Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

bu görevin devamında da bug var, bende bir yeri hacklemem gereken yerinde takıldım çalışmıyor

Koldan attığın bombayı nerden alırız.yan görevler ana görev bitirdim onu hiç görmedim çok iyiymiş

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Başka mod yok hocam kötüymüş bu şekilde çıkaramamak. Modları nerden alabilirim hocam ?

Bu modları satan oyunda spesifik bir yer var mı ? Kaldı öyle çıkaramıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemiGo -- 24 Aralık 2020; 0:55:56 >
  • Bizim insanımız neden bu kadar sabırsız anlamış değilim buglardan performanslardan sürekli şikayet ediyorlar
    Tamam oyun sıkıntılı çıktı doğru ama biraz sabredemiyormusumuz yapımcı firma açıkladı Ocak ve Şubat'ta iki büyük güncelleme gelecek çoğu hata düzelecek o zaman başlarsınız bende ön siparişle almıştım ancak performanstan memnun olmadığım için iki büyük güncellemeyi bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Bilgisi olan var mı arkadaşlar bir türlü ilerleyemiyorum. İngilizce ismi "With a Little Help From My Friends"

Alıntıları Göster

Belki çözen çıkar diye bir umut alıntı yapıyorum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hiç çökmeden bitirdim ama freemod gibi birşey lazım bitince oynarım demiştim öyle birşey yokmuş
  • Bugüne kadar gördüğüm en güzel easter egglerden biri. ''All those moments will be lost in time, like tears in rain.''

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zauriel. -- 23 Aralık 2020; 23:48:2 >
  • Steam'den oyuna güncelleme geldi.Oyunun sürümü 1.06 oldu.Duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 24 Aralık 2020; 0:58:25 >
  • Oyunda o kadar çok skill kombinasyonu var ki insan ne yapacağını şaşırıyor. Gerçekten çok güzel düşünülmüş duruyor yetenek ağacı.

• güncelleme geldi 993 MB

• helll_599 kullanıcısına yanıt

evet hocam performans güncellemesi mi acaba fps olarak bi artış oldu mu

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt

bilmiyorum yazmıyor

• Quests

• Dum Dum will no longer go missing from Totentanz entrance during Second Conflict.

Console-specific

• Improved memory management and stability, resulting in fewer crashes.

PC-specific

• Removed the 8 MB save file size limit. Note: this won’t fix save files corrupted before the update.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zauriel. -- 24 Aralık 2020; 0:19:17 >
  • Viktor, Kiroshi Optikleri'nin bütün modlarını satıyor. Ona uğrayabilirsiniz.

• 2 GB boyutunda 1.06 Hotfix güncellemesi yayınlandı.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

bende de öyle

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    sırf değişecek diye uzuvları hedef alan modu seçtim ama kaldı öyle

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 24 Aralık 2020; 1:30:25 >
  • 8mb için fix yayınlamışlar ama 8'i aşanlara geçmiş olsun demişler saçmalığa bak Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Ocak şubatta gelecek olan büyük patch ler konsollar için.
    Tamam bizde oyundaki hataları göz ardı edip keyif almaya çalışıyoruz ama böyle saçma şey mi olur neden sabırsız oluyor insanlar?

Para vermişse ve ürün çıkış yapmışsa doğal olarak insanlar oynamak istiyor. O zaman satın alan 13 milyon kişi beklesin 1 sene oyun düzelene kadar
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Ben 900mb güncelledim hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemiGo

Ben 900mb güncelledim hocam ?

Aynen bana da 993 mb gelmiş bulunmakta hocam. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.