Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (808. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu 2 kere bitirdim fakat hala oyunda ki çalan müzikleri unutamadım.

Şu parçayı her gün dinliyorum, tam bir orgazm parçası arabada, bisiklette, koşu yaparken vs enerji veriyor. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Büyük DLC'leri merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 2 Şubat 2021; 12:47:41 >

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

amd 6000 serisi ile oynayan varmı? fidelty açınca yansımalar baya iyileşiyor, bu ayarı açınca rtx açık oluyor mu yoksa daha aktif değil mi. aktif gibi geldi çünkü fidelty kapalıyken de 4 k 35 40 fps veriyordu şuanda da aynı fps :D

• Arkadaşlar jefferson karakteri resimdeki gibi gözüküyor sadece bu karakterde böyle gariplik yaşadım sebebi nedir
    Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun sonunda anlamadığım bir nokta var açıklarsanız sevinirim.

************SPOILER BUTONUNU BULAMADIM BUNDAN SONRASI SPOILER************

Eğer köprüyü geçip bedeni V'ye bırakmaya karar verirsek yol boyunca V bizi durdurup şerefsiz nasıl yaparsın bunu gibi şeyler söylüyor. E iyi de Johnny'nin söz verdiği şey V'nin bedenini ele geçirmeye çalışmamaktı. Delikanlı gibi bunu yapıp bedeni V'ye bırakıyor. Bu atar ne?

Tam tersi Johnny bedeni devralsın deyip V'yi siberağda bırakırsak menüyü açtığımızda görev ilerlemesini gösteren 3 tane logo var ya, onda arkadaşının yaşaması için kendini feda ettin falan yazıyor. Bunu Johnny'ye yönelik olarak yazmışlar, Johnny V'nin bedenini devralarak nasıl kendini feda etmiş oluyor ya?

************SPOILER BUTONUNU BULAMADIM BUNDAN SONRASI SPOILER************

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

Arkadaşlar jefferson karakteri resimdeki gibi gözüküyor sadece bu karakterde böyle gariplik yaşadım sebebi nedir

Normalde böyle değil hocam kesinlikle. Senin yüzüne ne olmuş diyesim geldi gördüğüm gibi.

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt

Dün cevap verecektim de vakit bulamadığım için yazamadım.

Son seviye olduktan sonra yetenek ağacı yükseltmek için sokakta çeteler ile çatışmanız gerekiyor. (Siz salça olmadığınız sürece saldırmayanlardan bahsediyorum)

Valentinosların olduğu bir mahallede 2 arabanın yanında bekleyen 3 kişi (Arabanın bulunduğu yerde üst geçit var) öldürüyorum. Aynı kaldırımın 5 metre ileride yine 3 kişi var onları da öldürüp, ilk solda karşıda yine 3 kişi oluyor. Onları da öldürdükten sonra (Son 3 kişinin bulunduğu yer açık alan ama girişi yok.) Soldaki merdivenlerden çıkıp, ATM üzerinden caddeye atlıyorum. İndiğimin yerin solunda kapalı bir çarşı var o yolu takip edip, sola döndüğümde 2 arabanın yanında bekleyen 3 kişi yeniden orada oluyor. Onları tekrar öldürüp bu döngüyü tekrar tekrar yapıyorum.

Ben bu olayı en az 200 kere yapıp, bir günümü buna harcamıştım. Görev de olmadığı için tek tabanca özelliği 20 yaptıktan sonra bir daha uğraşmadım. O olaydan sonra da oyunu silip bir daha yüklemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ooohhh!!!

Dün cevap verecektim de vakit bulamadığım için yazamadım.

Son seviye olduktan sonra yetenek ağacı yükseltmek için sokakta çeteler ile çatışmanız gerekiyor. (Siz salça olmadığınız sürece saldırmayanlardan bahsediyorum)

Valentinosların olduğu bir mahallede 2 arabanın yanında bekleyen 3 kişi (Arabanın bulunduğu yerde üst geçit var) öldürüyorum. Aynı kaldırımın 5 metre ileride yine 3 kişi var onları da öldürüp, ilk solda karşıda yine 3 kişi oluyor. Onları da öldürdükten sonra (Son 3 kişinin bulunduğu yer açık alan ama girişi yok.) Soldaki merdivenlerden çıkıp, ATM üzerinden caddeye atlıyorum. İndiğimin yerin solunda kapalı bir çarşı var o yolu takip edip, sola döndüğümde 2 arabanın yanında bekleyen 3 kişi yeniden orada oluyor. Onları tekrar öldürüp bu döngüyü tekrar tekrar yapıyorum.

Ben bu olayı en az 200 kere yapıp, bir günümü buna harcamıştım. Görev de olmadığı için tek tabanca özelliği 20 yaptıktan sonra bir daha uğraşmadım. O olaydan sonra da oyunu silip bir daha yüklemedim.

eyvallah hocam teşekkürler. ben 170 saat üzeri oynadım hala da oynuyorum bol bol gezip çetelerle savaşıyorum ilk defa dün bi kazanım puanı elde ettim zar zor. ama nitelik puanı gelmiyor. seviye 20 yapamıyorum nitelik puanlı Vicut gibi şeyleri bu yüzden de en son büyük skilleri açmama izin vermiyor oyun. valla ne çileli oyunmuş be. hayatımda bu kadar balon, bu kadar dandik problemler yüzünden maf olan başka bir oyun görmedim, en büyük hayal kırıklığım bu oyun ama genede oynattırıyor türü sevdiğimden

:(

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Bir çözümü filan varmı dostum bu hatanın? Önceden bende yoktu böyle birşey güncelleme sonrasımı geldi anlamadım.

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

bugg olmuş hocam bu oyun zaten buggları ile ünlü

• Oyunda çok fazla ilerlemeden bir yere kadar ana görevleri yaptıktan sonra sadece yan görevlerle şehri keşfetmek istiyorum. Nereye kadar ana görevde ilerlemeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oyunda çok fazla ilerlemeden bir yere kadar ana görevleri yaptıktan sonra sadece yan görevlerle şehri keşfetmek istiyorum. Nereye kadar ana görevde ilerlemeli

Oyunun az önce ana hikayesini bitirmiş bulunuyorum. Birazcık daha uzun olmasını beklerdim. Yan görev çok az yaptım sadece ana hikayeyle direkt bağlantılı olarak açılan büyük birkaç yan görev yaptım Judy ve Panam ile falan.

Bende az yan görev yaptığım için oyun sonunda az seçenek çıktı. Oyunun çeşitli sonlarını açabilmek için bazı yan görevleri yapmak gerekeiyor, en azından Rogue, Panam gibilerin görevlerini yapmanız gerek.

Oyunun sonuna geldiğinizde size ekranda mavi şekilde "Dönüşü Olmayan Nokta" diye bir bildirim geliyor, oradan zaten anlıyorsunuz. Bana sorarsanız şahsen orada durup yan görevlere geçebilirsiniz. Ama geçmeseniz de oyunu bitirince yine sizi bu bildirimi verdiği yere atıyor oyun, tekrar yan görevleri yapabilirsiniz. Fakat bu nokta oyunun tüm sonlarını tetiklenen kısma gidiyor, bu yüzden üstte de belirttiğim gibi gerekli yan görevleri bu noktadan önce tamamlanız gerek farklı sonları açabilmek için.

Bu arada oyunda 7 tane son varmış, 1 tanesi gizli son deniliyor, detaylara oyunu bitirince bakarsınız.

Bunun dışında ben ana hikayenin Crysis 2'den esinlenildiğini düşünüyorum.

SPOILER--------

Onda da Prophet ölüp bilinci Aztec'in bedeniyle birleşiyordu nanosuit ile beraber. Cyberpunk 2077'te de bunu çiple yapmışlar. Tabi bu oyunda daha derinlemesine işleniyor ama benim direkt aklıma Crysis 2 geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 4 Şubat 2021; 16:23:4 >

• Fulton F kullanıcısına yanıt

öyle bir uyarı çıkıyorsa tamamdır öyle yaparım teşekkürler.

• 7ender kullanıcısına yanıt

şimdi oyun yazmaktan çok online dır ek görev paketidir daha fazla para nasıl kazanırız ı yazmaya çalışıyorlar.

yani oyuncuyu önce bi online a çekeyim sonra ufak ufak item çıkarır görev çıkarır satarım ı hesap ediyorlar. oyunlarda böyle berbat çıkıyor. kasıtlı bu. bak gör ileride bi ek para ile satılan genişleme paketi çıkarırlar, bi 250tl daha alırlar. sonra bi ek görev ve eşya paketi satarlar 250tl ye, 750 tl alırlar mileltten 2 yıl içinde. sonra oyun düzeldi denmeye başlar. halbuki oyunlar zaten %100 tam eksiksiz yazılıyor. bunlar bize %30unu bölüp işte tüm oyun bu şeklinde diye satıyorlar.

yeni nesil ayık olsun. yemeyin bunları diyecem ama dünya büyük.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

şu kolay gibi görünen başarımı bir türlü beceremedim... varmı bi taktiği tabancayla resmen içinden geçiyorum adamların yine olmuyor.

• teknocu_guvercin kullanıcısına yanıt

Düşmanların dibine girmen lazım.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    Oyunun şu halini düzeltmeden kimse dlcye ve yeni çıkacak witchera para vermez
    Firmanın imajı çok kötü zedelendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 6 Şubat 2021; 5:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feunard

Düşmanların dibine girmen lazım.

giriyorum hocam. 3. düşmana mermi yetmiyor. şarjör doldurmam gerekiyor. art ardaya uymuyor olabilir... akşam tekrar deneyeyim.

• teknocu_guvercin kullanıcısına yanıt

Evet şarjör değiştiriyorsan kabul etmez, arka arkaya 3 mermi ile indirmen gerekiyor.Kritik ve kafadan isabet çarpanı yüksek olan bir altıpatlar ile yapabilirsin rahatlıkla.

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.