Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (811. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freqX

Haritada işaretli olan şeyler yapınca tekrar gelmedi bende. Haritada iki bölgeyi tamamen temizledim. Fakat işaretli olmayan sokak çeteleri filan çıkıyor karşıma.

Alıntıları Göster

Onlatın oyunu ilerlemesinde bir faydası olmayacağını düşünüyorum boşuna zamab kaybı gibi zaten oyun bittiğindede olacak gibi onlar teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aylık oynayışımın ardından dün akşam itibari ile oyunu bitirdim.

AC Origins ve Odyssey'i fullemiş birisi olarak Cyberpunk'ı devam ettiremedim bildiğiniz. Oyunun büyük bir potansiyeli nasıl aceleye getirilerek ve yanlış yönetilerek sekteye uğratıldığını görmek oldukça üzdü beni.

Oynanmayacak bir oyun kesinlikle değil fakat şu durumda beklenmesine cidden yarar var. Şahsen oyunu silmek ile bu ay çıkacağı söylenen güncellemeyi beklemek arasında gidip geliyorum. En iyisi belki de başka bir bahara, başka bir sisteme bırakmak.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Uzun uzun yazmak isterdim fakat oyunda yaşadığım tecrübe nedense inanılmaz yapay geliyor. Nerede RDR 2 nerede, Cyberpunk. Son sözlerimi geçen gün bir göreve giderken yaşadığım bir bug ile bitireyim. Motorum ile tren raylarının yanında giderken hemen kenarındaki su giderine düştüm. Motor'dan inme animasyonu için gerekli alan olmadığı için kala kaldım öyle.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  Hay dedim, load yaptım.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Umarım Expansion packler ile güzelleştirip genişletirler evreni. Yoksa cidden yazık olur.

• Cyberçöpü bırakın far cry 6 geliyor martta, ubisoft acele edip noelde çıkartmadı bu oyunu. Açık dünyanın ustasından geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • Arkadaşlar günlükte kısa işler sekmesi altındaki görevler süreli mi(oyundaki gün döngüsü) yoksa süresiz mi? Başlığı yeterince açık gelmedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 16 Şubat 2021; 22:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Arkadaşlar günlükte kısa işler sekmesi altındaki görevler süreli mi(oyundaki gün döngüsü) yoksa süresiz mi? Başlığı yeterince açık gelmedi bana.

Süreli değil istediğin zaman yapabilirsin. Gig kelimesini öyle çevirdikleri için soru işareti oluşturuyor kafada.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Cevap için sağolun hocam.

Bu pozu yakalayabilmek için epey araba kullanmam gerekti parkur yapa yapa yükseldik. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, paylaşıldıysa affola. Twitter'da gördüm, güldürdü Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• K E N kullanıcısına yanıt
    Grafikleri çok iyi hocam artiikslimi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

benzerleri paylaşılmıştı. bunlar da efsane.

• Bunlar da güzelmiş Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Ama Cyberpunk olan cidden efsane, her bir Kemal Sunal tiplemesi cuk oturmuş Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

days gone da iyidi. o namad için daha uygun bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Şubat 2021; 7:6:36 >

141 saatin sonunda ana hikayeyi bitirdim. efsane bir son oldu.... en doğru seçimi yaptığımı düşünüyorum :) final müziği ortam çok iyiydi... ama ama ama.... tekrar oynatırmı, hiç sanmıyorum. DLC gelip gelmeyeceğide meçhul. firmanın düştüğü durum ortada..... emeği geçenlere teşekkürler... bu arada söylemeden geçemicem Türkçe çeviri gerçekten çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknocu_guvercin -- 19 Şubat 2021; 8:9:46 >
  • Bu kadar güzel atmosfer müzikler vs sırf 3 platforma birden çıkabilmek için kırpılıp doğru düzgün yapılmadığı için ortalama bi oyun olmuş.

Yani sadece pcye çıksa ve dediklerini yapabilseydi önümüzdeki 10 sene rahatlıkla cyberpunk kontrolünde olabilirdi tıpkı gta 5 de olduğu gibi.

Kendimi karakterin yerine koyuyorum etrafı geziyorum müzikler çevre filan süper herhangi bir npc ile etkileşim olsun yapay zeka olsun resmen baltalıyor.

Girip haritada gezmek filan güzel. RDR 2 için indirim bekliyorum ya steam de 200 tlye düşmesini (50 tl steam para var 150 koyup alacam.)

Ya da epicten bi 60 tl kuponu bekliyorum. Rdr2 indireceğim gün cyberpunkı silerim herhalde. Önce rdr2 almama sebebim onu oynadıktan sonra bunun aşırı vasat gelecek olmasıydı bunda az biraz tatmin olduğuma göre artık gerçek bir oyuna geçme vakti geldi tabi indirim gelirse :D geçen haftakileri kaçırdım maalesef.

• şu modu kullanan varmı

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/11

doğru yere attım ama hiç bi dosyanın üstüne yazmadı

Download and install ReShade v4.7.0 from here (ReShade v4.7.0).

Copy my files from the "Main files" folder to your main Cyberpunk bin/x64 folder.

(Where Cyberpunk2077.exe is located)

Overwrite all files when prompted to do so.

Disable the in-game Film Grain, and leave the in-game HDR disabled.

Play your game! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Şubat 2021; 6:50:51 >
  • Son büyük patch ne zaman gelecek acaba? Şubat'ın sonuna geliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Şubat 2021; 7:7:3 >
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.