Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
41
Favori
43.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "AMD İşlemciler için SMT Fix'i ile Performans Arttırma" bu kısım işlemcimize uzun dönemde bir zarar verir mi? Yapan herkes memnun ama bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

İşlemciye herhangi bir müdahalede bulunmadığımız için bir zararı olacağını sanmıyorum. Oyunun işlemci kaynaklarını ve teknolojisini daha doğru kullanması için yapılan bir işlem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

"AMD İşlemciler için SMT Fix'i ile Performans Arttırma" bu kısım işlemcimize uzun dönemde bir zarar verir mi? Yapan herkes memnun ama bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum.

İşlemciye tek etkisi oyun içinde eskisinden biraz daha fazla ısınması olur doğal olarak, ki bunun zaten bu şekilde çalışması gerekiyor. Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü 

• Cevaplarınız için teşekkür ederim. Şimdi yalan olmasın işlemcimin yüzde kaçı kullanılıyordu bakmadım. Ama işlemcimin sıcaklığı 52-53 derecedeydi. Bir gariplik olduğu belli. Oyuna girerken deneyeyim o halde. @XanthiN @Hicks

• Hicks kullanıcısına yanıt
    mehmet4428 M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ilk mesaja ekledim. Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü 

@mehmet4428 hocam ilk sayfadan bir kaç kere aynı video zaten paylaşılmış, yeterince görünür olduğundan ana mesaja da ayrıca eklemeyi pas geçtim. Fakat paylaştığın için teşekkür ederim. Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü 

• Laptopta GTX 1650 için önerilen ayarlar bulabilen var mı 30fps için en az :)
  • Screen Space Reflections'ı Ultra kullanmayın, en yüksek var bi de ultra var, en yükseği kullanın aradaki görsel fark aşırı düşük olmasına rağmen bazı yerlerde 10 fps kazandırıyor.

• arkadaslar bende ryzen 3500x ve rtx2060 var bu hex ayarı biraz fps yükseltti ama şehir içinde bilhassa gece fps 30lara kadar düşüyor ne yapabilirim ?

• Dostum ilk mesajda "AMD İşlemciler için Performans Arttırma" bölümünde DH yazan yerin yanındaki linkten Technopat sayfası, Technopat yazan linkten de DH sayfası çıkıyor. Karışmış

Çok önemli değil ama yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Aralık 2020; 20:54:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende intel core İ7 2600 işlemci ve RX 480 4 GB ekran kartı var birde 12 GB ram kaldırır mı oyunu sizce
  • Laptopta GTX 1650 ile 1080p Medium'da 30-35 FPS alıyorum ancak arada 27-28 civarına düşebiliyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nibelungen27 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl öyle sizde ya? Bende de i5 9300h 8gb ram ve gtx1650 var
  • Yalandan yere çokta kastırmayın kendinizi. Bu oyunun oturması için en 1 yıla ihtiyaç var. Her update sağlıklı olmayabilir. Oyunun başı düzelirken kıçı bozulabilir. Bunları da hesaba katmak gerek. Hal böyle olursa, ömür törpüsü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam nasıl öyle sizde ya? Bende de i5 9300h 8gb ram ve gtx1650 var

Sizde nasıl ki durum? Benim de i5 9300 ama ram 16 gb

• Teşekkürler, konudaki tüm adımları yaptım bundan önce çıktığı gibi oynuyordum şuan resmen oyun kendine geldi.

Cpu Gpu kullanımları tam oturdu şuan.Mis gibi Low Orta High karışık ayar yaptım 60-75 Fps aralığında stabil şekilde oynuyorum.

Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü
  • Yeni bir fix ekliyorum; memory_pool_budgets.csv dosyasını doğru şekilde editleme.

Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü

İlk mesajı güncelliyorum, oradan okursunuz. (edit. güncellendi)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Windows grafik ayarı tam olarak ne yapıyor? Fps’e katkısı ne deneyen oldu mu?
  • amd işlemcilere optimize etme işlemini elle yapmamız cdpr açısından rezillik.

ultrada 1080pde rx 5700 xt ve ryzen 5 3600 ile 60+ fps alıyorum. konuda bahsedilen amd ayarını yaptım.

• Konuyu acan destekleyen herkese tesekkurler 2070s 3600x sistemde 2k dlss kalite ultrada kapali alanlarda max 90 acik alanlarda min 50 gordum daha stabil.oynamaya basladim

• Takip edebildigim kadari ile oyunun gpu kullanim problemi var oda halledilirse fps dusuleride gidecektir herkese iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.