciktiginda kurun akibeti belli olmaz. bu fiyatlari da bulamayabiliriz. fakat adamlar kac tane satariz deger mi degmez mi demeden tr dil destegi sunuyor. bizim ulkemizin sartlarini goz onunde bulundurursak adamlar elini tasin altina koymus. ps turkiyeye baktigimizda yok maliyetler yok satis adeti deyip mustafa bey topu surekli taca atiyordu. demek ki tr dil destegi tum kosulara ragmen sunulabiliyormus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On siparişi geçecem kendi hesabıma hemen açıldığında, bize emek harcamak demek bu, Türkiye'ye önem vermek demek

• Türkçe olduğu için koleksiyon sürüm almak farz oldu

• Discord sunucularında haberin gerçek olup olmadığını soran bir arkadaşa CDPR çalışanının verdiği cevap

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

Umarım sadece departmanlar arası iletişim kopukluğundan dolayı böyle bir cevap vermiştir. Şu saatten sonra çeviri olmayacaksa bile Bilkom masrafları kendisi karşılayıp bir şekilde o çeviriyi yaptırması gerek ama sanmıyorum durumun böyle olduğunu, muhtemelen dediğim gibi iletişim kopukluğu vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RxCan -- 8 Ekim 2018; 22:57:16 >
  • Bunun türkçe gelmesindeki en büyük etkenin witcher 3 ün ucuz olduğu için çok fazla satmasıdır diye düşünüyorum.
  • 500 lira da olsa Türkçe olduktan sonra feda olsun. Kaç yılda bir geliyor böyle bir oyun. Keşke 2019 yazında çıksa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu umarım başlangıç olur bir de bedhestayıda Türkçe diye bir dil olduğuna ikna edebilsek başka da bir şey istemem düşünsenize bethestanında bundan sonra çıkacak oyunları Türkçe olduğunu offff

• RxCan kullanıcısına yanıt
    bu firmalarda sosyal medyadan sorumlu kişilerin pek dünyadan haberleri olmuyor

bundan öncede başka firmalarda aynı problem olmuştu ama yamalar sorunsuz bir şekilde çıkmıştı. Sanırım kingdom come'dı.
  • cd project red türkiye'de yarı fiyatına sattığı aaa oyunlara türkçe desteği versin bizim ps tr de spiderman gibi rdr 2 gibi oyunlara "maliyeti karşilamiyüür" bahanesiyle -ki büyük yalan- destek vermesin. beceriksizlik ülkenin heryerine sirayet etmiş resmen. ps tr müdürleri maaş almak dışında herhangi birşey yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

500 lira da olsa Türkçe olduktan sonra feda olsun. Kaç yılda bir geliyor böyle bir oyun. Keşke 2019 yazında çıksa.
    Aynen 500 verilir bu oyuna ama şakın diğer oyunlara o kadar vermeyin zaten indirime giriyor öyle veya böyle (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun neden bu kadar bekleniyor? Red dead redemption 2 varken çerezlik benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Bu oyun neden bu kadar bekleniyor? Red dead redemption 2 varken çerezlik benim için
    Her kesimin oynadığı oyun farklıdır zevkler ve renkler meselesi. Siz beklemezsiniz olur biter dostum.

Kaldı ki daha çıkış tarihi bile belli değil bu oyunun.Yani rdr yi doya doya oynayıp ardından bekleyeceğiz bu oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: RxCan

Discord sunucularında haberin gerçek olup olmadığını soran bir arkadaşa CDPR çalışanının verdiği cevap

Umarım sadece departmanlar arası iletişim kopukluğundan dolayı böyle bir cevap vermiştir. Şu saatten sonra çeviri olmayacaksa bile Bilkom masrafları kendisi karşılayıp bir şekilde o çeviriyi yaptırması gerek ama sanmıyorum durumun böyle olduğunu, muhtemelen dediğim gibi iletişim kopukluğu vardır.
    Burda iletişimsizlik söz konusu tamamen. Ek olarak Bilkom bu çeviri işini cebinden karşılayamaz. Türkiye'de bu işi yapabilecek ofislerin (ki Türkiye'de 2 tane yapabilecek seviyede yer var) bu tarz işlere çıkarttıkları faturaları ben buraya hukuki sebeplerden ötürü yazamam ama sanılandan çok daha yüksek miktarlar. Witcher 3'ün scripti 450 bin sözcük içeriyordu, bu oyunun ondan daha fazla içerdiğini bir yerde okumuştum. Ilgili bölümden mezun ve çeviri yaptığı konuda uzman bir çevirmen günde 5.000 kelime çevirebilir. Bu verdiğim bilgilerden zaten neden bu işin pahalı olduğunu anlayabilirsiniz.

Neyse konuya dönmek gerekirse bu oyunun çıktığı anda Türkçe olacak olması süper. Bu oyunu insanlarin dil engeli yüzünden oynayamasi beni üzerdi.

• Çok mutlu oldum ya

• BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Faturaların bu kadar kabarık olabileceğini bilmiyordum, bilgilendirici mesajınız için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi bu kadar sözcük içeren, anlama ve yorumlamanın oynanışa doğrudan etkisi olacağı bir oyunu Türkçe oynayabilmek mutluluk verici. İyi forumlar. :)
  • Türkçe olacağı iyice bir netleşsin, ön-sipariş seçeneği aktif olunca hemen yapıştırırız.
    Türkiye'ye yatırım, Türkçe dil desteği, kem küm.. edenlere de kapak olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

cd project red türkiye'de yarı fiyatına sattığı aaa oyunlara türkçe desteği versin bizim ps tr de spiderman gibi rdr 2 gibi oyunlara "maliyeti karşilamiyüür" bahanesiyle -ki büyük yalan- destek vermesin. beceriksizlik ülkenin heryerine sirayet etmiş resmen. ps tr müdürleri maaş almak dışında herhangi birşey yapmıyor.
    Türkçe olması güzel de adamların 2 tane oyun var zaten, biri yıllar sonra Türkçe oldu. Sony sadece bu sene 3 büyük oyununu Türkçe çıkardı, kıyaslamak mantıksız.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.