Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.twitch.tv/cdprojektred
  • Çok iyi ya gameplay çıktıysa oyunda yakında çıkar inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detaylar yordu beni :D
  • Arkadaşlar bu oyunu, ready one player filmine benzeten sadece benmiyim

• Adamlar yıllardır beklediğim oyunu yapmışlar. Bladerunner havası var oyunda ve inanılmaz detay var oyunda. Görüntü biraz düşük geldi, gerçi daha work in progress. Ama muazzam olmuş oyun. CD PROJEKT RED bu işi gerçekten biliyor.
  • Grafikler bana uçuk gözükmedi.Bu nesil rahat kaldırır.Silah tepkimeleri ve karakterlerin parçalara ayrılması falan çok iyi gözüküyor.Konuşma seçenekleri Witcherdan daha derin gözüküyor.Her biri çok farklı sonuçlar çıkartabilecek gibi duruyor.
  • 2019'da çıkarsa şaşırtmaz herhalde oyun neredeyse tamamlanmış görünüyor zaten baştan sona oynanabilir durumda olduğunu da belirtmişler.
    Umarım CDPR Witcher satışlarından memnun kalmıştır ve bu sefer oyunu direk Türkçe çıkartır.
  • Grafikler, karakterler, evren güzel fakat araba sürüşündeki kamerayı beğenmedim uzaktan kumandayla kullanır gibi kamera daha ykaın olmalı.
    Bu oyuna hem tps hem fps giderdi sadece fps galiba kötü olmuş. Bide silahları tutuşunda çok yenilik göremedim bf3 mesela zamanında simülasyon gibi yeni bir deneyimdi, trailerdan biraz daha sönük kalmış oynayış.
    Onun dışında alınır oynanır güzel elbette
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

2019'da çıkarsa şaşırtmaz herhalde oyun neredeyse tamamlanmış görünüyor zaten baştan sona oynanabilir durumda olduğunu da belirtmişler.
    Umarım CDPR Witcher satışlarından memnun kalmıştır ve bu sefer oyunu direk Türkçe çıkartır.
    Açıklanan diller içinde yoktu maalasef umarım sonradan eklenir.
  • Çok fazla yetenek var, silahlar da keza uçuk özelliklere sahip. Bunlara karşı etkileyici bir zorluk seviyesi yaparlar diye umut ediyorum zira videodaki düşmanların yapay zekası oynayan kişi karşısında çok çaresiz kaldı. Gözüme takılan tek sorun bu oldu, onun dışında gerçekten hem ölçek hem detay anlamında son yılların en iyi oyunu geliyor.
  • Umarım sağlam bir hikayesi olur.Çok detaylı gözüküyor, bunca senedir yapımına uğraşıldığı için beklenti büyük tabii ki.
  • Kanalda başka bir yayıncıyı paylaşmışlar ne zaman yayınlanacak gameplay ?
  • Valla gayet güzeldi gameplay cdpr den kötü bir iş çıkmaz zaten.

• Gayet iyi görünüyor şimdi daha bir heyecanlı beklemeye başladım :) Yalnız bu oyun 2019 sonunda çıkarsa şanslıyız derim.
  • Beğendim ama hala witcherdan dolayı fps açısına alışamadım cdprd bunu nasıl halledecek bilemedim

• 48 dakika gameplay nedir yaa

Sabah 4k gameplay 5 dakika izledim muazzamdı. Eve gidince hepsini izlicem.

• Sanırım xbox one x de oynamışlar demoyu. Bu arada oyun beni hiç etkilemedi Dues Ex den 2 gömlek üstün gözüküyor sadece ama daha cok var cıkmasına grafikler dahil adam ederler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafiklerden mi bahsediyorsunuz? Deus Ex ile oynanış olarak kıyaslamak çok zor bence. En basitinden Deus Ex açık dünya olsa bile yapacak çok şey yoktu.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.