Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
533
Cevap
60
Favori
36.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 165
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 61
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hicks (62 mesaj) Reception47 (54 mesaj) ruzbey35 (40 mesaj) Conar-XP (24 mesaj) XanthiN (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (460 mesaj) Mobil (56 mesaj) Mini (17 mesaj)
  • @
83 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 Performans Arttırma ve Sorun Çözümü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5026 Mesaj

Teşekkürler yaptım şimdi bu ayarları fps 50 idi 52 oldu 2 fps yükseldi 165 HZ monitörde 52 fps almak göz kanatıyor bu oyun sorunlu yahu en iyisi yama falan çıkana kadar oynamamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 17 Aralık 2020; 13:13:26 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6987 Mesaj

Gerçekten şaka gibi ya, dün gece 60 FPS alarak bıraktığım makina bugün aynı ayarlarla 50 FPS anca alıyor.  

• Binbaşı
    1301 Mesaj

Aynısı benim başıma geldi sağbit 60 fps veren oyun 40 fps sürünmeye başladı mod sildim oyunu boraktım güncelleme beklicem böyle oynanmaz
    |
    |
    Hicks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5087 Mesaj

Benim imzamdaki sistemde ilk çıktığında 10 fps zor alıyordum, ne olduda birden 2 tane yeni güncelleme geldi nvidiaa, sonradan orta yüksek ayarlarda 30 ile 40 fps arası çok güzel oynatıyor. rtx kapalı, gerçi hiç açamıyorum o ayrı ama grafikleri yinede çok güzel   akşam atabilirsem bir kaç resim ve video çekip atacağım.

• Yarbay
    2976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Aşağıdaki modu denediniz mi, ayarların bir çoğunu otomatik yapıyor:

Cyber Engine Tweaks at Cyberpunk 2077 Nexus - Mods and community

Siz hangilerini yapmıştınız? Sizin sisteminzide işe yaraması lazım...

Alıntıları Göster

Cyberpunk2077_avxfix.exe-82-1-04-1607734894.exe dosyasını yükledim sonuç bu.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/39/80/7f/39807fb18859e53c3377498545c4da31.png&t=0&width=480&text=1

• Er
    10 Mesaj

bende o kısımdayım arabadan kabLo AL Dİyor bir türlü alamadım. RTX 2070 SÜPER vardı. hersey full acık 65/70 fps alıyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj

Daha önce sonuç neydi ki ne olmuş bişey dememişsin, yani iyi mi oldu kötü nü ?

Şu karakter gölgesinde saç yok, saçlı karakter yaptığım için bazen gördüğümde bir an afallıyorum. 

|
    |
    .: mds :. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .: mds :.

Cyberpunk2077_avxfix.exe-82-1-04-1607734894.exe dosyasını yükledim sonuç bu.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/39/80/7f/39807fb18859e53c3377498545c4da31.png&t=0&width=480&text=1

Alıntıları Göster

Daha mı iyi oldu dah mı kötü, yoksa etkisiz mi? Bende moifiye edilmiş EXE dosyalarını kullanamyın, verdiğim mod'u kullanın daha sağlıklı...

• Yarbay
    12033 Mesaj
    Bu oyun için en iyisi biraz beklemek gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Bu oyun için en iyisi biraz beklemek gibi duruyor.

İnsanlar biraz daha sabırlı olabilseydi, CDPR'ı tehdit etmeseydi, biraz daha bekleselerdi böyle bir tabloyla karşılaşılmazdı, aynı şekilde CDPR'da tutamayacağı sözleri vermeseydi, sınırlı şekilde beta erişimi sağlasaydı, testlerini profesyonelde yapsydı bu şekilde olmazdı...

• Yarbay
    12033 Mesaj

İlk tanıtım yayınlanmasından neredeyse 8 sene geçmiş bence zamanları vardı. En iyisi biraz bekleyip öyle başlamak şuan oynanacak gibi değil bir yere giriyorsun takılıyor adam oynatamıyorsun falan çok ilginç işler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hicks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3533 Mesaj

Bu memory tools'taki -1'i 0 yapmak mı gerekiyor? Açıklamasında "-1 - Pool does not exist on the current platform" demiş çünkü.

• Emekli Yönetici
    4864 Mesaj

İade işlemlerini görünce Atari Game Over belgeseli geldi aklıma. Yılbaşı öncesi oyun piyasaya sunuluyor. Sonrasını belgeselde izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 17 Aralık 2020; 17:14:6 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1037 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Akıcılığı arttıran çok önemli bir ayar keşfettim Reddit’te. Oyunda 50 üstü fps aldığım yerlerde bile sanki 40’larda gibi hissediyordum. Araştırınca çözümü buldum. Ayarlarda Kontroller kısmında en altta Tepki Eğrisi diye bi seçenek var, onu ham yapın. Bu ayarı uyguladıktan sonra bende mouse hareketleri resmen akmaya başladı, pek çok kişi de aynı şekilde çözüme kavuşmuş

Bu yorum nasıl bu kadar oy almış anlamadım. Bunu deneyip cidden olumlu sonuç alan var mı yoksa size öyle gibi mi geliyor? Önerilen / Ham / Hassas / Dinamik hepsini denedim fare hareketlerine etkisi SIFIR, hiç birşey değişmiyor. Dönüp dönüp test ettim, yok... Kontrol cihazının 3. şahıs kamerası için olan Tepki Eğrisi ayarının fare'ye etki etmesi çok mantıksızdı zaten.  @Ayva

|
    |
    Bahsedilenler: Ayva

• Yarbay
    7928 Mesaj

1.03 haliyle acı çekerken dün 1.04 e yükselttim. Low da bile ağlayan kart şu an kaymak gibi oldu.

|
    |
  • Yarbay
    2976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Daha mı iyi oldu dah mı kötü, yoksa etkisiz mi? Bende moifiye edilmiş EXE dosyalarını kullanamyın, verdiğim mod'u kullanın daha sağlıklı...

Alıntıları Göster

Değişen bişey olmadı ,bir kaç ayar kıstım,5 fps arttı.

|
    |
  • Yarbay
    2976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Reception47

Daha önce sonuç neydi ki ne olmuş bişey dememişsin, yani iyi mi oldu kötü nü ?

Şu karakter gölgesinde saç yok, saçlı karakter yaptığım için bazen gördüğümde bir an afallıyorum. 

Değişen bişey olmadı ,bir kaç ayar kıstım,5 fps arttı.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.