Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (771. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahrimar

980m ile 160 fps ayarı aşağı lınkte. Hadi yine şanslsınız.

Kardeşim ellerine sağlık, harika bir paylaşım, emeğe saygı +rep.

Menüde ve pause ekranında 200 FPS alıyordum, sayende 210 FPS'e çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Güncelleme tam olarak 2.04 GB boyutunda hocam,dosyaları doğrulatın belki eksik bir kısım kalmıştır.Ayrıca Steam üzerinden indirdim diğer platformlarda değişiklik gösterebilir. 

993 mb güncelleme gelmiş, onu yükledim ve dediğiniz gibi dosyaları doğrulattım. Şimdi 17 GB dosya indiriyorCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Arkadaşlar ikinci çatışma görevinde Dum Dum’la konuş diyor bana fakat ortada Dum Dum yok bölümü geçemiyorum. Başına gelipte geçebilen oldu mu?

Bende bu şekilde

Olması gereken bu

Oyunun başındaki görevde bunları öldürmeden parayı ödeyip halletmiştim.

Ya hata hala devam ediyor Nancy'yi aramadan önceki saveden sonra maalesef 8-10 saat oynadım geri dönemiyorum save'e. Başına gelipte çözebilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Ya hata hala devam ediyor Nancy'yi aramadan önceki saveden sonra maalesef 8-10 saat oynadım geri dönemiyorum save'e. Başına gelipte çözebilen varmı?

Alıntıları Göster

Bugünkü 1.06 fix i ile dum dum un kaybolması sorunu giderilmiş deniyor.

• Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    Evet göreve hiç başlamayanlar için çözülmüş fakat benim gibi görevin ortasındakiler için maalesef çözülmemiş.
  • Kasapların hangisinin ne item verdiğinin listesi var mı?

• Mart Kedisi kullanıcısına yanıt

Merkezdekinde biftek, antrikot ve kuzu kapamalık var.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Bütün yan görevleri yapınca ortalıkta tanrı gibi dolanıyorsunuz.. Seviye en son kaç olucak bakalım onu merak ediyorum...

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

grafik orta ayarlarda..

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

river dan sonra tek atılmayan kalmıyor ki o 6 patlar bende 170k vuruyor daha tek elli perki bile açık değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknocu_guvercin

grafik orta ayarlarda..

oyun bugu girdi... 15 dk'dır adam gitar çalıyor... öyle bekliyorum :) geri yükledim yine aynı... varmı karşılaşan ?_

• quote:

Orijinalden alıntı: teknocu_guvercin

oyun bugu girdi... 15 dk'dır adam gitar çalıyor... öyle bekliyorum :) geri yükledim yine aynı... varmı karşılaşan ?_

Alıntıları Göster
    Hocam ateşbaşı gitar sahnesi ise orası buglanabiliyormuş bazen bana denk gelmemişti ama bayağı denk gelen okumuştum. Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki save e dönüp geçiyorlar Dı.
  • Zauriel. kullanıcısına yanıt

Yeni filmi izlemek için ilk filmi tekrar izleyip havaya gireyim dedim oyun çıkmadan önce...2 sini de oyundan 1 hafta evel izledim iyi geldi...Lakin ordaki atmosferi göreceğimi sandım oyunu görmeden önce heyecan yaptım ama daha farklı cyberpunk atmosferi...iyi selam çakmışlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Yeni filmi izlemek için ilk filmi tekrar izleyip havaya gireyim dedim oyun çıkmadan önce...2 sini de oyundan 1 hafta evel izledim iyi geldi...Lakin ordaki atmosferi göreceğimi sandım oyunu görmeden önce heyecan yaptım ama daha farklı cyberpunk atmosferi...iyi selam çakmışlar...

Blade Runner'daki atmosfer gerçekten çok depresif ve bogucu. Bu oyun yanında cıvıl cıvıl kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 24 Aralık 2020; 21:31:5 >
  • Arkadaşlar konu dışı ama pc için wifi li bir tane konsol almak istiyorum. Şöyle sıkıntı çıkarmayacak cyberbunk, red2, witcher 3ü kesintisiz oynayacağım önereceğiniz bir ürün var mı :) fiyat olarak orta fiyatlar diyeyim :))
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Zauriel. kullanıcısına yanıt

Hayranıysan tek piksel yeter...Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Hocam ateşbaşı gitar sahnesi ise orası buglanabiliyormuş bazen bana denk gelmemişti ama bayağı denk gelen okumuştum. Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki save e dönüp geçiyorlar Dı.

Alıntıları Göster

2-3 kere denedim hallettim hocam çok sağol.

• Selamlar, oyunu yeni indirdim ve katana + hack gitmek istiyorum. Lakin oyunun başlarında hack acayip güçsüz gibi geliyor. İlerledikçe açılıyor mu acaba yoksa hep böyle mi ?
  • HyperMelon H kullanıcısına yanıt

perkleri alman lazım seviye atladıkça

• 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.