Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ilk sayfayı bir göz gezdirCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Pacifica bölgesindeki hız trenine binebiliyoruz, öncesinde elektriği açmanız lazım.

• Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. Fakat bunu deneyince 12 fps daha artış sağladım. Windows 10 virüs olarak görüyor, ne kadar güvenli bilmiyorum. Ben denedim. Bir de yorumlara bakarsanız birçok kişide olumlu fps artışı olmuş. İlgili video:

• Oyunun yari yolda sil bastan bidaha yapilmaya başlandigi belli zaten.yetiştirmek icin bicok şeyi cikardiklarida belli.oynarken hissediyorsunuz bunu.örneğin oyundaki dialog bollugu ağir rpg lerle yarisacak seviyede ama bi etkisi yok.aslinda bu dialoglarin secimli oldugu ve oyunun sonuna etki etmesi icin hazirlandigini anliyorsunuz ama cikarilmis iste.öyle olunca aslen ana göreve etki edicek bi cok yan gorev havada kalmis , bağlantisi yok gibi görünüyor.bunun gibi bicok mekanik cikarilmis oyundan.ha bu haliylede cok güzel bi acik dünya aksiyon oyunu olmus o ayri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalkerx

Bu mesaj silindi.

tm.

• CDPR'a dava açılmış geçmiş olsun
    https://www.rosenlegal.com/cases-2010.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bir video, hangi kafayla yapıldı çok merak ediyorum.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• acayip bir rehber hazırlanmış.

Cyberpunk 2077 Kapsamlı Türkçe Rehber https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2317750204

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

O rehberi açan ben olduğumdan buradaki konuya da ekledim.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• K E N kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    İyi son değil hocam o orda karakter ölüp gidiyor bence oksijeni falan bitiyor bence en iyi son panam ile V nin sonu
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Arasakayı yok etmeye gidiyor uzayda ölüyor büyük ihtimal oksijeni bitiyor V nin bence iyi son değil . En iyi son Panam ile şehirden ayrılmak ben göçebe oynuyordum o sonu seçtim :) sokak çocuğu oynasaydım en iyi son senin yaptığın son olurdu benim için judy en iyi hatun çünkü.
  • ben oyunu bitirdim ancak benim anlamadığım şey benim karakterin yetenekleri neden ezik kaldı yahu level 35 teknik kabiliyet 14 zeka 11 soğukkanlılık 10 refleks 10 vücud 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 28 Aralık 2020; 2:6:35 >
  • 249 tl bayıldım ve fırsatta gömüyorum. Düzelene kadar da gömecem. Lütfen her 249 tl vereni laf söyletmeyen tayfaya dahil etme :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 28 Aralık 2020; 2:38:39 >
  • Bi ss te benden olsun.

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • helll_599 kullanıcısına yanıt

Spoiler,

Oyunda bana göre nihai mutlu son yok maalesef, ne kadar dilediğimiz kişilerle birlikte mutlu olsak bile 6 ay ömrün dışına çıkamıyoruz maalesef. Sonu depresif bitiyor. Uzayda yaşamakta mutlu sona girmiyor gibi. Ne kadar mutlu olursak olalım 6 ay sonunda sevenlerimizi kederle bırakacağız. O çip bozulmasın diye kafamıza taktığımızdan itibaren ömrümüzün kalanını bir çırpıda siliyoruz, kaderimizden kaçamıyoruz maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 28 Aralık 2020; 3:23:35 >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Güzel mesajınız için teşekkür ederim. Pek giremiyorum foruma bu aralar, arada bakınıyorum öyle. Sizin eski kullanıcı adınız neydi acaba? Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Bir iki ekran görüntüsü de ben atayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zauriel. -- 28 Aralık 2020; 2:30:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zauriel. kullanıcısına yanıt

ikinci foto tam wallpaperlık olmuş hocam Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

249 tl bayıldım ve fırsatta gömüyorum. Düzelene kadar da gömecem. Lütfen her 249 tl vereni laf söyletmeyen tayfaya dahil etme :D

arada çıkıyor tabi herkesi bağlamıyorum :D

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Sanırım benimde öyle olacak :D millet 15 levelde fullemiş onları
  • 
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.