Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'in 1.23 yaması yayınlandı: Liste yine uzun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyberpunk 2077'in 1.23 yaması yayınlandı: Liste yine uzun

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, sorunlu çıkışının ardından yamalar gelmeye son hız devam ediyor. 

Ayrıca Bkz.Sony, Cyberpunk 2077'yi PlayStation'da oynayacaklar için uyarıda bulundu

Geçtiğimiz saatlerde Cyberpunk 2077'nin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre oyunun 1.23 yaması yayınlandı. Yama; PC, PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Stadia için şu anda erişilebilir durumda. PC'deki boyutu yaklaşık 3 GB büyüklüğünde. Klasik bir şekilde bu yama yine oyunu daha stabil bir hale getiriyor ve bazı spesifik sorunları ortadan kaldırıyor. 

Cyberpunk 1.23 Yaması

Yamanın detaylarına baktığımızda yine açık dünya ve görevlerle ilgili birçok düzeltme olduğunu görebiliyoruz. Hatta bu yama özellikle bu tarafa odaklanıyor diyebiliriz. Açık dünya görev düzeltmeleri dışında oynanış ve görsellikte de düzeltmeler bulunuyor. Son olarak PC ve Xbox konsolları için de bazı spesifik düzeltmeler yapılmış. Tüm detayları burada bulabilirsiniz. 

Cyberpunk 2077, 21 Haziran'da PlayStation Mağazası'na tekrar eklenecek. Bu yüzden bu yamanın önceden gelmesi de beklenen bir durumdu. Oyunun çıkışının üzerinden 7 ay geçmesine rağmen hala bu kadar uzun yama notları paylaşılması da fazlasıyla üzücü.

Kaynak:https://www.cyberpunk.net/en/news/38612/patch-1-23

• Steamdan oyunu her açışta dil yeniden İngilizce'ye dönüyordu. Oyun içinde türkçe yapmak gerekiyordu altyazıları falan. Şimdi görüyorum ki bu hatayı tam 7 ay sonra bu güncellemeyle düzetlmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 17 Haziran 2021; 15:13:43 >
  • nty35 kullanıcısına yanıt
    Son 2-3 güncellemeden sonra ben de dediğiniz gibi bir bozulma oldu, ilk çıktığında hiç sorun yoktu bu şekilde. Tabi değişkenlik gösteriyor olabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oyunu oynayan kalmadı bunlar yama çıkarıyor )

• nty35 kullanıcısına yanıt
    Bir önceki güncellemede düzeltilmişti o sanırım, çünkü birkaç defa girdim ve direkt Türkçe başlatıyordu.

• Epic ten 140 tl ye alsam mı ne dersiniz?

• Chromer kullanıcısına yanıt
    Alma dostum.

Oyun güzel de kusuru çok zevk alamazsın alma sakın

pc güçlü ise al değilse alma DLC çıkınca alırsın ama fiyatı bu fiyat mı olur belki daha ucuza olur. oyun güzel ama buglari sıkıntı yapıyor bazen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyun gözümüzün önünde yeniden yapılıyor resmen :d

140TL'yi hak eder o paraya değer. hikayesi fena değil. hatalarına denk gelirsen ( varsa da epey azalmıştır diye bir tahmin ediyorum) çok takılma derim.

• 1-2 yıl sonraya saklıyorum bu oyunu anca adam olur

Çok büyük beklentin yoksa alınır

buradaki yorumların aksine kupon olayı da bitti zaten cıkmıstır 200 tl üzerine kesinlikle parasını hak eder son güncellemeler ile ön sipariş ile aldım ben fazlasıyla memnun kaldım sistemimde öyle ucuk kacık degil rx580 grafik kartım mevcut 16 gb ram ryzen 5 2600x de medium ayarlarda rahat ve güzel bir şekilde oynayıp bitirdim bastada dedigim gibi parasını hak ediyor...

Ben aldım ve efsane bir şey beklemiyorsan güzel bir oyun. Çatışmalar, vuruş hissi güzel. İlk başlarda film izler gibi çok uzun bir kısmı var bir türlü oyuna başlayamıyorsun orası çok sıkıcı ama devamı güzel.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    pc de oynuyorsan çok zevk alırsın güzel oyun

• 1 yıl sonra alırım hala oyun yamalanıyor

bende düşündüm ama vaz geçtim, 1050ti la zevk vermez en az 3050 rtx falan artık sonbahar olmadı kış indiriminde alırım.

• almayın oyunun daha 1 yılı var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.