Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (762. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kiroshi Optikleri Modları siber kasaplar mı satıyor bende var ama dandik hep

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Kiroshi Optikleri Modları siber kasaplar mı satıyor bende var ama dandik hep

Viktora borcunu ode en iyisini o satiyor.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

Factor in, hesaplamaya katmak, değerlendirmeye katmak mânâsında kullanılıyor. Dâhil hocam.

• Mineral kullanıcısına yanıt
    Hocam dosyaları doğrularayım dedim tüm dosyalar başarıyla doğrulandı dedi yani herhangi bir indirme yapmadı ve sorun devam ediyor :D son patch ile iyice arttı yani bu.
  • Provisioner kullanıcısına yanıt

gördüm ve artırıyorum

• Oo selamlar hocam nasılsınız bende sizi hatırladım sizi ara ara eleştirsemde onlar birer tatlı eleştiri :)
    Witcher 3 gibi şaheser çıkaran bir firmaya sonsuz güvendik ve firma bizi büyük ölçekte yanılttı
    Millet buglardan dert yanıyor ama bence en önemlisi performans sorunları onlar halledilirse bu oyunda kendisini witcher 3 gibi oynatacak
    Yapımcı firma söz verdi ocak ve şubatta iki büyük patch gelecek eğer yine optimize düzelmezse daha da düzelmez
    İndirim olayına gelirsek kısa vadede büyük bir indirim beklemiyorum en azından 6 ay indirim olmaz
    Oyun 13 milyon satış rakamına ulaşmış onca şeye rağmen bu bile büyük başarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

ödedim ona borcumu çoktan onda mı var hep güzel aletler gidip alayım ondan

• helll_599 kullanıcısına yanıt

Kiroshi Optikleri'nin en iyi versiyonu Destansıyı o satıyor fakat her siber donanımın en iyisi onda değil. Her siber kasabın sattığı mutlaka iyi bir siber donanım oluyor. Kimisi sinir sisteminde iyi seçenekler sunuyor kimisi dolaşım sisteminde kimisi de diğerlerinde. Oyunda 14 tane siber kasap var diye biliyorum. Bunlardan iki tanesini görevlerdeki seçimlere göre kaybedebiliyorsunuz. Ana görevde karşılaşacağınız Pandik var mesela, bu arkadaşın sattığı bazı efsanevi siber donanımları satan başka bir siber kasap daha yok ve ona görevde vurursanız size bir şey satmıyor. Bir tane de yan görev sonrası karşınıza çıkan bir siber kasap var, onu da öldürme şansınız oluyor, öldürürseniz sunduklarına erişemiyorsunuz. Bu iki arkadaş ile ters düşmeyin yoksa oyunda bazı siber donanımlara erişmek mümkün olmuyor. Aynısı siber donanımların modları için de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 23 Aralık 2020; 1:11:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Kiroshi Optikleri'nin en iyi versiyonu Destansıyı o satıyor fakat her siber donanımın en iyisi onda değil. Her siber kasabın sattığı mutlaka iyi bir siber donanım oluyor. Kimisi sinir sisteminde iyi seçenekler sunuyor kimisi dolaşım sisteminde kimisi de diğerlerinde. Oyunda 14 tane siber kasap var diye biliyorum. Bunlardan iki tanesini görevlerdeki seçimlere göre kaybedebiliyorsunuz. Ana görevde karşılaşacağınız Pandik var mesela, bu arkadaşın sattığı bazı efsanevi siber donanımları satan başka bir siber kasap daha yok ve ona görevde vurursanız size bir şey satmıyor. Bir tane de yan görev sonrası karşınıza çıkan bir siber kasap var, onu da öldürme şansınız oluyor, öldürürseniz sunduklarına erişemiyorsunuz. Bu iki arkadaş ile ters düşmeyin yoksa oyunda bazı siber donanımlara erişmek mümkün olmuyor. Aynısı siber donanımların modları için de geçerli.

Ben kafasına sıkmıştım Pandiğin  

• Bu 1.05 güncellemesinden sonra Johny Silverhand bende böyle oldu.

Oyunu Downgrade etmişler gibi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperci -- 23 Aralık 2020; 1:24:1 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam malesef pandiğin suratına yumruğu patlattım ben  

• Oyunda kaç farklı son var?

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Önce hiçbir şey yapmadan direkt kafamıza sıkıp intihar ettiğimiz şekilde bitirdim. (İntihar edeceğimizi bilmiyordum.)
    Bir de V olarak Panam'dan yardım istemeden uzayda tedaviye alınıp dünyaya döndük güya denilerek meçhule karıştığımız şekilde bitirdim.
    Bunun haricinde kontrolü Johnny'ye verdiğimiz senaryo var sanırım
  • Oyunu epic üzerinden satın alıp oynayan arkadaşlarda acaba trophyler açılıyormu?

Ben oyunu bitirdim 80 saati devirdim onca iş yaptım sadece bir defa trophy açıldı başka hiç açılmıyor neden acaba sizde de böylemi epic store dan alanlar?

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• forumda galiba rdr nin veya gta nın anakonusu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Frightfull

Hocam hayallerimi yiktilar... Recommended spec bakarak umutlandim 1060 3gb mid ozelliklerde 50fps falan alirim diye ama hayal.

Sizce duzelir mi? Beklesem mi, oynasam mi diye karar veremiyorum. Olmicak gibiyse iade ederim PS5 stok beklerim  

Valla hocam ne diyebilirim ki bende o dedikleri sistem spec sözlerine kanıp bekledim hatta 1 yıl öncesinden pre-order yapmıştım, Min. değil bakın High/Ultra ne olursa 1080p'de oynamak için "Önerilen" diyerek GTX 1060 6GB demeleri acayip sevinmiştim eh görüyorsunuz durum ortada. GTX 1070/1080 RTX 2xxx RTX 3xxx olanlar bile fps performansdan memnun değilken garibim GTX 1060 ne yapsın deyip oturduk kaldık kara kara düşünüyoruz. Gerçi millet High/Ultra 1080p ya da 2K'da 60fps'ye takmış da ben aynı ayarda 1080p 30fps altına düşmesin buna bile razıyım bir de çoğunluk 2K 4K oynuyoruz fps sorunlarımız var diyor da bunlarda beni ilgilendirmiyor, ben taa en baştan (Minumum'un üstüne) "Önerilen" sisteme 1060 demişler ee ben bunu dikkate alırım High/Ultra olarak 1080p'de 30fps altına düşmemesini yeğlerim gerisi hikaye.

Oyun 10 Aralık'dan beri Steam'de hazır buglar sorunlar fps'ler derken korktuğumdan oyunu bekletiyorum 1.04 yaması üzerine 1.05 update geldi, bunun üzerine Nvidia'da özel bir driver daha patlatsa (oyunun ilk günü 460.79 yayımlamışlardı bunun üzerine yeni bir driver olsa) hala bekliyordum derken geçen gün oyunu 62 GB toptan sildim bıraktım kenara. GTX 1060 ile gösterilen youtube videolarına bakıyorum fps'ler 20'lerde bir de oynayanların 6 core 12 core işlemci avantajı var yani ben GTX 1060 6GB ile iyice batmışım haberim yok. Anlayacağınız Şubat sonuna kadar Cyberpunk 2077 bana yalan oldu şu Ocak ve Şubat'da dedikleri iki büyük güncellemeyi bekleyelim sonrasında bakarız bence daha iyi olacaktır oyunu optimize performans fps bug'lar derken iki ayda toparlayacaklardır diyorum.

• Konuda Hala gereksiz bir şekilde ısrarla RDR2 ile karşılaştırma çabası var.

Neden ve Niçin??

O zaman Akıcılık ve Performans olarakta Full Guys ile karşılaştıralım?
    Full Guys’da Full Detayda 500Fps’den aşağı almıyorum 2080Ti ile.
    Full Guys’da ki akıcılığa bak performansa, birde Cyberpunk’a bak???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu yapay zekayı, grafik buglarını vs gördükten sonra cidden oynayasım gelmiyor oyunu. ne beklemiştik :(

• Ana konu ağırlıklı ilerlediğim için silah ve geliştirmeler konusunda zayıf kalmıştım. Şimdi sürekli yan görev ve caddelerde takılırken çıkan olaylara karışıyorum. Geceleri enteresan görevler çıkabiliyor. Yan hikayelere baya detay katmak istemişler ama sanırım onlarda yarım kalmış...

Youtube'da izlediğim bir videoda mantis blade almanın "bedava" bir yolunu anlatmıştı. Birkaç denemeden sonra kollara mantisi çektim. Clouds'da da Katana düştükten sonra kese biçe ilerliyorum gayet keyifliymiş doğrusu.

Eğer başlarda benim gibi zayıf kalırsanız görevler için, aşağıdaki şekilde mantisleri takıp bi derece hızlı ilerleyebilirsiniz. Sürekli sneak modda ilerliyorum ama olurda ortalık karışırsa katliam yaratabilirsiniz katanayla birlikte.

• 
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.