Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin PlayStation'a ne zaman geleceği resmi olarak açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cyberpunk 2077'nin PlayStation'a ne zaman geleceği resmi olarak açıklandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde çıkışını yapmıştı. Ancak bildiğiniz gibi sahip olduğu birçok hata sebebiyle oyun oynanamaz haldeydi ve Sony oyunu PlayStation Store'dan kaldırmıştı.

Cyberpunk 2077, Haftaya Yeniden PlayStation'da

Dün sabah saatlerinde oyunun mağaza sayfası açılmıştı ancak sadece istek listesine eklenebilir durumdaydı. Sonrasında ise sayfa yeniden kaldırılmıştı. CD Projekt'in yaptığı resmi açıklamaya göre oyun hafta yeniden mağazaya geliyor. Hatta tam tarih vermek gerekirse oyun 21 Haziran'da yeniden PlayStation'da.

Ayrıca Bkz.2022'nin beklenen oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl'in sistem gereksinimleri belli oldu

Nasıl bir fiyatla eklenecek, özel bir indirim olacak mı ya da uyarılar olacak mı büyük merak konusu. Özellikle oyunun birçok sorunu giderilmiş olsa da hala sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylemek yanlış olur. 21 Haziran'da her şeyi öğreneceğiz. CD Projekt'in açıklamasını burada bulabilirsiniz.

Kaynak:https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-is-returning-to-the-playstation-store-next-week/

• Her iş tecrübe ile olgunlaşıyor. Gta nın tecrübesi çok fazla. Aynı çizgide gittikleri için iyice olgunlaştılar. Witcher da aynı. Her seride iyileşti. Ama cyberpunk witcher formülü ile çalışmıyor, dinamikler çok başka. Dolayısı ile cyberpunk ilk tecrübe. O yüzden gta benzeri bir yapıyı başka oyunda aynı detayda görmek kolay değil. cdproject özenli çalışır ve detaya dikkat etmeye devam ederse oyun mevcut sürümde de iyileşecektir. Yeni oyunlarda da çok daha iyi olacaktır. Ben hala açıp da bakmadım. İyice oturmasını bekliyorum. Denemeye değeceğini düşünüyorum.
  • Alacak olan var mı harbi merak ediyorum. PC de gameplus ile oynamayı düşünüyorum :D

• PC'de çok iyi bir sistemle oynadım grafikleri bi kenara koyarsanız kesinlikle oynanış açısından GTA 3 ayarında bi oyun. ama konsept ve yapılmak istenen oyun çok iyi. Rockstar ekibi bu oyunu yapsaydı nasıl bir oyun oynardık çok merak ediyorum

• 0LDB0Y kullanıcısına yanıt
    Her iş tecrübe ile olgunlaşıyor. Gta nın tecrübesi çok fazla. Aynı çizgide gittikleri için iyice olgunlaştılar. Witcher da aynı. Her seride iyileşti. Ama cyberpunk witcher formülü ile çalışmıyor, dinamikler çok başka. Dolayısı ile cyberpunk ilk tecrübe. O yüzden gta benzeri bir yapıyı başka oyunda aynı detayda görmek kolay değil. cdproject özenli çalışır ve detaya dikkat etmeye devam ederse oyun mevcut sürümde de iyileşecektir. Yeni oyunlarda da çok daha iyi olacaktır. Ben hala açıp da bakmadım. İyice oturmasını bekliyorum. Denemeye değeceğini düşünüyorum.

• PS4 Pro için önsipariş ile almıştım daha sonra para iadesi aldım. Şu an PS5 var. PS5 için alınmaz mı tekrardan ?

• Update var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum hiç bir sıkıntı olmadı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Her iş tecrübe ile olgunlaşıyor. Gta nın tecrübesi çok fazla. Aynı çizgide gittikleri için iyice olgunlaştılar. Witcher da aynı. Her seride iyileşti. Ama cyberpunk witcher formülü ile çalışmıyor, dinamikler çok başka. Dolayısı ile cyberpunk ilk tecrübe. O yüzden gta benzeri bir yapıyı başka oyunda aynı detayda görmek kolay değil. cdproject özenli çalışır ve detaya dikkat etmeye devam ederse oyun mevcut sürümde de iyileşecektir. Yeni oyunlarda da çok daha iyi olacaktır. Ben hala açıp da bakmadım. İyice oturmasını bekliyorum. Denemeye değeceğini düşünüyorum.

Çok haklısınız. Ama keşke bunun CPR de farkında olsaydı, oyun çıkmadan o kadar çok atıp tuttular ki yok şunu şöyle yapacağız bu böyle olacak vs insanlarda aşırı yüksek bir beklenti yarattılar. Böyle olacağı çok belliydi.

• efendimuhendis E kullanıcısına yanıt

Mühendislikle pazarlama genelde çakışır maalesefCyberpunk 2077'nin PlayStation'a ne zaman geleceği resmi olarak açıklandı . Ürün geliştirme sürecinde hile yapma, 2 adım atlama şansın yok. Pazarlama bunun üstünü örtme sanatıdır.

• Türkçe dublaj konuşma vardı değil mi PS4 versiyonunda işte sırf bu emeğe destek için alırım alacagimda Türkçe dublajlı oyunları alın ki devamı gelsin Türkçe dublajlı oyunlar satildikca diğer oyunları da etkiler bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: 0LDB0Y

PC'de çok iyi bir sistemle oynadım grafikleri bi kenara koyarsanız kesinlikle oynanış açısından GTA 3 ayarında bi oyun. ama konsept ve yapılmak istenen oyun çok iyi. Rockstar ekibi bu oyunu yapsaydı nasıl bir oyun oynardık çok merak ediyorum

zaten ilerde rockstar büyük ihtimal cyberpunk evreninde geçen bir oyun çikaricaktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 18 Haziran 2021; 19:19:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.