Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CDPR'ın yönetim ile ilgili sıkıntı yaşamasına üzüldüm gerçekten. Oyun falan bir şekilde düzeltilir belki ancak şirketin bu tarz sıkıntılar yaşaması ileriye dönük umutlarımı azalttı.

CDPR'ın, çalışanların iyi şartlarda çalıştığı, güzel oyunlar üreten bir firma olmasını isterdim ancak böyle olması üzdü.

• Paylaşıldı mı bilmiyorum ama hayran yapımı üçüncü şahıs çıkmış. Denemedim ama ilgilenen olursa bakabilir.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/669

• "Cyberpunk 2077'nin oyuna 3. şahıs bakış açısı ekleyen modu yayınlandı"

https://www.donanimhaber.com/cyberpunk-2077-nin-oyuna-3-sahis-bakis-acisi-ekleyen-modu-yayinlandi--128535

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • Oyunun hikayesi 2018'de bitmiş. Önlerindeki 2 yılı şehiri doldurma, oynanışı geliştirme, destekleyici öğelere ayıracaklarken 2019'da Keanu Reeves projeyi seviyor, daha fazla zaman almak istiyor, yönetim hoop atlıyor tabi ve 2019'da hikaye yeniden yazılmaya başlanıyor. Tabi sonrasında da kesme, biçme şöleni başlıyor yetişmeyeceğini anladıklarında.
    Elinde bitmiş bir hikaye var, önündeki 2 senede oyunu efsane yapabilecekken kestane olmayı seçiyorsun. Bu olaya girişmesen en başta bu kadar kazanamayabilirsin ama Witcher 3 yüzünden gözü kapalı alacak birsürü insan var, sonrasında da olumlu yorumları görünce alacak birsürü insan çıkardı. Rdr2 hala peynir ekmek gibi satılıyor mesela. Çünkü millet kötü bir oyun oynamayacağının farkında. Cyberpunkta başta çok sattın ama şu an ps4te herkes iade veriyor + pc tarafında da çok iade aldın. Üstelik yorumlardan sonra oyuna çok büyük şeyler getirmediğin sürece fazla satma şansın da yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç ss daha paylaşayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 4 Ocak 2021; 19:55:42 >
  • Oyunun kaderinin değişme noktasından önce boyutu 160 gbmış. Polis kovalamacası birileri bozana kadar gayet düzgün çalışıyormuş. Büyük ihtimal düzeltiliyor diyor.

Sanırım oyun vaad edilen noktaya yakınken ana hikayeyle alakalı şeyleri bırakıp gerisini çöpe attılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorunlar hakkinda jason yakinda yazmaya baslar. Acikcasi jason yazana kadar sadece dedikodular uzerinden konusmaya devam edebiliriz.
    Belli zaten 2018demoda gosterilen bir cok sey oyunda fakat ya kesilmis ya da kapatilmis.

Yarim kalan yan gorevleri kafaya takmayin fazla witcher3de de ayni malligi yapmislardi. Adamlar gorevleri yapiyor sonra ilk gorev disinda geri kalan zinciri kesiyorlar ne kadar aptalca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız şöyle bir durum var.Bu gelecek DLC içerikleri normalde ana oyunun içinde olup sonradan çıkartılan içerikler.Yani adamların elinde hazır bunlar.Oyundan çıkardıkları DLC içerikleri bunları 2 sene idare edicek gibi.

• Arkadaşlar bu sokak dövüşü görevlerini bir türlü geçemiyorum. Zorluk derecesi normal olmasına rağmen adam ölmüyor. Var mı bir taktiği acep bunun.

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Goril kolları bir kere şart hocam. Onun dışında çift zıplama da çok işe yarıyor. İkizler, Valentino kolay. Asker olan biraz zorluyor ama birkaç denemeden sonra rahat dodgelanıyor. Ozob Bozo'da alan çok geniş, ben geçmedim orayı ama birkaç kez daha denesem geçerim. Son dövüşü ise geçmek imkansız gibi. Anca bug falan olacak öyle geçilir. 2 yumrukta ölüyorsunuz çünkü. Ya da çok sabırlı olacaksınız sürekli köşelere gidip adam üstünüze uçunca zıplayıp diğer köşeye uçarken vuracaksınız.
    Ha bir de şöyle bir trick varmış, dövüş başlamadan önce alana katana, silah vs atıyorsunuz, konuşup dövüş başladıktan sonra attığınız silahı yerden alabiliyorsunuz. Hile gibi ama olsun

• The Smoke Of Many Fires kullanıcısına yanıt

Bende asker olanda takıldım hocam bir kere kapıştık ağzımı kırıp elime verince daha gitmedim lavuğun yanına, Goril kollarını almadım. Çift zıplama da yok, onları önce gidip alayım sonra askerin kafasını patlatmaya gideyim. Adam beni dövdü birde alay etti nasıl uyuz oldum anlatamam Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  bu arada bu hile gibi olan mevzu işe yararsa öyle yaparım kesinCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• The Smoke Of Many Fires kullanıcısına yanıt

ben 6-7 defa uğraşmıştım Razor'u dövmek için en sonunda senin dediğin yöntemi yapayım dedim yemiyor onu silahı bıraktım almaya çalışınca elde silah başlamıyor. Bende Goril kolları vardı onu taktım dövüşe başlamadan önce envanterde yiyecekler var onlardan bastım 3-4 tane Razor un hareketleri belli zaten yarma olduğu için yoruluyor patlat bir tane block yap 2-3 defa vursun sana sonra gene patlat böyle yapa yapa geçtim ben onu geçince birşey vermiyor ki başarım falan çok saçma olmuş o.

• Dezert kullanıcısına yanıt

asker olan basit çift zıplama yaptığın zaman karakter hava sıçrıyor zaten 2 defada geçmiştim onu çift zıplama yaparak.

• Ocağa da girdik büyük patchten ses seda yok fpsi stabil duruma getirselerde başlasak

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Detaylı analiz için teşekkürler hocam. Açıkçası 44.5 saat sonra ara vermiştim ama bu haberleri ve söylentileri gördükten sonra oyuna devam edip etmeme konusunda kararsızım ve isteğim de düştü. Halbuki baya da hoşuma gitmişti oyun. Gerçekten inanamıyorum. CDPR'a o kadar güvenmiştim ki şahsen böyle kararlar alacak kadar basiretsiz olacaklarını düşünmemiştim, ama işte insanlar ya. Hormonlu büyümeleri hiç iyi olmamış hem de hiç iyi. Umarım bir an önce çıkarılan içerikler geri döner. Hele ki diğer arkadaşların yazdığı Max-Tac görevinin yarım bırakılması bile rezalet ötesi yahu. Oyuna olan isteğimi söndürdü vallahi...

@-Bane Hocam arkadaşlar çeşitli linkler paylaşmışlar ama bende belirteyim attığım linkte modlar tekrardan açmışlar gönderiyi, botları silmiş ama geri almışlar sonra.

Alıntıları Göster

@webmastr_99 @BlackBeasT Haber için teşekkür ederim.

Witcher 3'den sonra zaten o projeden görev alan birçok developerin firmadan ayrıldığını okumuştum kötü çalışma şartları yüzünden. Yani orda gördüğümüz CDPR boş bir markadan ibaret artık diyebiliriz. Özellikle şu sızıntıdan sonra ne gibi insanlar o çatının altında daha belli oldu. Şu saatten sonra yeni bir Witcher oyunu yapıyor bile olsalar güvenilmez daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 5 Ocak 2021; 21:37:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

@webmastr_99 @BlackBeasT Haber için teşekkür ederim.

Witcher 3'den sonra zaten o projeden görev alan birçok developerin firmadan ayrıldığını okumuştum kötü çalışma şartları yüzünden. Yani orda gördüğümüz CDPR boş bir markadan ibaret artık diyebiliriz. Özellikle şu sızıntıdan sonra ne gibi insanlar o çatının altında daha belli oldu. Şu saatten sonra yeni bir Witcher oyunu yapıyor bile olsalar güvenilmez daha.

Alıntıları Göster

Ne bileyim hocam, tek çırpıda silmeyi doğru bulmuyorum ama ortada olan iş de özellikle şu sızıntılardan sonra daha bir kötü geliyor göze. Ben tekrar güvenirim hani o ayrı :) ama bu adamlar cidden sağlam hamlelerle oyuncuların gönüllerini almaları lazım, eğer bu kafayla devam ederlerse zaten sonları hiç hatırlamak istemeyeceğim şekilde olacak. Umarım düzeltirler, hem Cyberpunk'ı hem de kendilerini...

• Bir görev vardı teslim edilmiyordu buglıydı R çıkmıyordu takas noktasında gamepad takınca görevi teslim et yazısı çıktı teslim ettim.

Ayrıca araba sürmek game pad ile çok güzelmiş pc de a ve d ayarını yapsalar yine güzel ama çok keskin dönüyor teker.

• -Bane kullanıcısına yanıt

Bu ayki ogz de değinmiş...çok kritik yerde değişmiş yönetmen...witcheri witcher yapan arkadaşlar ayrılmış...onlara güvenmiştik oysa gözü kapalı savunurken.

"Beklediğimiz devrimsel açık dünya rol yapma oyunu bu değil. Beklediğimiz Cyberpunk “Rol Yapma Oyunu” da zaten yıllar yıllar önce çıkmıştı, adı Deus Ex: Human Revolution" alıntısını da yapayım güzel incelemiş OGZ tavsiye ederim durumu olmayan arkadaşlar bedava indirebilir...(ogz reklamı mı yapıyorum karşıdan bakınca :))

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Beyler, oyunu panam ile birlikte bitirmek istiyorum. Bunun kararını tam olarak ne zaman vereceğim. Şuan Arasaka'nın büyük şölenindeyim. Acaba kaçırdım mı o fırsatı ?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Bundan haberim yoktu üzüldüm açıkçası. Aynen dediğiniz gibi o adamlar yoksa Cdpr bitik demektir. Ben de diyorum nasıl bu kadar batırabildiler oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.