Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (781. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kaç son var bilmiyorum hiç bakmadım ama kötü sonla bitirdim. (Corpo-Kadın oynadım)

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Evelyn öldü, Jackie öldü, Rogue öldü. Johnny ise V için kendini feda etti Alt'ın yanına gitti. V'de son kez Judy ile birlikte oldu Judy ise başka yere gideceğim vs dedi. V'de uzay da kendini feda etti. Gerçi V mi kendini feda etti yoksa görevi veren adamın işi mi tam anlayamadım orasını.

1-2 hafta sonra Nomad - Erkek olarak 2.kez tekrar başlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 27 Aralık 2020; 16:53:33 >
  • bonus content dosyası oyunla alakalı değil demi silsem sıkıntı çıkarır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Senin V ölmüş hocam fıstıklı olsun

Alıntıları Göster

1 saatten fazla bu şekil gezdim..Oyundan çıkıp dosya doğrulama da yaptım ancak düzelmedi.Ne saçma bir oyun böyle

• https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/

• Most dialogues (98%) have no impact on the story whatsoever. The vast majority of dialogue only changes the next line of dialogue and that’s it.
    • Only a very small subset of dialogues (around 2% of all dialogues) actually have any impact whatsoever. These are the choices pointed out in this guide.
    • You will always end up on the same linear story path with the same objectives and missions no matter what. Even if you go for the choices in this guide or not won’t change what missions you get. The game is much more linear than it seems.

• All other Endings are decided by one set of Dialogues during the final mission. Anything you do (or don’t do) during the story leading up to the ending is completely inconsequential. Other than those warnings above there are no “wrong” choices.

Ekstra :  You can do all trophies, achievements, romances, endings and main missions regardless of your lifepath. It doesn’t matter. There is no advantage to either of them, so no class is better than the other. However, there is some exclusive side content for each lifepath, but these are only some side jobs. Pick whatever feels right!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanreo123 -- 27 Aralık 2020; 18:52:41 >

• Bir iki gündür oynamıyordum, bugun biraz oynadım ya bilmiyorum ama cok başarılı yan görev hikayeleri var gayet zevk alarak oynadım yine...
  • Deathburn kullanıcısına yanıt

hocam bugda kalmamıs save dosyasına geri donmen lazım gibi gorunuyor eger sahne degistimi duzelmediyse..

• Birkaç ekran görüntüsüde ben paylaşayım.

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• Konuya son olarak Siberkasaplar, Giyim Modifiyeleri, Hızlı Hack'ler, Silahlar, Silah Modifiyeleri ve Eklentileri, Tüketilebilir Eşyalar, Harita Sembolleri, Üretim, İş Bitiriciler ve Romantizm başlıklarını ekledim. Konu rehber diyebileceğim doluluğa ulaştı. İlerleyen günlerde duruma göre birkaç başlık daha ekleyebilirim, oyunu bitirmediğimden birkaç araç ve ikonik silah tablolarda bulunmuyor, bunları da bitirince ekleyeceğim.

• Oyun her ne kadar sorunlu çıkmış olsada launch trailerı her izlediğimde tüyler diken diken oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş trailer larda su Silverhand in bize uyan da şehri yakalim dedigi sahne oyunda yok değil mi? Oyunu bitirdim bu sahneye bi türlü rast gelemedim. Galiba trailer a özel yapılmış o sahne :)
  • K E N kullanıcısına yanıt

yaaa sen nerdesin. özlemişim beee. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Malesef yok, ben de onu beklemistim hep :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Hocam halbuki bu sahnenin yasanmasi icin o kadar uygun anlar denk geldi ki oyunda oyun boyunca aha burda diyo kesin dedim ama demedi jhonny reyiz :)
  • skippyi regina jonesa geri götüren var mı aranızda Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  götürmedim diye durmadan bad user bad user diye bağırıyor :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzbey35

hdd’de sorun mu oluyor hocam

Daha hızlı olsun diye

• Ne oyunmuş arkadaş,oyun bitince resmen boşluga düştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük dlclerde görüşmek üzere Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• 5 yıldır bekledğimiz oyun bu muydu yani,bu kadar beklentiyi arşa çıkarıpta böyle içi yetersiz,problemli bir oyun sunmak bu firmaya olan güvenimizi sarstı.Resmen birkaç yan görev dışında diğer yan görevler çöp,ana hikayede yetersiz,karakter desen kendini sevdirecek ısındıracak hiç bir özelliği yok,yan karakterlerden 2 3 tanesi hariç oturmamış bir şekilde.Velhasıl kelam asla büyük beklenti ile başlamayın bu oyuna.Al oyna vakit geçir sat denilecek 7/10 puanlık bir oyun.

• Arkadaşlar dikkat eden oldu mu bilmiyorum ama haritanin ustte solda yani kuzeybatisinda mavi bi otoyol var oradan ileriye devam etmek istediginizde bi uyari çıkıyor. Bu yol kapali geri dön. En azindan şimdilik ! gibi bir uyari. Bence dlc lerde yeni harita da eklenecek. Orasi zaten siyah gorunuyo. Gelecek dlc ler hem yeni hikayeler sunacak bence hem de yeni haritalar.
  • Arkdaşlar bu oyunla ilgili bir rehber vs. bişey varmı bildiğiniz?

oyunun menusu çok karmaşık, envarnter karakter gelişimi sırt çantası hiçbirşey anlaşılmıyor

sırt çantasındaki silahlar mesela, çok karmaşık, aynı aynı silahalrdan birsürü var hangisinde kurşun var yok belli değil, nasıl üretim yapılır, nasıl kurşun üretilir belli değil.

Siz nasıl çıkıyorsunuz bu işin içinden?

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.